Slevové kupóny v turistických průvodcích Prahou – Prague City Line

cube-395593_1280

Novinka letošního roku:  Turistický průvodce Prahou 3 – Nový turistický průvodce vás provede Prahou 3 

Praha 3  a zejména Žižkov je unikátní místo. Dříve býval Žižkov dělnickou čtvrtí a žili zde lidé, kteří se řídili svými vlastními zákony a pravidly. Žižkov měl vždy svoji vlastní atmosféru a svůj vlastní život. Vydejte se s námi na procházku a třeba po chvíli tuto atmosféru sami na sobě pocítíte. Dostanete se do doby, kdy zde žil Fešák Hubert,  možná uvidíte jak pan rada Vacátko řeší vykradení  káči, nebo po cestě potkáte pravého žižkovského Pepíka. A říká vám něco jméno Pérák? …

V turistickém průvodci najdete: slevové kupóny, kvízové otázky, mapu, popis památek a zajímavých míst, fotografie, zajímavosti, doporučení, MHD i parkování.

Celou trasou Vás provede naše mapa. Podle ní si můžete naplánovat, kudy půjdete, jak dlouho Vám výlet potrvá a jaká zajímavá místa Vás čekají. Obsáhlá fotogalerie Vám umožní si dopředu o celé trase udělat obrázek. Trasu je nejlépe začít na náměstí Jiřího z Poděbrad ( trasa metra A ) a vydat se do útrob Žižkova. Hned na začátku uvidíte jeden z nejobdivovanějších pražských kostelů Nejsvětější srdce Páně, který navrhnul dvorní architekt prezidenta Masaryka, uznávaný Plečnik. Projdete se pod nejvyšší pražskou stavbu – Žižkovským vysílačem, navštívíte parky s nádhernými výhledy na celou Prahu a skoro na konci trasy Vás čeká jedna z největších jezdeckých soch na světě -  socha Jana Žižky z Trocnova.  Praha 3 nabízí jiný a neméně zajímavý pohled na naši matku měst. Mnozí by řekli, že právě tady je dnes ten pravý pražský život …

SLEVOVÉ KUPÓNY NA CESTY:

Praha je ale dnes moderní město. Proto se zde můžete i dobře bavit, skvěle najíst, tancovat, sportovat, nakupovat. A zde vám mohou pomoci naše Slevové kupóny. S nimi nejen ušetříte, ale objevíte místa, chutě i tajemné kouty, které byste možná normálně minuli. V tištěných turistických průvodcích najdete slevové kupóny vždy na konci  průvodce a uplatníte je jejich předložením. V elektronických turistických průvodcích se slevové kupóny mění každý měsíc ! Slevový kupón vytisknete nebo pokud cestujete s tablety či mobilními telefony, ukažte slevový kupón na vašem tabletu nebo mobilu a bude také uznán jako platný.

Slevové kupóny najdete v turistickém průvodci i v mapě ! Stahujte Zdarma zde:

Abyste se ani chvíli nenudili: Žižkovský kvíz

Cestou Vás v našem průvodci budou provázet kvízové otázky Prahu Správné odpovědi najdete na konci průvodce. Budete se s ním nejen bavit, ale určitě se dozvíte i něco nového.

 

 

 

 

 

« « Mysteria Pragensia – dvě muzea, dvě podoby tajemné tváře Prahy | TEPfaktor – Zábava má jméno » »

Můžete nám zanechat komentář, nebo odkázat na tento článek pomocí trackbacku.

Zanechat komentář