Pro partnery

PRAGUE CITY LINE – Poznej Prahu sám

Turistický průvodce Prahou

Prague City Line je turistický průvodce a internetový  cestovatelský portál o Praze, který nabízí pražským turistům i jejím obyvatelům široce využívanou nabídku volně dostupných poznávacích a zábavných turistických tras a tištěných nebo elektronických turistických průvodců Prahou.

Turistům a obyvatelům Prahy představujeme i jednotlivé nabídky a události v Praze, doporučujeme ubytování, restaurace i další služby. Na našich internetových stránkách mají všichni uživatelé možnost sami si rychle naplánovat víkend, dovolenou nebo procházku Prahou a ještě k tomu získat řadu užitečných informací a slevových nabídek, bez kterých se dnes již nikdo neobejde. Poskytováním a zpracováním turistických tras a volně dostupných turistických publikací se stal Prague City Line v Praze unikátní a jedinečný.

Každý rok publikace Prague City Line v tištěné podobě využije pro plánování své cesty do Prahy 180 000 zahraničních návštěvníků a 120 000 domácích návštěvníků a v elektronické podobě za poslední ½ rok 70 000 zahraničních návštěvníků a 40 000 domácích návštěvníků. Internetový portál Prague City Line o Praze ročně navštíví 900 000 uživatelů.

V současné době Prague City Line tvoří jeden z nejvíce využívaných systémů pro plánování výletů a procházek Prahou a to pro svoji přehlednost a snadnou dostupnost turistických tras a tištěných průvodců.

 

 Vaše reklama v Prague City Line

Využijte jediněčné kombinace tištěných a elektronických turistických průvodců Prahou, internetového cestovatelského portálu o Praze a slevových kupónů na cesty.

  • Najděte si své turisty přímo u zdroje. V České republice, Německu, Rakousku, Švýcarsku, USA, Kanadě, Velké Británii, Irsku, na Slovensku a v dalších zemích.
  • Nabídněte turistům a návštěvníkům Prahy slevy u vás a udělejte z nich své zákazníky!
  • Nabízíme vám možnost účinně propagovat svoje služby v anglickém a českém jazyce prostřednictvím reklamy a slevových kupónů ve velkém množství  pravidelně vydávaných tištěných a elektronických turistických průvodcích a v mapách Prahy s distribucí v tuzemsku i zahraničí.

 

Naše nabídka:

Naším partnerům nabízíme možnost účinně propagovat své služby prostřednictvím reklamy a slevových kupónů v pravidelně vydávaných tištěných a elektronických turistických průvodcích a v mapách Prahy.

 

  • Přivedeme k vám až o 5% turistů a dalších návštěvníků více. Propagace služeb v turistických průvodcích, které díky naší distribuci v tuzemsku i do zahraničí, dostane turista již ve své mateřské zemi, je jednou z nejspolehlivějších a nejefektivnějších propagací služeb. Nabízíme Vám tento léty prověřený způsob, jak k vám stabilně přivést o 5 % turistů více.
  • Propagujeme vás, přímo tam, kde to potřebujete – v tuzemsku a v zahraničí u vašich potenciálních hostů v okamžiku, kdy se o své cestě rozhodují.
  • Ušetříte 70% finančních nákladů. Snižujeme vaše finanční náklady za propagaci, které se musíte věnovat. Nabízíme vám barterové dohody, tím vám zajišťujeme jisté zákazníky a také bereme část finančních nákladů za vaši propagaci na sebe.

.
Pro více informací prosím kontaktujte nás kontaktujte.

Kontakt:

Redakce Prague City Line
E-mail: info@praguecityline.cz
Tel: +420 602 287 855

 

Zprávy z naší činnosti: ……………………………………………………………………………………………………………………

Co mámě aktuálně před sebou

Tituly publikací, které aktuálně připravujeme pro tisk a elektronické publikování na internetu.

Jazykové verze CZ, ENG, DE, RU:

Pro rok 2017:

  • Prague City Line Praha 1 ( tisk červen 2017)
  • Prague City Line Praha 2 ( tisk červen 2017)
  • Prague City Line Praha 3 ( tisk září 2017
  • Prague City Line Prahou za nákupy ( elektronické vydání listopad 2017)

 více zde