Naše slevy

Využívejte naše slevy, protože PRAHA není DRAHÁ

den-deti-je-tu-a-s-nim-sleva-na-hracky-v-drevenem-svete-hracek-na-francouzskeS našimi partnery pro vás nově připravujeme a budeme dále připravovat slevy na zajímavé pražské akce, nebo na místa, o kterých si myslíme, že je stojí za to navštívit.

Na této stránce stále pracujeme a slevy pro vás zde budou již jenom přibývat. Užívejte si Prahu, jak nejlépe dovedete a my vám budeme pomáhat i v oblasti nabídky slev, protože PRAHA pro toho, kdo ví, jak se orientovat a kam se obrátit rozhodně NENÍ DRAHÁ :-)

………………………………………………………………………………………………………………………

Naše slevy:

………………………………………………………………………………………………………………………

Ukončeno

Balicek_Prague_Candy_Festival

Kam: Na nejsladší festival roku PRAGUE CANDY FESTIVAL 2018

Proč: Patříte mezi gurmány a milovníky delikates? Pokud ano, je to akce právě pro vás. Prague candy festival je unikátní akcí pro milovníky sladkostí ve všech podobách. Čokoláda, dorty, cupcakes, makronky, bonbóny, pralinky, muffiny, raw dezerty, cakepops, sušenky, horká čokoláda, dražované ovoce, ovocné džusy, sladké nápoje, báječná káva a spoustu dalších dobrot – to vše na vás čeká na nejsladším festivalu roku.

Kdy: 12.5. – 13.5.2018 10.00 – 19.00

Kde: Areál Pragovka
Kolbenova 34, Praha 9

Za kolik u nás: 245 Kč / vstupenka

Za kolik v běžném předprodeji: 350 Kč / vstupenka

Za kolik na místě: 400 Kč / vstupenka

  • Vstupenka zahrnuje neomezený vstup do areálu na oba dny akce, doprovodný program, slosovatelný lístek do tomboly a 10 kendíků na konzumaci. Každý návštěvník získá u vstupu lísteček, který bude slosovatelný v tombole o zajímavé ceny. Tombola bude vyhlašována 3x v průběhu akce a to ve 12 hodin, 15 hodin a v 18 hodin

Máte o vstupenky zájem ? Objednejte zde

Objednejte zde