Prague boats

Naše slevy

Využívejte naše slevy, protože PRAHA není DRAHÁ

den-deti-je-tu-a-s-nim-sleva-na-hracky-v-drevenem-svete-hracek-na-francouzskeS našimi partnery pro vás nově připravujeme a budeme dále připravovat slevy na zajímavé pražské akce, nebo na místa, o kterých si myslíme, že je stojí za to navštívit.

Na této stránce stále pracujeme a slevy pro vás zde budou již jenom přibývat. Užívejte si Prahu, jak nejlépe dovedete a my vám budeme pomáhat i v oblasti nabídky slev, protože PRAHA pro toho, kdo ví, jak se orientovat a kam se obrátit rozhodně NENÍ DRAHÁ :-)

………………………………………………………………………………………………………………………

Naše slevy:

………………………………………………………………………………………………………………………

Banner 50x50px

30% sleva na nejsladší událost roku Prague Candy Festival 2017

Báječná sleva pro všechny milovníky sladkostí ve všech podobách ! Ochutnáte čokolády, dorty, cupcakes, makronky, bonbóny, pralinky, ovocné džusy, báječnou kávu a spousty dalších dobrot. Na Prague candy festivalu by neměl chybět žádný milovník dortů a zákusků, který prahne po kulinářském zážitku. Zní vám to jako ráj ? Koná se už 8. dubna !

» Pokračování »


Prague Teddy 2017

30% sleva na Prague Teddy 2017 - první český výstavní veletrh

Milujete medvědy, medvídky, medvědária? Máte děti, které mají své malé chlupaté kamarády a všude je nosí s sebou? A nebo hledáte toho nejkrásnějšího medvídka pro někoho blízkého? Tak právě pro vás máme skvělou nabídku. Využijte 30% slevu na první český medvědí festival a výstavní veletrh. 25. - 26. března. A děti s sebou !

» Pokračování »