Prague boats

Archiv "Nezařazené":

1. stránka (z celkem 3)123
prague cake festival-49-e

Prague Cake Festival

Prague Cake Festival pro milovníky dortů a dezertů

Již 17. 09. 2016 se pražský hotel Pyramida promění v ráj prvotřídních dortů, dezertů, delikates a sladkostí. Na druhém ročníku Prague Cake Festivalu si na své přijdou milovníci dortové klasiky, ale i ti, kteří se nebojí vyzkoušet nové chutě. » Pokračování »

obalka-certifikat-final-pokus

ÚNIKOVÁ HRA THE CHAMBER

Přední provozovatel únikových her v Praze otevírá dlouho očekáváné hry nové generace. Čeká na vás špičková atmosféra, strhující příběhy a dosud neviděné hádanky. Originální týmová zábava na Vás čeká v samém srdci Prahy! » Pokračování »

SONY DSC

Dinopark

DinoPark – unikátní zábavní park plný poznání

Desítky statických i robotických ozvučených modelů dinosaurů v životních velikostech, které mohou návštěvníci spatřit v některém z pěti DinoParků v ČR, se staly opravdovým fenoménem. » Pokračování »

banner_230x230_2b1

Kam na výlet s dětmi? Přijeďte na Hrad a zámek Staré Hrady!

Kam s dětmi na výlet, aby se bavila celá rodina? Vydejte se na Staré Hrady, na hrad a zámek u Jičína, kde je pro Vás otevřeno po celý rok. Ať jste malí nebo velcí, děti z mateřských nebo základních škol, rodiny s dětmi či senioři, neváhejte a vstupte do pohádek čaroděje ACHIBALDA I. » Pokračování »

Play Across 3

26. 4. 2016

Play Across – Outdoorová týmová hra v Praze

Ztratit se v džungli velkoměsta není nic moc. Ale když sestavíte dobrý tým a vyluštíte nápovědy, určitě se z něj vymotáte. Play Across Prague je unikátní týmová hra pro 2-5 hráčů, která vás provede krásnými místy v Praze a ještě vás u toho donutí trochu si popřemýšlet. » Pokračování »

cube-395593_1280

1. 11. 2015

Slevové kupóny v turistických průvodcích Prahou – Prague City Line

Novinka letošního roku:  Turistický průvodce Prahou 3 – Nový turistický průvodce vás provede Prahou 3 

Praha 3  a zejména Žižkov je unikátní místo. Dříve býval Žižkov dělnickou čtvrtí a žili zde lidé, kteří se řídili svými vlastními zákony a pravidly. Žižkov měl vždy svoji vlastní atmosféru a svůj vlastní život. Vydejte se s námi na procházku a třeba po chvíli tuto atmosféru sami na sobě pocítíte. Dostanete se do doby, kdy zde žil Fešák Hubert,  možná uvidíte jak pan rada Vacátko řeší vykradení  káči, nebo po cestě potkáte pravého žižkovského Pepíka. A říká vám něco jméno Pérák? …

V turistickém průvodci najdete: slevové kupóny, kvízové otázky, mapu, popis památek a zajímavých míst, fotografie, zajímavosti, doporučení, MHD i parkování. » Pokračování »

7. 9. 2015

obalka_ke_stazeni_50

[SinglePic not found]

7. 9. 2015

obalka_ke_stazeni_50

[SinglePic not found]
korunovacni klenoty

9. 5. 2013

Pražský hrad po pěti letech odhalí veřejnosti české korunovační klenoty

Na Pražském hradě budou u příležitosti zvolení nového prezidenta České republiky, Miloše Zemana, vystaveny po dlouhých 5 letech České korunovační klenoty. Veřejnost si je může prohlédnout zcela zdarma, proto neváhejte a přijďte do Vladislavského sálu vdát obdiv jednomu ze symbolů české státnosti. » Pokračování »

DSC_0574

4. 10. 2012

Módní svět Lady Sue Ryder

Velký módní bazar pro dobrou věc

Již posedmé zve Domov Sue Ryder, nezisková organizace pečující o seniory, všechny milovníky módy do kavárny Mama Coffee na velký módní bazar. » Pokračování »

1. stránka (z celkem 3)123