Archiv "Cestovní kanceláře":

admen

Admen Tour, cestovní agentura Praha 3

9-disabledSpecializujeme se na tvorbu a realizaci poznávacích, turistických a sportovních zájezdů po České republice a na Slovensku. Organizujeme pravidelné historické odpolední procházky Prahou. Poskytujeme služby pro handicapované návštevníky Prahy i celé České republiky, disponujeme databází ubytování, realizujeme informační turistický portál a systém PRAGUE CITY LINE, vydáváme tištěné turistické průvodcoce Prahou.

czech_republic.gifgermany.gifunited_states_of_america.gifMluvíme:

» Pokračování »

marys

Marys Travel & Tourist Services

Sídlí v centru Prahy a na trhu cestovního ruchu působí již od roku 1991. Hlavní poskytovanou službou je ubytování ve všech kategoriích ubytovacích zařízení nejen v rámci Prahy, ale i po celé České republice, stejně jako další služby spojené s příjezdovou turistikou. V roce 2002 se služby rozšířili o Maďarsko a Slovensko.

russia.gifczech_republic.gifhungary.gifitaly.gifspain.giffrance.gifgermany.gifunited_states_of_america.gifMluvíme:

» Pokračování »

ifb-bohemia-2

IFB Bohemia

IFB Bohemia organizuje kulturní festivaly amatérských skupin v České republice. Jedním z festivalů je Dance Prague. Jeho první ročník proběhl v roce 2005 a byl velmi úspěšný. Z účastni v roce 2006 se těšilo již dvacet tři souborů. Letos festival svtoupil již do třetího ročníku existence a protože se koná mimo Prahu, byl přejmenován na Dance 2007 Bohemia.Organizátoři festivalu, povzbuzení nadšenými ohlasy zúčasntěných souborů zachovali strukturu festivalu jako atraktivní víkendový program plný setkávání folklorních tanečníků s Pražany a obyvately lázeňského města Poděbrad.

czech_republic.gifunited_states_of_america.gifMluvíme:

» Pokračování »

deti

HCZ Travel

HCZ Czech Incoming Travel Agency byla založena v roce 1993. Do roku 1997 jsme provozovali vlastní hotel. Zájem klientů o naše služby způsobil razantní změnu na agenturu specializovanou pouze na incoming v tom samém roce.Od r. 1999 jsme rozšířili naši nabídku i o výlety a pobyty na Slovensku a v Maďarsku.

czech_republic.gifrussia.gifpoland.gifgermany.gifunited_states_of_america.gifMluvíme:

» Pokračování »