Restaurant U Svobodných Zednářů

Restaurant U svobodných zednářů 1

Typ kuchyně: česká
Adresa:
Týnská 10, Praha 1

Restauraci U Svobodných zednářů najdete v samém centru Prahy a bezesporu vás překvapí příjemný interiér, výborná kuchyně, zednářská mystika i lidové ceny, které byste v centru Prahy skoro neočekávali. Prostory restaurace se nacházejí v historické budově z 15 století Domu u TŘECH OŘECHŮ. Jako blízká dominanta restaurace se tyčí věže magického Týnského chrámu a podmanivá atmosféra světoznámého Staroměstského náměstí v ulici Týnská 10.Interiér restaurace je tvořený a stylizovaný do dobových prvků se zaměřením na odkaz a smysl hledání Svobodných zednářů.

Svobodné zednářství

Svobodné zednářství je zasvěcovací řád založený na bratrských vztazích svých členů. Cílem jeho činnosti je morální a intelektuální zdokonalení lidstva prostřednictvím aktivní práce členů na rozvoji své osobnosti. Samo o sobě není žádnou doktrínou, žádným učením nebo filozofickým směrem, které by své adepty vzdělávalo formou definic a pouček. Jeho úkolem je naučit zednáře nalézt si svůj vlastní názor, vybudovat si svoji vlastní životní filozofii, která se může odlišovat ode všech existujících „filozofií“. Za tímto účelem vede svobodné zednářství své členy tak, aby pracovali sami na sobě, aby se z vlastní iniciativy snažili hledat a nalézat.

Kapacita restaurace je 60 míst rozdělených do dvou sekcí, kuřácké a nekuřácké s tím, že lze vytvořit uzavřený salónek o minimální kapacitě 23 osob, vhodného pro pořádání rodinných oslav, promocí apod.  Celá restarace je plně odvětraná a klimatizovaná, s možností plateb kartou i stravenkami.  K širokému výběru alkoholických, nealkoholických a vinných nápojů patří skvělá česká kuchyně zahrnující tradiční českou svíčkovou, guláš, pečená kolena, žebra, kuřecí křidélka a řadu dalších dobrot z naší nabídky.  V prostorách restaurace lze využívat WIFI připojení k internetu.K dispozici nabízíme rovněž možnost sledování sportovních přenosů.

Tímto Vás zveme do naší útulné restaurace nacházející se v samém srdci Prahy a těšíme se na Vaší návštěvu.

Kolektiv restaurace “ U Svobodných Zednářů“

Fotogalerie:

 

Adresa:

Týnská 10
110 00 Praha 1 – Staré Město
GPS: 50.519136N, 14.2525590E

 

Kontakty:

tel: +420 222 315 165,
restaurant@usvobodnychzednaru.cz
web: www.usvobodnychzednaru.cz

 

Otevřeno:

Po – So: 12.00 – 24.00
Ne: 12.00 – 23.00

 

Nabídka restaurace:

√ Česká kuchyně
√ Mezinárodní kuchyně
x Pizza
√ Grill
√ Čepované pivo
√ Pivo z tanku
√ Pravidelné denní menu
x Snídaně
x Donáška
x Cocktail bar

 

Přijímané platební karty:

√ VISA
√ MasterCard

 

Přijímané stravenky:

-

 

Vybavení restaurace:

x Zahrádka
√ Grill
√ Internet, WIFI
x Vlastní parkoviště
x Zdarma parkování v okolí
x Kuřácká část
√ Salonek
√ Klimatizace
x Odsávání vzduchu
√ Televize
x Živá hudba
√ Bezbairiérový přístup
x Dětské venkovní hřiště
x Vnitřní dětský koutek
x Dětské menu
x Dětské porce
x Vstup se zvířetem

 

Dopravní spojení:

tram č. 5, 8, 14, 24, 26, 51, 54 – zastávka Náměstí Republiky

 

Turistické průvodce okolí:

Turistický průvodce Prague City Line - Praha 1 - historické centrum

  Turistický průvodce Prague City Line - Praha 1 - historické centrum (velikost souboru: 6,8 MiB)

Aktualizováno: 14.10.2018 - Tištěný průvodce ve formátu PDF + nově se SLEVOVÝMI KUPÓNY vás provede historickým centrem Prahy 1. Asi nikde jinde nenajdete takovou koncentraci historických památek a míst, kde na vás dýchá historie a romantika dávno zašlých časů. Málo kde můžete chodit po stejných cestách jako Franz Kafka, Wolfgang Amadeus Mozart, pražský Golem, Jaroslav Hašek nebo klukovská parta z Foglarových Rychlých šípů.

 

Mapa:

loading map - please wait...

Restaurant U Svobodných Zednářů 50.088746, 14.423791 Restaurace U Svobodných zednářů najdete v samém centru Prahy a bezesporu vás překvapí příjemný interiér, výborná kuchyně, zednářská mystika i lidové ceny, které byste v centru Prahy skoro neočekávali. Adresa: Týnská 10 110 00 Praha 1 – Staré Město GPS: 50.519136N, 14.2525590E Kontakty: tel: +420 222 315 165, restaurant@usvobodnychzednaru.cz web: www.usvobodnychzednaru.cz Otevřeno: Po – So: 12.00 – 24.00 Ne: 12.00 – 23.00 Více informací o restauraci najdete zde

« « Trilopark – jedinečné dinosauří dílny | Staroměstská radnice, orloj a Mikuláš z Kadaně » »

Můžete nám zanechat komentář, nebo odkázat na tento článek pomocí trackbacku.

Zanechat komentář