Stahujte turistické trasy a průvodce Prahou zdarma

Reklama_PCL_STAHUJ_pruvodce_prahou_cz

Na této stránce jsme pro vás umístili vydávané turistické průvodce i samostatné trasy Prahou k volnému stažení v PDF formátu. V každém turistickém průvodci najdete mapu, která vyznačuje turistickou trasu a tu vám doporučujeme jako nejlepší cestu popisovanou oblastí. V mapě jsou vyznačeny číselné zastávky u významných památek, o kterých si přečtete v textovém popisu průvodce. V průvodcích nechybí fotogalerie, adresář i dopravní dostupnost. Najdete zde také odkazy na muzea, na restaurace, hotely a další služby, které vám nabízejí slevu nebo je doporučujeme pro kvalitu služeb.

Novinka: V nových turistických průvodcích najdete Slevové kupóny. S nimi nejen ušetříte, ale objevíte místa, chutě i tajemné kouty, které byste možná normálně minuli. A nezapomeňte, v elektronických turistických průvodcích se slevové kupóny, každý měsíc aktualizují, můžete tedy každý měsíc využívat nové a nové slevy.

Abyste se ani chvíli nenudili: Cestou vás v novějších průvodcích budou provázet zvídavé kvízové otázky i vsuvky se zajímavostmi.

Pro všechny, kteří plánují kratší procházku Prahou a nepotřebují ke svému výletu obsáhlejšího turistického průvodce, publikujeme a zde nabízíme k volnému stažení jednotlivé kratší trasy Prahou. I na těchto trasách můžete poznat místa, která byste normálně nenavštívili. Trasy jsou také detailně zpracovány včetně doporučení okolních služeb, jako jsou restaurace, kavárny.

Turistické průvodce ke stažení

Stahujte turistické trasy a průvodce Prahou zdarma

…………………………………………………………………………………………………

 • Turistický průvodce PRAGUE CITY LINE – Praha 1

Turistický průvodce Prague City Line - Praha 1 - historické centrum

  Turistický průvodce Prague City Line - Praha 1 - historické centrum (velikost souboru: 6,8 MiB)

Aktualizováno: 14.10.2018 - Tištěný průvodce ve formátu PDF + nově se SLEVOVÝMI KUPÓNY vás provede historickým centrem Prahy 1. Asi nikde jinde nenajdete takovou koncentraci historických památek a míst, kde na vás dýchá historie a romantika dávno zašlých časů. Málo kde můžete chodit po stejných cestách jako Franz Kafka, Wolfgang Amadeus Mozart, pražský Golem, Jaroslav Hašek nebo klukovská parta z Foglarových Rychlých šípů.

 • Turistický průvodce PRAGUE CITY LINE – Praha 1 – anglická verze

Tourist guide Prague City Line - Area Prague 1 - Old City Centre - english version

  Tourist guide Prague City Line - Area Prague 1 - Old City Centre - english version (velikost souboru: 7,1 MiB)

Updated: 30.10.2018 - Prague 1 still belongs to one of the most attractive parts of the whole Prague. Probably nowhere else you can find such a concentration of historic monuments and places where the history and romance of bygone times are all around you. + DISCOUNT COUPONS

 • Turistický průvodce PRAGUE CITY LINE – Praha 1 – německá verze
Reiseführer Prague City Line Prag1 - historisches Zentrum von Prag

  Reiseführer Prague City Line Prag1 - historisches Zentrum von Prag (velikost souboru: 6,4 MiB)

Aktualisiert: 30.10.2018 Enthält RABATT-COUPONS. Ihr habt gerade den Reiseführer für Eure Streifzüge durch Prag den Reiseführer ausgewählt, der Euch durch die schönsten Orte in Prag führt. Durch die Orte, die jeder Tourist als Erster besuchen sollte.

…………………………………………………………………………………………………

 • Turistický průvodce PRAGUE CITY LINE – Praha 2
Turistický průvodce Prague City Line - Praha 2

  Turistický průvodce Prague City Line - Praha 2 (velikost souboru: 5,3 MiB)

Aktualizování: 8.12.2016 - Tištěný průvodce ve formátu PDF, který vás provede po turisticko-naučné trase Praguecityline Praha 2. Praha 2 je zcela výjimečným místem. Propojuje se zde dávná středověká historie s novodobými urbanistickými počiny sklonku 19.století. Trasa Prahou 2 je značena přímo v ulicích Prahy

 • Turistický průvodce PRAGUE CITY LINE – Praha 2
Turistický průvodce Prague City Line - Praha 2 ( english version)

  Turistický průvodce Prague City Line - Praha 2 ( english version) (velikost souboru: 15,1 MiB)

Aktualizováno: 5.1.2016 - In the guide will find a map. The map shows tourist route. This route we recommend as the best way through Prague 2, you will see all the most important. In the map are marked stops at major sights, the description in the text guide.

 • Samostatná mapa k trase PRAGUE CITY LINE – Praha 2
Mapa k turistické trase Prague City Line Praha 2

  Mapa k turistické trase Prague City Line Praha 2 (velikost souboru: 1,3 MiB)

Mapa k turistické trase Prague City Line Praha 2 vás provede po krásách Prahy 2, kde se propojuje dávná středověká historie s novodobými urbanistickými počiny sklonku 19.století.

…………………………………………………………………………………………………

 • Turistický průvodce PRAGUE CITY LINE – Praha 3
Turistický průvodce Prague City Line - Praha 3

  Turistický průvodce Prague City Line - Praha 3 (velikost souboru: 13,4 MiB)

Aktualizováno: 15.8.2016 - Turistický průvodce ve formátu PDF vás provede po pražském Žižkově, který jeho obyvatelé milují a všechny návštěvníky příjemně překvapí svojí specifickou atmosférou. V průvodci najdete přehlednou mapu, popis zajímavostí a památek a také slevové kupóny do restaurací a zajímavých míst.

Tourist Guide Prague City Line - Area Prague 3 - english version

  Tourist Guide Prague City Line - Area Prague 3 - english version (velikost souboru: 13,0 MiB)

Aktualizováno: 16.8.2016 - Prague´s Žižkov stretches in the town district Praha 3 close to the centre and today we will introduce this quarter to you. We will also tell you about interesting history of Žižkov and its landmarks which make it a popular tourist location. Due to the vibrant night life and also its many cafés, bars and restaurants Žižkov is called Prague´s Montmartre.

 • Samostatná mapa k trase PRAGUE CITY LINE – Praha 3
Mapa k turistické trase Prague City Line Praha 3

  Mapa k turistické trase Prague City Line Praha 3 (velikost souboru: unknown)

Aktualizováno: 18.8.2016 - Mapa k turistické trase PRAGUE CITY LINE Praha 3. Projděte si pražský Žižkov a zažijte neopakovatelnou atmosféru této specifické čtvrti Prahy a nezapomeňte využít slevové kupóny ! Vytiskněte si oboustranný list A4 složte si z něho trasu, popis památek a hlavně slevové kopóny

Map of tourist route Prague City Line - Area Prague 3 - english version

  Map of tourist route Prague City Line - Area Prague 3 - english version (velikost souboru: 1,6 MiB)

Aktualizováno: 7.11.2015 - Map of the tourist route Prague City Line Prague 3. This route we recommend as the best way through Prague 3, you will see all the most important. In this map you will find vouchers. Print it or show at a restaurant in your mobile or tablet and enjoy the discount!

…………………………………………………………………………………………………

 • Turistický publikace PRAGUE CITY LINE – Pražský hrad
Turistický průvodce Prague City Line - PRAŽSKÝ HRAD

  Turistický průvodce Prague City Line - PRAŽSKÝ HRAD (velikost souboru: 21,9 MiB)

Pražský hrad patří mezi nejkrásnější a nejrozlehlejší památky Prahy. Pojďme společně navštívit místo spojené s bájnými knížaty, králi a prezidenty. Místo, kde se utvářely dějiny našeho státu.

…………………………………………………………………………………………………

 • Průvodce PRAGUE CITY LINE – Nakupujeme v Praze
Turistický průvodce Prague City Line - Nakupujeme v Praze

  Turistický průvodce Prague City Line - Nakupujeme v Praze (velikost souboru: 5,4 MiB)

Aktualizováno: 7.12.2016 - Přehledný průvodce po obchodních centrech v Praze. Průvodce vás provede po vybraných obchodních centrech v Praze. Naleznete zde přesný popis, kde se centrum nachází, jak se k němu dostanete a co centrum nabízí.

Turistický průvodce Prague City Line - Nakupujeme v Praze / zkrácený

  Turistický průvodce Prague City Line - Nakupujeme v Praze / zkrácený (velikost souboru: 3,5 MiB)

Aktualizováno: 7.12.2016 Stáhněte si průvodce pražskými obchodními a nákupními centry ve zkrácené podobě. Najdete v něm nejdůležitější informace, které vám usnadní rychlou orientaci mezi centry i popíšou jejich služby i nad rámec nakupování. Budete vědět kde zaparkovat, za kolik, co s dětmi, kde si odpočinout ...

 

Výlety PRAGUE CITY LINE ke stažení

…………………………………………………………………………………………………

 • Výlet v Praze  - Z Bílé Hory na Pražský hrad

Turistický výlet Prague City Line - Od Hvězdy na Pražský hrad

  Turistický výlet Prague City Line - Od Hvězdy na Pražský hrad (velikost souboru: 4,5 MiB)

Tato trasa je publikována jako součást série poznávacích a naučných tras Prahou, které jsou vhodné pro výlety a procházky Prahou. Trasa vede touto oblastí: Obora Hvězda - Letohrádek Hvězda - Ladronka - Petřín - Strahov - Pražský hrad

…………………………………………………………………………………………………

 • Výlet v Praze  - Pražské nábřeží

Turistický výlet Prague City Line - Pražské nábřeží

  Turistický výlet Prague City Line - Pražské nábřeží (velikost souboru: 6,0 MiB)

Aktualizováno: 6.2.2017 Výlet Vás provede po pražském vltavském nábřeží kolem mnoha významných památek. O zajímavosti zde opravdu nebude nouze a my Vás při procházce po nábřeží upozorníme na poklady v okolí. Věříme, že tento výlet Vás obohatí a spoustu nových informací a příjemných zážitků.

…………………………………………………………………………………………………

 • Výlet v Praze – Petřínskými sady na Pražský hrad

Turistický výlet Prague City Line - Petřínskými sady na Pražský hrad

  Turistický výlet Prague City Line - Petřínskými sady na Pražský hrad (velikost souboru: 4,5 MiB)

Aktualizováno: 22.1.2016 - Tato pro mnohé nejromantičtější trasa v Praze vás provede nejkrásnější částí pražského vrchu Petřín, neminete Petřínskou rozhlednu, Bludiště, Růžový sad ani Strahovský klášter. Projdete místy s nejkrásnějšími výhledy na Prahu a v případě dobré viditelnosti i na daleké okolí Prahy. Nakonec vás cesta dovede až na Pražský hrad.

 • Trip to Prague – From Petrin Hill To Prague Castle
Prague Tourist Guide - From Petrin Hill to Prague Castle

  Prague Tourist Guide - From Petrin Hill to Prague Castle (velikost souboru: 4,7 MiB)

Aktualizováno: 27.10.2015 - Dear friends, this for many the most romantic track in Prague will take you around the most beautiful part of the Prague Petřín Hill, you will not miss the Petřín Lookout Tower, Mirror Maze, Rose Garden or Strahov Monastery. You will pass the places with the most beautiful views and in case of good visibility you will see also the distant surroundings of Prague. In the end the track will take you to Prague Castle. You can take a walk also in the evening or at ni-ght.The lanterns will be shining nicely and you will feel the atmosphere of the mysterious or even mystical Pra-gue.

 

Bezbariérové trasy PRAGUE CITY LINE ke stažení

…………………………………………………………………………………………………

 • Bezbariérový turistický průvodce PRAGUE CITY LINE Prahou bez bariér
Turistický bezbariérový průvodce Prague City Line - PRAHOU BEZ BARIÉR 2010

  Turistický bezbariérový průvodce Prague City Line - PRAHOU BEZ BARIÉR 2010 (velikost souboru: 13,9 MiB)

Praha je považována ze jedno z nejkrásnějších historických měst celé Evropy, ale pro bezbariérové cestování často znamená mnoho komplikací. Jen málokdo z nás se zde, vzhledem ke svému omezení, může toulat přesně tudy, kudy by chtěl. Z tohoto podnětu jsme sestavili průvodce 10 -ti podrobně popsaných bezbariérových tras, který Vám, jak doufáme, usnadní orientaci pro výlety Prahou.

…………………………………………………………………………………………………

 • Bezbariérový turistický průvodce PRAGUE CITY LINE Cestujeme bez bariér po Čechách
Turistický průvodce Prague City Line - Cestujeme bez bariér po Čechách

  Turistický průvodce Prague City Line - Cestujeme bez bariér po Čechách (velikost souboru: 16,1 MiB)

Publikace je zaměřena na oblast turistiky vozíčkářů a zpřístupňování informací o bezbariérovém cestování po České republice. Publikace obsahuje 10 bezbariérových tras, které sestavili samotní vozíčkáři, a které navazují na bezbariérovou dopravu nebo bezbariérové parkování.

…………………………………………………………………………………………………

 • Bezbariérová turistická trasa PRAGUE CITY LINE – Od Klementina přes Karlův most na Malou Stranu
Turistická bezbariérová trasa PRAHOU - OD KLEMENTINA PŘES KARLŮV MOST NA MALOU STRANU

  Turistická bezbariérová trasa PRAHOU - OD KLEMENTINA PŘES KARLŮV MOST NA MALOU STRANU (velikost souboru: 2,8 MiB)

Tato trasa je publikována jako součást série bezbariérových tras Prahou, které jsou vhodné pro bezbariérové cestování. Trasa vede touto oblastí: Staroměstská – Náměstí Jana Palacha – Klementinum - Karlův most - Kampa – Maltézské náměstí - Vojanovy sady - Valdštejnská zahrada - Klárov

 • Bezbariérová turistická trasa PRAGUE CITY LINE – Trójou až k Zoologické zahradě
Turistická bezbariérová trasa PRAHOU - TRÓJOU AŽ K ZOOLOGICKÉ ZAHRADĚ

  Turistická bezbariérová trasa PRAHOU - TRÓJOU AŽ K ZOOLOGICKÉ ZAHRADĚ (velikost souboru: 3,7 MiB)

Tato trasa je publikována jako součást série bezbariérových tras Prahou, které jsou vhodné pro bezbariérové cestování. Trasa vede touto oblastí: Trojský kanál – Trójský zámeček - ZOO

 • Bezbariérová turistická trasa PRAGUE CITY LINE – Mezi Václavským náměstím a náměstím Republiky
Turistická bezbariérová trasa Prahou - Mezi Václavským náměstím a náměstím Republiky

  Turistická bezbariérová trasa Prahou - Mezi Václavským náměstím a náměstím Republiky (velikost souboru: 3,8 MiB)

Tato trasa je publikována jako součást série bezbariérových tras Prahou, které jsou vhodné pro bezbariérové cestování. Trasa vede touto oblastí: Václavské náměstí - Můstek - Rytířská - Betlémské náměstí - Liliová – Smetanovo nábřeží – Národní – Na Příkopě - Náměstí Republiky.

 • Bezbariérová turistický trasa PRAGUE CITY LINE – Petřínskými sady
Turistická bezbariérová trasa PRAHOU - PETŘÍNSKÝMI SADY

  Turistická bezbariérová trasa PRAHOU - PETŘÍNSKÝMI SADY (velikost souboru: 4,2 MiB)

Tato trasa je publikována jako součást série bezbariérových tras Prahou, které jsou vhodné pro bezbariérové cestování. Trasa vede touto oblastí: Strahov - Petřínské sady - Malovanka

 • Bezbariérová turistická trasa PRAGUE CITY LINE – Vyšehrad
Turistická bezbariérová trasa PRAHOU - VYŠEHRAD

  Turistická bezbariérová trasa PRAHOU - VYŠEHRAD (velikost souboru: 4,1 MiB)

Tato trasa je publikována jako součást série bezbariérových tras Prahou, které jsou vhodné pro bezbariérové cestování. Na této procházce navštívíme pražský Vyšehrad, který patří dle legend k nejpamátnějším místům české historie.

 • Bezbariérová turistická trasa PRAGUE CITY LINE – Od Hvězdy na Strahov
Turistická bezbariérová trasa PRAHOU - OD HVĚZDY NA STRAHOV

  Turistická bezbariérová trasa PRAHOU - OD HVĚZDY NA STRAHOV (velikost souboru: 2,7 MiB)

Tato trasa je publikována jako součást série bezbariérových tras Prahou, které jsou vhodné pro bezbariérové cestování. Trasa vede touto oblastí: Obora Hvězda - Letohrádek Hvězda - Ladronka - Strahov.

 • Bezbariérová turistická trasa PRAGUE CITY LINE – Z Pohořelce na Pražský hrad
Turistická bezbariérová trasa PRAHOU - PRAŽSKÝMI SADY

  Turistická bezbariérová trasa PRAHOU - PRAŽSKÝMI SADY (velikost souboru: 2,7 MiB)

Tato trasa je publikována jako součást série bezbariérových tras Prahou, které jsou vhodné pro bezbariérové cestování. Trasa vede touto oblastí: Chotkovy sady - Letenské sady - Stromovka – Výstaviště - Nádraží Holešovice

 • Bezbariérová turistická trasa PRAGUE CITY LINE – Starým Městěm k Josefovu
Turistická bezbariérová trasa PRAHOU - STARÝM MĚSTEM K JOSEFOVU

  Turistická bezbariérová trasa PRAHOU - STARÝM MĚSTEM K JOSEFOVU (velikost souboru: 3,3 MiB)

Tato trasa je publikována jako součást série bezbariérových tras Prahou, které jsou vhodné pro bezbariérové cestování. Trasa vede touto oblastí: Náměstí Republiky – Celetná - Staroměstské náměstí – Pařížská - Židovské město – ulice 17. listopadu

 • Bezbariérová turistická trasa PRAGUE CITY LINE – Přes Stromovku na Výstaviště
Turistická bezbariérová trasa PRAHOU - PŘES STROMOVKU NA VÝSTAVIŠTĚ

  Turistická bezbariérová trasa PRAHOU - PŘES STROMOVKU NA VÝSTAVIŠTĚ (velikost souboru: 2,7 MiB)

Tato trasa je publikována jako součást série bezbariérových tras Prahou, které jsou vhodné pro bezbariérové cestování. Trasa vede touto oblastí: Trója – Císařský ostrov - Stromovka - Výstaviště - Nádraží Holešovice

 • Bezbariérová turistická trasa PRAGUE CITYLINE – Pražskými sady
Turistická bezbariérová trasa PRAHOU - PRAŽSKÝMI SADY

  Turistická bezbariérová trasa PRAHOU - PRAŽSKÝMI SADY (velikost souboru: 2,7 MiB)

Tato trasa je publikována jako součást série bezbariérových tras Prahou, které jsou vhodné pro bezbariérové cestování. Trasa vede touto oblastí: Chotkovy sady - Letenské sady - Stromovka – Výstaviště - Nádraží Holešovice

…………………………………………………………………………………………………

 • Bezbariérová turistická trasa PRAGUE CITY LINE – Horská Kvilda – Kvilda
Turistická bezbariérová trasa ČESKOU REPUBLIKOU - HORSKÁ KVILDA - KVILDA

  Turistická bezbariérová trasa ČESKOU REPUBLIKOU - HORSKÁ KVILDA - KVILDA (velikost souboru: 2,8 MiB)

Tato trasa je publikována jako součást série bezbariérových tras Českou republikou, které jsou vhodné pro bezbariérové cestování. Trasa vede touto oblastí: Horská Kvilda - Jezerní slať - Kvilda

 • Bezbariérová turistická trasa PRAGUE CITY LINE – Buchlovice
Turistická bezbariérová trasa ČESKOU REPUBLIKOU - BUCHLOVICE

  Turistická bezbariérová trasa ČESKOU REPUBLIKOU - BUCHLOVICE (velikost souboru: 3,1 MiB)

Tato trasa je publikována jako součást série bezbariérových tras Českou republikou, které jsou vhodné pro bezbariérové cestování. Trasa vede touto oblastí: Zámecký areál Zámek Buchlovice

 • Bezbariérová turistická trasa PRAGUE CITY LINE – Hradec Králové
Turistická bezbariérová trasa ČESKOU REPUBLIKOU - HRADEC KRÁLOVÉ

  Turistická bezbariérová trasa ČESKOU REPUBLIKOU - HRADEC KRÁLOVÉ (velikost souboru: 5,4 MiB)

Tato trasa je publikována jako součást série bezbariérových tras Českou republikou, které jsou vhodné pro bezbariérové cestování. Trasa vede touto oblastí: Hradec Králové:Náměstí Osvoboditelů - nábřeží - budova Filharmonie - budova Aquacentra Městské lázně - nábřeží - Tyršům most - Tyršovo nábřeží - náměstí Osvoboditelů

 • Bezbariérová turistická trasa PRAGUE CITY LINE – Plzeň město piva
Turistická bezbariérová trasa ČESKOU REPUBLIKOU - PLZEŇ MĚSTO PIVA

  Turistická bezbariérová trasa ČESKOU REPUBLIKOU - PLZEŇ MĚSTO PIVA (velikost souboru: 2,8 MiB)

Tato trasa je publikována jako součást série bezbariérových tras Českou republikou, které jsou vhodné pro bezbariérové cestování. Trasa vede touto oblastí: Náměstí Republiky - Pařížská - Křižíkovy sady - Kopeckého sady - Šafaříkovy sady - sady Pětatřicátníků - Solní - Náměstí Republiky

 • Bezbariérová turistická trasa PRAGUE CITY LINE – Nymburk – Poděbrady
Turistická bezbariérová trasa ČESKOU REPUBLIKOU - NYMBURK - PODĚBRADY

  Turistická bezbariérová trasa ČESKOU REPUBLIKOU - NYMBURK - PODĚBRADY (velikost souboru: 3,3 MiB)

Tato trasa je publikována jako součást série bezbariérových tras Českou republikou, které jsou vhodné pro bezbariérové cestování. Trasa vede touto oblastí: Nymburk - cyklistická stezka podél Labe - Poděbrady