Kde se ubytovat v Praze

Praha nabízí velké množství krásných a zajímavých hotelů penzionů a apartmánů , kde se můžete ubytovat. Připravili jsme pro Vás doporučných míst, aby jste se mohli lépe rozhodnout kde se ubytovat.

Najděte si ubytování podle mapy:

loading map - please wait...

Ubytování v Praze: 50.084078, 14.423694

Hotely

Penziony

Hostely

Apartmány

-U

Hotely_v_praze_web_cervena_svetle

Praha1_web_seda

 

Hotel Juliš – ubytování přímo na Václavském náměstí
Hotel Jalta
Hotel Ambassador – Zlatá Husa
Hotel Intercontinental Praha
Hotel Rezidence Lundborg
The Iron Gate Hotel & Suites
Pension Charles Bridge
Melantrich Residence

Praha3_web_seda

 

Apartmány Jagellonská

Praha4_web_seda

 

Hotel Chateau St. Havel

Praha5_web_seda

 

Hotel Popelka

Praha6_web_seda

 

Hotel Zlatá Praha

Praha7_web_seda

 

Plaza Alta Hotel

Praha9_web_seda

 

Hotel Arlington

Jagell_dum_120723_001

22. 1. 2013

Byty a apartmány Jagellonská – ubytování v centru Prahy za skvělé ceny

Využijte jedinečnou letní nabídku pobytu v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností. Útulně vybavené apartmány velikostti STUDIO pro 2 osoby, 2+1 pro 2 až 4 osoby, 4 + 1 pro 6 až 10 osob a FREE WIFI.  Můžete využít výhody maximálního soukromí a centra Prahy.  Vhodné pro rodiny s dětmi. Slevy na delší pobyty. » Pokračování »

Hotel Juliš

7. 6. 2011

Hotel Juliš – ubytování přímo na Václavském náměstí

Hotel, pojmenovaný po původním majiteli, je zapsán na seznamu českých kulturních památek a nachází se v dolní části Václavského náměstí s výhledem jak na rušné náměstí tak do tiché Františkánské zahrady.

» Pokračování »

24. 7. 2010

Hotel Intercontinental Praha *****

Luxusní pětihvězdičkový hotel v centru Prahy.  Hotel je situovaný do blízkosti Starého Města Pražského a hlavní památky zde máte takřka na dosah ruky. A kvalita a služby jsou přesně takové jaké byste od pětihvězdičkového hotelu očekávali. » Pokračování »

Hotel Babylon 6

30. 6. 2009

Hotel Babylon ****, ubytování Liberec

9-disabledKomfortní ubytování s osobitým stylem a maximální péčí o hosty. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, barevným TV přijímačem se satelitními programy, minibarem, bezpečnostním trezorem a možností připojení na internet.

» Pokračování »

alta-1

10. 12. 2008

Plaza Alta Hotel ****, ubytování Praha 7

9-disabledPlaza Alta Hotel byl navržen tak, aby uspokojil přání a požadavky jak obchodní klientely, tak turistů. Nachází se v klidné a snadno dostupné oblasti. Během zimy 2006 prošel rozsáhlou rekonstrukcí, v současné době je jedním z hotelů v Praze, které poskytují služby na mezinárodní úrovni. Je situován 20 minut od letiště s napojením na dálnici D8 a 3 minuty od vlakového nádraží a stanice metra Holešovice. » Pokračování »

ambassador-1

10. 12. 2008

Hotel Ambassador – Zlatá Husa *****, ubytování Praha 1

9-disabledHotel v Praze, přímo na Václavském náměstí – Hotel Ambassador – Zlatá Husa je luxusní hotel, který se nachází v centru Prahy, přímo na Václavském náměstí. Poskytuje ubytování ve vkusně zařízených pokojích. Hotel Ambassador – Zlatá Husa je ideální pro jednotlivce, skupinovou i kongresovou turistiku. Svými službami vychází vstříc požadavkům nejnáročnějších hostů. Hotel umožňuje svým hostům obdivujících historické památky centra Prahy jedinečné spojení relaxace a oázy klidu v luxusním útulném Ambassador Thai & Wellness Clubu. » Pokračování »

Hotel St. Havel 1

10. 12. 2008

Hotel Chateau St. Havel ****, ubytování Praha 4

9-disabledChateau St. Havel je kompletně renovovaný zámek nacházející se v Praze 4 – Krč na vlastních pozemcích uprostřed anglického parku s rybníky. Nabízíme hotelové služby, restauraci a konferenční prostory . Hotel má 31 luxusně vybavených pokojů s klimatizací, minibarem a bezplatným wifi připojením na internet. Součástí komplexu je golfový areál s jedinečným drivingem na vodní hladinu zámeckého rybníka. » Pokračování »

hotel-jalta-1

10. 12. 2008

Hotel Jalta ****, ubytování Praha 1

9-disabledHotel Jalta na Václavském náměstí v Praze nabízí stylové ubytování špičkové kvality, v němž se snoubí moderní design interiérů, čtyřhvězdičkový luxus a světová kuchyně. Všechny tyto přednosti společně vytvářejí okouzlující a zároveň klidné prostředí. Hotel Jalta je správnou volbou pro hosty, kteří touží po něčem odlišném – boutique hotelu s exkluzivní polohou. Hotel Jalta poskytuje služby a zařízení, které většinou naleznete pouze v úzké nabídce na samotné špičce trhu. Mezi ně patří 94 nádherných pokojů s designovým interiérem, konferenční centrum a společenský sál, slavná restaurace Como Mediterranean Restaurant & Café v přízemí hotelu a hotelové kasíno. » Pokračování »

1. stránka (z celkem 2)12