Hotel Zlatá Praha ****, ubytování Praha 6

hotel-zlata-praha

Hotel je svým romantickým a harmonicky laděným interiérem vhodný nejen pro náročné turisty, ale i pro konání svatebních hostin, pořádání firemních večírků, konferencí a jiných kulturních akcí. Je příjemné navštívit rušné velkoměsto a přitom bydlet v klidném, tichém prostředí pod starými kaštany. Ráno si udělat krátkou procházku, v poledne se naobědvat v naší stylové restauraci a přesto být za 15 minut v centru. Tento komfort si můžete dovolit pouze u nás. V hotelu Zlatá Praha na Vás čeká milý personál, perfektní služby a příjemné prostředí, to vše za atraktivní ceny.

Pokoje

Naším cílem je, abyste se v našem hotelu mohli cítit jako doma. Pokoje jsou tedy elegantně řešeny, zařízeny velmi vkusně, jednoduše a přitom pohodlně. Nabízíme vám 30 dvoulůžkových pokojů vybavených televizí, satelitem, telefonem, vlastní koupelnou a WC. V případě, že u nás pořádáte svatbu, máme pro novomanžele připraven romanticky zařízený svatební pokoj jako dárek zdarma. Snídaně formou švédských stolů, možnost pobytu s polopenzí i plnou penzí.

Restaurace Zavadilka

Restaurační prostory jsou tvořeny 3 místnostmi různé velikosti a kapacity s netradičním barevným laděním, zelenou restaurací s 25-30 místy, zlatým sálem s 70-80 místy a vínovým salonkem s 15-20 místy. Restaurační místnosti se dají vzájemně propojit a tím se utvoří netradiční velký prostor s celkovou kapacitou 120 míst.

Konferenční prostory

V našem hotelu lze pořádat prezentace většího či menšího rozsahu s možností pronajmutí prezentační a projekční techniky, např. zpětných projektorů, videodataprojektorů, plátna, flipchartů a ozvučení. S kompletní přípravou akcí Vám rádi pomůžeme a to včetně návrhu občerstvení.

Svatební hostiny

Máme dlouholeté zkušenosti s kompletním zajištěním svatebních služeb, tj. svatebních hostin, rautů, dekorací, zajištěním hudby živé i reprodukované, ubytováním svatebčanů a jako pozornost hotelu nabízíme pokoj pro novomanžele zdarma. Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu proto, abychom splnili vaše přání.

Kontakt:

163 00 Praha 6
Na Zavadilce
Tel: +420 224 311 426, Fax: +420 233 322 475
E-mail: gptour@zlatapraha.net
Web: www.zlatapraha.net

…………………………………………………………………………………………………………………………

Booking on-line

…………………………………………………………………………………………………………………………

Galerie fotografií:


« « Hotel Praha *****, ubytování Praha 6 | Galerie chez Annamarie » »

Můžete nám zanechat komentář, nebo odkázat na tento článek pomocí trackbacku.

1 reakce u článku “Hotel Zlatá Praha ****, ubytování Praha 6”

  1. Renata napsal:

    hotel Zlata Praha již neexistuje?

    díky, RF

Zanechat komentář