Hotel Popelka ****, ubytování Praha 5

popelka-6

9-disabledHotel Popelka je nový čtyř hvězdičkový hotel situovaný v ulici Na Popelce, pouhých 100 m od ulice Vrchlického. Velice snadno je možné se k hotelu dostat nejen automobilem, ale i městsku dopravou. Hotel je vzdálen necelých 15 minut od centra Prahy.  Hotel Popelka **** si klade za cíl stát se hostům při jejich návštěvě druhým domove. Pokoje jsou zařízeny v elegantně moderním stylu. K jejich vybavení patří telefon, televizor se satelitním příjmem, miniar a trezor a vysokorychlostní internet na pokoji zdarma.

Restaurace

V naší restauraci mohou hosté příjemně začít svůj den. V ceně ubytování je zahrnuta bohatá snídaně formou švédského stolu. Kromě běžné nabídky vyhovíme hostům i v případě jejich speciálního požadavku na dietní stravování.

Konference

Pro pořádání obchodních schůzek, jednání, prezentací, školení, seminářů atp. nabízíme konferenční místnost s kapacitou do 20 osob. K vybavení patří flipchart a magnetická tabule, ostatní technické vybavení jsme připraveni pro Vás zajistit dle konkrétních požadavků. Samozřejmostí je i zajištění občerstvení během Vašeho jednání.

Kontakt:
Na Popelce 215/12
150 00 Praha 5
Tel: +420 251 115 000, Fax: +420 251 115 001
e-mail: popelka@hotelpopelka.cz
Web: www.hotelpopelka.cz

…………………………………………………………………………………………………………………………

booking on-line

…………………………………………………………………………………………………………………………

Galerie fotografií:

« « Marys Travel & Tourist Services | Miroslav Houšť » »

Můžete nám zanechat komentář, nebo odkázat na tento článek pomocí trackbacku.

Zanechat komentář