Hotel Chateau St. Havel ****, ubytování Praha 4

Hotel St. Havel 1

9-disabledChateau St. Havel je kompletně renovovaný zámek nacházející se v Praze 4 – Krč na vlastních pozemcích uprostřed anglického parku s rybníky. Nabízíme hotelové služby, restauraci a konferenční prostory . Hotel má 31 luxusně vybavených pokojů s klimatizací, minibarem a bezplatným wifi připojením na internet. Součástí komplexu je golfový areál s jedinečným drivingem na vodní hladinu zámeckého rybníka.

Restaurace

Restaurace Lobby & Garden Vám nabídne posezení v lobby hotelu nebo na přilehlých terasách. Je určena pro hotelové hosty a posezení návštěvníků zámku a golfového areálu. Nabízí pokrmy založené na tradičních recepturách, obohacené o poznatky moderní gastromie. Výsledkem jsou jídla lehká a přitom plná chuti, která uspokojí všechny Vaše smysly. Otevřeno denně 10 – 22h. Restaurace Chateau St. Havel se nachází v zámeckém sále, kapli sv. Havla a na horních terasách a je určena pro Vaše akce. Náš tým Vám zde připraví konference, bankety, rauty, obchodní obědy, galavečeře, svatební hostiny apod. dle Vašich přání a chuti. Služby této restaurace lze využít pouze na objednávku.

Konference

V Chateau St. Havel jsou dva sály, které jsou vhodné pro organizaci podnikových školení, konferencí, teeambuildingů, prezentací, tiskových konferencí, promocí či svateb.

Svatby

Zámeček sv. Havel je velice romantickým místem, pro Váš svatební den. Díky mnoha uskutečněným svatbám v našem hotelu umíme svatebčanům naslouchat a plnit jejich přání a tužby. V prostředí zámecké kaple ze 13. století pro Vás zajistíme svatební obřad. Pro pořádání svatební hostiny je Vám k dispozici útulná restaurace se zahradní terasou s výbornou českou a mezinárodní kuchyní a širokým výběrem vín a nápojů.

Golf

Golfový driving range s dostřelem na vodní hladinu zámeckého rybníka, chipping a putting green

Kontakt:

140 00 Praha 4
Před nádražím 6
Tel: +420 241 445 717, Fax: +420 241 445 721
E-mail: info@chateauhotel.cz
Web: www.chateauhtel.cz

…………………………………………………………………………………………………………………………

booking on-line

…………………………………………………………………………………………………………………………

Galerie fotografií:

« « Hotel Jalta ****, ubytování Praha 1 | Hotel Ambassador – Zlatá Husa *****, ubytování Praha 1 » »

Můžete nám zanechat komentář, nebo odkázat na tento článek pomocí trackbacku.

Zanechat komentář