Hotel Juliš – ubytování přímo na Václavském náměstí

Hotel Juliš

Hotel, pojmenovaný po původním majiteli, je zapsán na seznamu českých kulturních památek a nachází se v dolní části Václavského náměstí s výhledem jak na rušné náměstí tak do tiché Františkánské zahrady.

-

hotel-julis-pohled Hotel prošel náročnou rekonstrukcí a dnes nabízí celkem 72 apartmánů od třetího do devátého patra hotelové budovy. Klimatizované hotelové pokoje a apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem s dvouvařičem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, ledničkou a myčkou. Všechny apartmány mají kabelové připojení k vysokorychlostnímu internetu, SAT-TV, telefon, vysoušeč vlasů, jídelní stůl a trezor. Apartmány jsou dosti velké a poskytují svým hostům pohodlí druhého domova na cestách.

Hotel je určen jak pro obchodní, tak pro dovolenkovou turistiku, především pro rodiny s dětmi. Přímo v hotelu je vybudované prestižní Wellness a fitness centrum World Class (za poplatek) s mnoha cvičebními stroji, osobními trenéry a maséry specialisty. Hotel nabízí i vnitřní bazén (za poplatek), který je otevřen denně až do 22.00 hodin. I když se hotel nachází přímo v obchodním a společenském srdci Prahy, pohled nebo možnost odpočinku v přilehlé Františkánské zahradě dává pocit klidu a pohody nejen dospělým, ale i dětem. V letních měsících lze využít k snídaním a soukromým grill party otevřenou letní terasu nad Františkánskou zahradou s výhledem na kostel Panny Marie Sněžné, Pražský hrad a Petřín.

Pokoje: Hotel Juliš - pokoj
S
tandardně
vybavené klimatizované pokoje a koupelny poskytují ubytovaným hostům pohodlí druhého domova na cestách. Prostorné a světlé hotelové apartmány jsou vybaveny uzavíratelným kuchyňským koutem.

Konferenční prostory:
V
h
otelu jsou k dispozici 2 konferenční salonky pro 54 a 23 osob divadelním uspořádáním. Oba salonky se nacházejí v těsné blízkosti restaurace, která pro účastníky připravuje různé varianty občerstvení a coffee breaků. V případě příznivého počasí lze přestávky s občerstvením uspořádat na venkovní terase.

Rodiny s dětmi:
H
otel Julis
umístěný na Václavském náměstí, přímo v srdci Prahy, poskytuje ubytování pro rodiny s dětmi ve velkých hotelových apartmánech. V každém apartmánu je jídelní kout pro 4 osoby a sedací souprava. Pro malé děti je na přání hostů instalována dětská postýlka a sedačka, popřípadě malý dětský nábytek. V případě zájmu vám hotelový personál rád zajistí nákup do ledničky. Pro děti bude ke snídani připraveno speciální dětské menu.

Adresa
110 00 Praha 1

Václavské náměstí 22
Tel: +420 234 699 699

GPS: N 50.082642, E 14.424660

Spojení
Metro Linka A,C  -  Muzeum
Linka  A – Můstek
Linka B – Můstek
čísla 3,9,14,24 Václavské náměstí
noční linky tramvaje  51,52,54,55,56,58 – Václavské náměstí

 

Dopravní spojení:
Vyhledání spojení: klikněte zde
Informace o pražské dopravě: klikněte zde
Informace o pražské hromadné dopravě: klikněte zde

 

Galerie fotografií:

 

Turistické průvodce okolí:

Turistický průvodce Prague City Line - Praha 3

  Turistický průvodce Prague City Line - Praha 3 (velikost souboru: 13,4 MiB)

Aktualizováno: 15.8.2016 - Turistický průvodce ve formátu PDF vás provede po pražském Žižkově, který jeho obyvatelé milují a všechny návštěvníky příjemně překvapí svojí specifickou atmosférou. V průvodci najdete přehlednou mapu, popis zajímavostí a památek a také slevové kupóny do restaurací a zajímavých míst.

 

Mapa:

loading map - please wait...

Hotel Juliš 50.082642, 14.424660 Hotel Juliš

 

« « Nová budova Národního muzea – bývalé sídlo Rádia Svobodná Evropa | Historická budova Národního muzea – rekonstrukce » »

Můžete nám zanechat komentář, nebo odkázat na tento článek pomocí trackbacku.

7 reakce u článku “Hotel Juliš – ubytování přímo na Václavském náměstí”

 1. Dagmar Prejzová napsal:

  Prosím o sdělení, zda je možné se u vás ubytovat v pátek 22.3.2013 do soboty 23.3.2013 a to l dospělý a l dítě do 10 let. Uveďte prosím i cenu ubytování na l noc, popř. cenu se snídaní. Děkuji Prejzová

 2. petra napsal:

  Ano, ubytování je možné, nabídku Vám zašleme e-mailem

 3. michaela smejova napsal:

  Dobrý den,ubytování pro 4 dospělé,v tomto hotelu,20 prosinec,na jednu noc,za jakou cenu by bylo,děkuji,smějová

 4. Michaela Ves napsal:

  Dobry den, moznost ubytovani pro dve osoby v terminu 11-14.srpna 2014? Dekuji MV

 5. Martina Brezničanová napsal:

  Dobrý den,mohla bych poprosit o cenu a podmínky ubytování v termínu od 28.8. – 30.8.2015.Děkuji za info

 6. Vladka Heidutzek napsal:

  Dobry den mohu poprosit o cenik ubytovani dekuji

 7. zálešák pavel napsal:

  dobrý den, hledám ubytování na dny 9.-11.8.2019 pro 2 osoby.
  děkuji

Zanechat komentář