Hotel Jalta ****, ubytování Praha 1

hotel-jalta-1

9-disabledHotel Jalta na Václavském náměstí v Praze nabízí stylové ubytování špičkové kvality, v němž se snoubí moderní design interiérů, čtyřhvězdičkový luxus a světová kuchyně. Všechny tyto přednosti společně vytvářejí okouzlující a zároveň klidné prostředí. Hotel Jalta je správnou volbou pro hosty, kteří touží po něčem odlišném – boutique hotelu s exkluzivní polohou. Hotel Jalta poskytuje služby a zařízení, které většinou naleznete pouze v úzké nabídce na samotné špičce trhu. Mezi ně patří 94 nádherných pokojů s designovým interiérem, konferenční centrum a společenský sál, slavná restaurace Como Mediterranean Restaurant & Café v přízemí hotelu a hotelové kasíno.

Pokoje

Jakmile vstoupíte do svého pokoje v hotelu Jalta, otevře se před Vámi privátní svět plný klidu, v němž luxusní a bohaté vybavení vytvářejí elegantní, moderní pocit, přičemž respektují historické kořeny budovy. V úžasu nad krásným výhledem na historií opředené věhlasné Václavské náměstí si vychutnáte každou báječnou chvíli strávenou ve svém pokoji v hotelu Jalta.

Restaurace

Vážení hosté, dovolte mi Vás přivítat v nové restauraci, kterou jsme pro Vás otevřeli.

Výjimečnou ji činí nejen její poloha přímo v historickém centru Prahy, na Václavském náměstí, ale i odlehčená středomořská kuchyně plná barev, vůní a samozřejmě lahodných chutí. Restaurace Como Vám nabízí kromě jedinečné kuchyně také mnoho skvělých nápojů za rozumné ceny. Je ideálním místem pro pracovní schůzky, osobní setkání i nezapomenutelné večírky. Jako jedna z mála restaurací Vám nabízíme široký výběr tradičních španělských předkrmů – tapas, jejichž původ sahá až k dobám kastilského krále Alfonza X. Hodí se jak k pracovní schůzce, tak i ke společenské zábavě. Věřím, že se u nás budete cítit příjemně. Pokud existuje něco, čím bychom mohli Vaši návštěvu ještě více zpříjemnit, neváhejte nás prosím kdykoliv kontaktovat.

S úctou

Pavel Mencl, šéfkuchař restaurace Como

Konferenční centrum

Hotel Jalta se může pochlubit inspirativním a dokonale navrženým konferenčním centrem, které představuje ideální místo pro různé akce, od obchodních jednání a tiskových konferencí, přes módní přehlídky a recepce až po podnikové oslavy a koktejlové večírky.

Kontakt:

110 00 Praha 1
Václavské náměstí 45
Tel: +420 222 822 111, Fax: +420 222 822 833
E-mail: booking@hoteljalta.com
Web: http://www.hoteljalta.com

…………………………………………………………………………………………………………………………

booking on-line

…………………………………………………………………………………………………………………………

Photo Gallery:

« « Hotel Rezidence Lundborg ****, ubytování Praha 1 | Hotel Chateau St. Havel ****, ubytování Praha 4 » »

Můžete nám zanechat komentář, nebo odkázat na tento článek pomocí trackbacku.

1 reakce u článku “Hotel Jalta ****, ubytování Praha 1”

  1. Patricia napsal:

    Nadherny hotel,profesionalny personal,super sluzby,velmi sa mi tam paci,urcite pridem aj nabuduce.

Zanechat komentář