THE IRON GATE HOTEL & SUITES *****, ubytování Praha 1

iron-gate

9-disabledLuxusní pětihvězdičkový Iron Gate Hotel @ Suites se nachází v klidné a malebné uličce Michalská, jen pár kroků od světově proslulého Staroměstkého náměstí. Iron Gate Hotel & Suites se bachází v historické budově ze 14. století, která prošla velmi náročnou rekonstrukcí a byla rovněž nominována na nejlepší historickou renovaciv Praze pro rok 2003.Iron Gate Hotel & Suites nabízí 43 luxusně zařízených pokojů a apartmánů, většinu z nich zdobí originální fresky či dřevěné malované stropy ze 14. – 18. století, jenž byly velmi nákladně zrekonstruovány a v současné době tvoří jeden z unikátních rysů hotelových pokojů. Hotel je členem respektovaného sdružení Preferred Hotels &Resorts, jenž se mimo jiné vyznačuje vysokým standardem služeb a je celosvětově synonymem pro to nejlepší v dané destinaci.

Pokoje

Iron Gate Hotel & Suites nabízí 43 luxusně zařízených pokojů a apartmánů, konferenční prostory Bohemia Lounge, útulnou kavárnu s posezením ve dvoře – to vše pouze pár kroků od Staroměstského náměstí v Praze. Iron Gate Hotel & Suites je bezpochyby jedním ze skvostů v současné, velmi široké nabídce kvalitních pražských hotelů.

Iron Gate Café

Kavárna s úžasnou atmosférou „staré Prahy“. Nabízí snídaně formou bohatého bufetu či kontinentální snídaně, zákusky, sendviče, těstoviny a řadu dalších specialit. Od dubna do října je k dispozici úchvatná letní zahrádka ve dvoře hotelu Iron Gate.

Restaurace Iron Gate „Železná vrata“

Pro informace o speciálních nabídkách, jídelním lístku či potřebujete-li poradit s uspořádáním obchodní večeře nebo soukromé párty, nás prosím kontaktujte na e-mailové adrese restaurantreception@irongate.cz či telefonním čísle +420 225 777 777. Těšíme se na Vaši návštěvu v nové restauraci Iron Gate „Železná vrata“, www.irongaterestaurant.cz !

Konference

Iron Gate Hotel & Suites disponuje rovněž konferenčními prostory. Bohemia Lounge je vhodný pro menší semináře, školení či meetingy a nabízí absolutní diskrétnost a soukromí se snadným přístupem do hotelového patia. W-LAN připojení k internetu je k dispozici ve všech konferenčních a společných prostorách hotelu.

Kontakt:

110 00 Praha 1
Michalská 19
Tel: +420 225 777 777, Fax: +420 225 777 778,
e-mail: reception@irongate.cz
web: www.irongate.cz

…………………………………………………………………………………………………………………………

booking on-line

…………………………………………………………………………………………………………………………

Galerie fotografií:

« « Královská cesta – Královská korunovace | Martin Patřičný – dřevěné obrazy » »

Můžete nám zanechat komentář, nebo odkázat na tento článek pomocí trackbacku.

Zanechat komentář