Hotel Ambassador – Zlatá Husa *****, ubytování Praha 1

ambassador-1

9-disabledHotel v Praze, přímo na Václavském náměstí – Hotel Ambassador – Zlatá Husa je luxusní hotel, který se nachází v centru Prahy, přímo na Václavském náměstí. Poskytuje ubytování ve vkusně zařízených pokojích. Hotel Ambassador – Zlatá Husa je ideální pro jednotlivce, skupinovou i kongresovou turistiku. Svými službami vychází vstříc požadavkům nejnáročnějších hostů. Hotel umožňuje svým hostům obdivujících historické památky centra Prahy jedinečné spojení relaxace a oázy klidu v luxusním útulném Ambassador Thai & Wellness Clubu. Hotel Ambassador nabízí unikátní historické konferenční prostory s exklusivním cateringem pro zajištění prestižních akcí na profesionální a mezinárodní úrovni.

Pokoje

Luxusní ubytování v hotelu v Praze na Václavském náměstí poskytuje ubytování ve vkusně zařízených pokojích. Celkem nabízíme ubytování ve 162 luxusních klimatizovaných pokojích včetně 32 apartmá. 37 pokojů je s výhledem na Václavské náměstí. Všechny pokoje jsou unifikované, zařízené v secesním stylu s použitím nejkvalitnějších přírodních materiálů. Jsou vybaveny telefonem s hlasovou schránkou, wi-fi, minibarem, trezorem a SAT televizí. Prostorné mramorové koupelny mají hydro – masážní vany, sprchové kouty, beauty zrcadlo a vysoušeč vlasů.

Restaurace

V hotelu Ambassador naleznete útulný Lobby bar, luxusní restauraci Halali, Thajskou i tradiční českou restauraci Plzeňská Rychta. Ve všech našich restauracích nabízíme příjemné posezení pro skupiny i jednotlivce. Vybírat si můžete z jídelních lístků a speciálních měsíčních i denních gastronomických nabídek. Pro stravování skupin máme sestavena rozmanitá menu s českou i mezinárodní kuchyní v rozdílných cenových relacích.

Konferenční prostory

Hotel Ambassador nabízí unikátní historické konferenční prostory přímo v centru města na Václavském náměstí. Důstojný Kongresový sál Ambassador a další reprezentativní konferenční místnosti a restaurace jsou ideálním místem k pořádání významných společenských událostí, kongresů, obchodních jednání, firemních prezentací, tiskových konferencí, seminářů, školení, módních přehlídek, banketů, svateb či koktejlů.

Kontakt:

110 00 Praha 1
Václavské náměstí 5-7
Tel: +420 224 193 111, Fax: +420 224 230 620
E-mail: reservation@ambassador.cz
Web:www.ambassador.cz

…………………………………………………………………………………………………………………………

booking on-line

…………………………………………………………………………………………………………………………

Galerie fotografií:

 

« « Hotel Chateau St. Havel ****, ubytování Praha 4 | Plaza Alta Hotel ****, ubytování Praha 7 » »

Můžete nám zanechat komentář, nebo odkázat na tento článek pomocí trackbacku.

Zanechat komentář