O Prague City Line

PRAGUE CITY LINE aneb POZNEJ PRAHU SÁM
=
Originální kombinace tištěných průvodců, značených naučných turistických tras a internetového informačního portálu.

Dovolte, abychom Vás přivítali na Internetovém portálu PRAGUE CITY LINE.

O co se jedná:
Internetový portál si klade za cíl Vás umožnit strávit příjemné chvíle v naší krásné Praze.
Připravili jsme pro Vás turistické naučné trasy, které Vás provedou nejkrásnějšími místy Prahy 1 a Prahy 2.

Dále pro Vás připravujeme tématické výlety Prahou.
Tyto výlety budou zaměřeny tématicky. Vždy se budou zabývat jedním tématem, vysvětlí souvislosti a nakonec provedou místy s daným tématem spojené.

Celodenní výlety:
Zde doporučujeme celodenní výlety Prahou,  které Vás provedou  zajímavými místy Prahy.

Turistická naučná trasa Prague City Line

Jedná se o originální spojení reálné turistické trasy tvořené stříbrnými kovovými destičkami na okraji chodníku a tištěným průvodce,. kde jsou trasa a památky popsány.  Celá trasa velmi připomíná turistické trasy na které jste v České republice zvyklý.

mapa-admen_4

Trasa je tvořena dvěma typy značek:

pha2_znacky-pcl2_02a) Šipky – ukazují směr trasy

b) Kruhové značky – upozorňují na památku. Na kruhové značce je číslo, které odpovídá číslu památky v tištěném průvodci a nebo památce na webových stránkách praguecityline.cz.

Trasa vás sama provede Prahou a v průvodci naleznete informace o památkách.

Prague City Line Pha2  - kruhová šipka č.4Využijte webové stránky praguecityline.cz. Na našem webu naleznete mnoho dalších informacích o památkách. V průvodci naleznete informace o památkách, ale webové stránky nabízejí mnoho dalších významných informací a zajímavostí.

NAUČNÉ TRASY:

-

-Baner-Vyska

19. 11. 2010

Tištěné turistické průvodce Prahou ke stažení zdarma

Vážení návštěvníci stránek Praguecityline. Připravili jsme pro Vás nové tištěné průvodce zdarma.
Všechny publikace si můžete zdarma stáhnou na stránce: ke stažení PDF Zdarma. » Pokračování »

Baner-Vyska

11. 11. 2010

Novinky na webu – panoramatické fotografie

Vážení  návštěvníci stránek Praguecityline.
Děkujeme za vaši přízeň a dovolujeme si Vás upozornit, že jsme začali vkládat do příspěvků panoramatické fotografie » Pokračování »

Titulní stránka publikace PRAGUE CITY LINE - PRAHOU BEZ BARIÉR

18. 12. 2008

Prague City Line – Prahou bez bariér

Milí méně či více mobilní návštěvníci Prahy, rádi bychom vám představili novou tištěnou publikaci PRAGUE CITY LINE – PRAHOU BEZ BARIÉR, jehjíž obsah je zaměřen na oblast turistiky vozíčkářů a zpřístupňování informací o bezbariérovém cestování po Praze. » Pokračování »

arlington-1

Hotel Arlington ***, ubytování Praha 9

9-disabledHotel se nachází v klidné části Prahy 9 – Vysočanech, ulice Kurta Konráda 22, v bezprostřední blízkosti víceúčelové sportovní haly – Sazka Arena ( 2 minuty chůze ). Patří do kategorie tří hvězdičkový hotel a ječlenem profesního sdružení Asociace hotelů a restaurací České republiky o.s. V březnu 2004 hotel prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Pětipatrová budova disponuje 26 dvou a tří lůžkovými pokoji a 1 pokojem pro invalidy. Máme WIFI připojení na interneto zdarma. » Pokračování »

21. 9. 2008

Prague City Line Praha 2: NOVÝ tištěný průvodce

Praha 2, kterou Vám chceme představit v této publikaci je zcela výjimečným místem. Propojuje se zde dávná středověká historie města s novodobými urbanistickými počiny sklonku 19.století. Žily zde významné osobnosti české historie a řada vysokých škol dává naději, že se odkaz těchto lidí neztratí.

» Pokračování »

10. 9. 2008

Vinohradské vinobraní 20.9.2008 – Vyhodnocení soutěže Prague City Line

Srdečně Vás zveme na Vinobraní na Grébovce, které bude probíhat 19. a 20. září 2008 na náměstí Míru a v Havlíčkových sadech. Čeká Vás zde program plný zajímavých hudebních zážitků, her, soutěží a další atraktivní podívané s ohňovou show a barokním ohňostrojem na závěr. » Pokračování »

novomestska-radnice-16

5. 6. 2008

Soutěžní putování po Prague City Line Praha 2

O víkendu 7. a 8. června 2008 pro vás připravujeme v rámci Dnů Prahy 2 speciální soutěž nově vzniklého turistického informačního systému Prague City Line Praha 2. K této příležitosti budou otevřeny všechny památky Prahy 2, které jsou na vyznačené trase Prague City Line.

» Pokračování »

31

1. 6. 2008

Prague City Line – PRINCIP PROJEKTU

Turistický informační a orientační systém PRAGUE CITY LINE představuje originální kombinaci klasického tištěného průvodce, orientačních značek PRAGUE CITY LINE přímo v ulicích města a internetového informačního portálu PRAGUE CITY LINE, kde návštěvníci získají potřebné informace k celému projektu, dění v Praze, ubytování a službách. » Pokračování »