Motokáry Černý most

Motokary Cerny most001

V garážích Zábavního Centra Černý Most čeká na milovníky motokár a rychlé jízdy, více než deset strojů, které už se nemohou dočkat, až jim sešlápnete plyn. Pod Centrem Černý most je umístěna krytá motokárová dráha, která zaujímá plochu o rozloze 4.000m2. Přijďte změřit své síly a staňte se vítězem závodů motokár.

V zajetí rychlosti Motokáry - Černý most
Za pomoci tradičních zábran z pneumatik byla vytvořena pětiset metrová závodní plocha, na které máte možnost s přáteli, rodinou či ostatními nadšenci, změřit své síly a vytáhnout ze svého stroje maximum. Na závodní dráze o délce pět set metrů je připraveno přes dvacet zatáček, díky kterým je závod napínavější a strhující. Nechybí zde ale ani rovinky, na kterých je možné rychlou jízdou změnit pořadí závodníků a často tak zamíchat výsledky jízdy.  Velmi často se stává, že o vítězství rozhodují vteřiny, protože řada jezdců dojede do cíle prakticky současně.

Jaké stroje tu a vás čekají? Motokáry - Černý most
Nezapomenutelný zážitek
z jízdy je zaručen díky kvalitním motokárám s motorem Subaru EX21. Na závodní dráze se tak může utkat přes deset jednomístných strojů, jejichž výkon dosahuje 7HP. Pokud upřednostňujete jízdu ve dvojici nebo chcete vyjet se svým dítětem, máte možnost se spolujezdcem osedlat motokáru zvanou Double. Ta má kromě dvou sedadel také speciálně upravený motor, který zvládne větší zátěž. Zadní sedadlo na motokáře Double je vyvýšené, což umožňuje spolujezdci neopakovatelný výhled na celou dráhu.

Co značí jednotlivé vlajky? Motokáry - Černý most - bar
Pro jízdu na motokárách platí, stejně jako pro ostatní sporty, striktní a jasně daná pravidla. Ta jsou pro závodníky závazná. S pravidly jízdy vás před jízdou seznámí personál. Během závodu se setkáte s několika druhy vlajek, kdy každá z nich představuje určitý pokyn. Zelená vlajka symbolizuje start, a vy můžete u vaší motokáry šlápnout na plyn. Během jízdy se můžete setkat také s modrou vlajkou, kterou vám dává personál znamení, že je za vámi vozidlo jedoucí rychleji, a vy jej máte pustit před sebe. Červená vlajka přerušuje závod a vyzívá závodníky k jízdě do depa. Po vztyčení žluté vlajky je nutné, aby závodník zpomalil, protože se na trase vyskytnula překážka nebo došlo ke srážce motokár. Diskvalifikace závodníka je označena černou vlajkou. Poslední vlajka, se kterou se můžete na závodišti setkat, má na sobě černo-bílé kostičky. Ta značí, že jste dojeli do cíle. S dalšími pravidly a zásadami jízdy vás před jízdou seznámí pověřený personál. Po závodě se mohou závodníci občerstvit v místním Sportbaru, ze kterého je přímý výhled na závodní dráhu.

………………………………………………………………………………………………………………………

Aktuální pořádané akce:

………………………………………………………………………………………………………………………

Žádné Události

………………………………………………………………………………………………………………………

FOTOGALERIE:

………………………………………………………………………………………………………………………

………………………………………………………………………………………………………………………

KONTAKT:

………………………………………………………………………………………………………………………

Adresa:
Zábavní Centrum Černý Most (Garáže 3NP)
Chlumecká 8,
198 19 Praha 9

web: www.kartareal.cz
email: info@kartareal.cz
tel: + 420 281 916 188
mobil: 605 048 245

Otevírací doba:
Po – Čt 14:00 – 22:00
Pá 14:00 – 23:00
So 12:00 – 23:00
Ne 12:00 – 22:00

Ceny jízdného:
Základní jízdné 10 min:  200,- Kč
Předplatné 10 jízd po 10ti min: 1.800,- Kč
Předplatné 20 jízd po 10ti min: 3.500,- Kč

Spojení:
D
ráha se nachází v objektu krytých nadzemních garáží areálu Nákupního a Zábavního Centra Černý Most na Praze 9 Chlumecké ulici, jež leží na spojnici rychlostních komunikací R10 (směr Ml.Boleslav), R1 (směr Brno,Barrandov), D1 (Hradec Kr.) a tahu do centra přes Sazka Arenu.

Městská hromadná doprava
S využitím MHD jste během 25minut z Václavského náměstí u dráhy – stačí vystoupit ve stanici metra na trase B Černý Most a pak využít IKEA bus, který Vás doveze až k Centru Černý most. Můžete jít také pěšky. Stačí dojít k Zábavnímu Centru, respektive k jeho garážím.

Dopravní spojení:
Vyhledání spojení: klikněte zde
Informace o pražské dopravě: klikněte zde
Informace o pražské hromadné dopravě: klikněte zde
………………………………………………………………………………………………………………………

MAPA:

………………………………………………………………………………………………………………………

loading map - please wait...

Matějská pouť 50.106511, 14.431146 Matějská pouť Areálem Holešovického Výstaviště se opět nese  smích a výkřiky lidí, vůně cukrové vaty a hudba z kolotočů a atrakcí. Je zde totiž již tradiční  zábavní událost roku – Matějská pouť. Adresa: Matějská pouť, Areál Výstaviště, 170 00, Praha 7 GPS: 50.106511N, 14.431146E Kontakty: web: http://www.praguecityline.cz/prazske-pamatky/ceske-muzeum-hudby Otevřeno:

………………………………………………………………………………………………………………………

KE STAŽENÍ: TURISTICKÝ PRŮVODCE OKOLÍ

………………………………………………………………………………………………………………………

Turistická bezbariérová trasa PRAHOU - PŘES STROMOVKU NA VÝSTAVIŠTĚ

  Turistická bezbariérová trasa PRAHOU - PŘES STROMOVKU NA VÝSTAVIŠTĚ (velikost souboru: 2,7 MiB)

Tato trasa je publikována jako součást série bezbariérových tras Prahou, které jsou vhodné pro bezbariérové cestování. Trasa vede touto oblastí: Trója – Císařský ostrov - Stromovka - Výstaviště - Nádraží Holešovice

Zajímavé odkazy
P
amátky Praha 1: - zde
Památky Praha 2
: - zde
Památky Praha 3: -zde
Pražský hrad: -zde
Královská cesta: -zde
Staroměstské náměstí: -zde
Karlův most:-zde
Letná: - zde
Židovská Praha: -zde
Petřín: -zde
Kampa: -zde

Vyšehrad: -zde
Pražské zahrady a parky: -zde
Rubrika osobnosti Prahy: - zde

Klub-přátel_mala_upoutavka

Pražské muzeum pověstí a strašidel

Vstupte do světa pražských pověstí a setkejte se tváří v tvář s duchy a přízraky staré Prahy! Zveme vás do světa plného humoru, poezie a tajemna prostřednictvím interaktivní expozice, která osloví nejen děti, ale i studenty, dospělé a seniory, stejně jako celé rodiny či školní výpravy.

» Pokračování »« « Adventure minigolf Kunratice | Historie Národního muzea » »

Můžete nám zanechat komentář, nebo odkázat na tento článek pomocí trackbacku.

2 reakce u článku “Motokáry Černý most”

  1. jirka napsal:

    Zdravim,
    chtel bych se zeptat. Kdyz si koupim „pernamentku“ na 10jizd mohu je pouzit najednou? Nebot je mi hloupe si pronajmout celou drahu kdyz budu sam nebo budem ve dvou. Dekuji

  2. pepa napsal:

    vymažte ty motokary černy most,už tam davno nefunguji!!!

Zanechat komentář