Door Z – Escape rooms Prague

DoorZ_hanebni_parchanti_800

Jeden tým, jedna mise, 60 minut, spousta hádanek a kopec zábavy. Přesně to Vás čeká v našich herních místnostech. Přeneste se na jiné místo nebo jinou dobu a nechte se unášel propracovanými kulisami, vtahujícím příběhem a výborným zvukovým doprovodem.

Během jedné hodiny musíte využít svůj důvtip, všímavost a schopnost pracovat v týmu. Nepotřebujete žádné speciální znalosti a dovednosti. Pouze chuť se bavit.

I tak lze ve zkratce charakterizovat speciální druh zábavy, který stmeluje firmy, skupiny a kolektivy. Únikové hry jsou v současné době velmi oblíbeným druhem společně stráveného volného času. Taková „únikovka“ prověří nejen talent, logické vlastnosti a důvtip každého jedince, který je součástí jedné skupiny, také dokáže stmelit kolektiv a objevit vlastnosti, o nichž jeho jednotliví členové možná doposud neměli ani sebemenší tušení.

DoorZ_BANNER_500

Staňte se fenomenálním zlodějem, nebojácným partyzánem v akci nebo geniálním hráčem pokeru, který se zapletl s mafií. Zahrajte si vymakanou únikovku od Door Z.

Každá hra má promyšlený příběh, skvělé kulisy, zvukový doprovod i atmosféru. Pohltí vás natolik, že ucítíte, jak vám běhá mráz po zádech, když zaslechnete tikot bomby… Držte ale nervy na uzdě, musíte dát hlavy dohromady a do hodiny vyřešit všechny nástrahy v místnosti. Pokud si s některou záhadou nebudete vědět rady, game-masteři Vám poradí. Door Z, to není jenom zábavná hra, je to výzva.

………………………………………………………………………………………………………………………

A jakou hru byste si rádi zahráli? Prohlédněte si naši herní fotogalerii:

………………………………………………………………………………………………………………………

………………………………………………………………………………………………………………………

NAŠE HRY :

………………………………………………………………………………………………………………………

doorz_hanebni_parchanti_800 Hanebný parchanti – Jaro 45: Společně se skupinou partyzánů Vás zajala jednotka SS. Teď jste zamčeni ve stodole a připraveni na nejhorší. Čekat s rukama v klíně rozhodně nechcete, dokončení mise je priorita. Plán je jasný – utéct, infiltrovat se a zneškodnit tajný muniční sklad. Čas hraje proti vám, tak rychle!

doorz_banner-monaco6-small-size_800 Dannyho parťáci – Loupež v Monaku: Šampaňské, jachty, krasavice, kasino! Poté, co jste prohráli poslední stovky v ruletě, rozhodl jste se oloupit jednoho z nejvlivnějších miliardářů Monaka. Proslýchá se, že ve svém bytě uchovává to nejcennější své rozsáhlé sbírky šperků.

doorz_kmotr_banner_800 Kmotr – Omerta: Štěstěna je vrtkavá. Z elitních hráčů pokeru na nelegálním turnaji se během chvilky stáváte svědky mafiánské vraždy. Spoutáni čekáte na nejhorší. Tikající bomba má za úkol zneškodnit veškeré důkazy a svědky. Tohle vpadá na poslední rozptýlení ve vašem životě.

………………………………………………………………………………………………………………………

KONTAKT:

………………………………………………………………………………………………………………………

Otevírací doba: PO-NE 8:30-22:00

Kontaktní adresa:
Václavské náměstí 11, Praha 1, 110 00
GPS: 50.0834806N, 14.4254847E
Tel: +420 735 174 134
E-mail: info@doorz.eu
www.doorz.eu

Jak se k nám dostanete:

MHD:

Metrem trasy A na stanici Můstek + 3 min chůze

Dopravní spojení:

Vyhledání spojení: klikněte zde
Informace o pražské dopravě: klikněte zde
Informace o pražské hromadné dopravě: klikněte zde

Našli jste v článku chybu ? Napište nám do komentáře pod článkem a nebo na email: info@praguecityline.cz. Děkujeme

………………………………………………………………………………………………………………………

MAPA:

………………………………………………………………………………………………………………………

loading map - please wait...

Únikové hry Door Z 50.083484, 14.425492 Únikové hry Door Z Jeden tým, jedna mise, 60 minut, spousta hádanek a kopec zábavy. Přesně to Vás čeká v našich herních místnostech. Přeneste se na jiné místo nebo jinou dobu a nechte se unášel propracovanými kulisami, vtahujícím příběhem a výborným zvukovým doprovodem.

………………………………………………………………………………………………………………………

KE STAŽENÍ: TURISTICKÉ PRŮVODCE OKOLÍ

………………………………………………………………………………………………………………………

Turistický průvodce Prague City Line - Praha 1 - historické centrum

  Turistický průvodce Prague City Line - Praha 1 - historické centrum (velikost souboru: 6,8 MiB)

Aktualizováno: 14.10.2018 - Tištěný průvodce ve formátu PDF + nově se SLEVOVÝMI KUPÓNY vás provede historickým centrem Prahy 1. Asi nikde jinde nenajdete takovou koncentraci historických památek a míst, kde na vás dýchá historie a romantika dávno zašlých časů. Málo kde můžete chodit po stejných cestách jako Franz Kafka, Wolfgang Amadeus Mozart, pražský Golem, Jaroslav Hašek nebo klukovská parta z Foglarových Rychlých šípů.

Tourist guide Prague City Line - Area Prague 1 - Old City Centre - english version

  Tourist guide Prague City Line - Area Prague 1 - Old City Centre - english version (velikost souboru: 7,1 MiB)

Updated: 30.10.2018 - Prague 1 still belongs to one of the most attractive parts of the whole Prague. Probably nowhere else you can find such a concentration of historic monuments and places where the history and romance of bygone times are all around you. + DISCOUNT COUPONS

Turistická bezbariérová trasa PRAHOU -  PRAŽSKÝMI SADY

  Turistická bezbariérová trasa PRAHOU - PRAŽSKÝMI SADY (velikost souboru: 2,7 MiB)

Tato trasa je publikována jako součást série bezbariérových tras Prahou, které jsou vhodné pro bezbariérové cestování. Trasa vede touto oblastí: Chotkovy sady - Letenské sady - Stromovka – Výstaviště - Nádraží Holešovice

 

Zajímavé odkazy
P
amátky Praha 1: - zde
Památky Praha 2
: - zde
Památky Praha 3: -zde
Pražský hrad: -zde
Královská cesta: -zde
Staroměstské náměstí: -zde
Karlův most:-zde
Letná: - zde
Židovská Praha: -zde
Petřín: -zde
Kampa: -zde

Vyšehrad: -zde
Pražské zahrady a parky: -zde
Rubrika osobnosti Prahy: - zde

Klub-přátel_mala_upoutavka

Pražské muzeum pověstí a strašidel

Vstupte do světa pražských pověstí a setkejte se tváří v tvář s duchy a přízraky staré Prahy! Zveme vás do světa plného humoru, poezie a tajemna prostřednictvím interaktivní expozice, která osloví nejen děti, ale i studenty, dospělé a seniory, stejně jako celé rodiny či školní výpravy.

» Pokračování »« « Únikové hry Get Out Fun | Petřínské zahrady a parky » »

Můžete nám zanechat komentář, nebo odkázat na tento článek pomocí trackbacku.

Zanechat komentář