Adventure minigolf Kunratice

Adventure Minigolf Kunratice

Hrajete rádi minigolf? V pražských Kunraticích je otevřeno minigolfové hřiště, určené pro všechny věkové kategorie. Pro děti je v rámci minigolfu připraven program, spočívající v hledání ztraceného pirátského pokladu. Minigolfová hřiště jsou plná nástrah a překážek, čímž se velmi podobají klasickému golfovému resortu.

Minigolf, hra plná zábavy Adventure minigolf
Minigolf
je prakticky podobný, jako klasický golf. Rozdíl je ale v tom, že celkový prostor zmenšený do minigolfových drah, které jsou pokryté umělou golfovou trávou. Na jednotlivých drahách se však setkáte s klasickými golfovými překážkami, jako jsou například terénní nerovnosti, boule, písečné bunkry či vodní pasti. Na zmenšené ploše si tak můžete užít spoustu legrace v příjemném prostředí krytého či venkovního hřiště. Výhodou krytého prostoru je především to, že si zde můžete minigolf zahrát prakticky za každého počasí.  Kromě vnitřních prostorů jsou pro hráče připraveny také venkovní dráhy se spoustou překážek a zajímavostí.

Program pro děti Adventure minigolf
V areálu Adventure Minigolf věnovali pořadatelé pozornost také dětem, pro které je zde připraven velmi zajímavý program. Vlastní hra golfu je tak zpříjemněna o řadu dobrodružství, kdy se děti již od odpalu z první jamky zapojí do hledání ztraceného pokladu. Příběh o kapitánu Hoolovi je příjemným zpestřením celé hry. Na začátku golfu se děti seznámí s kapitánem pirátů Hoolem, který ztratil svůj poklad, a děti mu jej hraním minigolfu pomáhají nalézt. U každé jamky se malý hráči dozvídají další část příběhu, na jehož konci se ukrývá pirátský poklad. Jakmile se vám podaří ukryté zlato najít, je v areálu pro děti k dispozici také skákací hrad, trampolína či dětský koutek.

Adventure Minigolf
V areálu Adventure Minigolf Kunratice je pro návštěvníky připravena celá řada zajímavých aktivit. V krytém minigolfovém hřišti je umístěno sedmnáct jamek s různými překážkami. Ve venkovní části areálu se nachází dalších pět jamek. Kromě aktivit pro děti je v areálu také tenisový kurt, hřiště na stolní tenis, nohejbal či volejbal a mnoho příležitostí k občerstvení.

 ………………………………………………………………………………………………………………………

FOTOGALERIE:

………………………………………………………………………………………………………………………

………………………………………………………………………………………………………………………

KONTAKT:

………………………………………………………………………………………………………………………

Adresa:
Areál U Kunratické spojky
Praha 4 – Kunratice

Otevírací doba
Po až Čt: 13:00 – 22:00
Pá: 13:00 – 24:00
So: 11:00 – 24:00
Ne: 11:00 – 22:00

Vstupné
Cena: 130 Kč
Snížená cena: 100 Kč
Rodinné vstupné: 310 Kč

Kontakt
Telefon: +420 244 913 084
Mobil: +420 728 190 933
E-mail: info@adventureminigolf.cz

Spojení:
Bus: 197, 332, 335, 337, 339, 606 – U Studánky

Dopravní spojení:
Vyhledání spojení: klikněte zde
Informace o pražské dopravě: klikněte zde
Informace o pražské hromadné dopravě: klikněte zde

GPS: 50.000459444 N, 14.490579444 E

 

………………………………………………………………………………………………………………………

MAPA:

………………………………………………………………………………………………………………………

loading map - please wait...

Adventure Minigolf Kunratice 50.000076, 14.491732 Adventure Minigolf Kunratice Hrajete rádi minigolf? V pražských Kunraticích je otevřeno minigolfové hřiště, určené pro všechny věkové kategorie. Pro děti je v rámci minigolfu připraven program, spočívající v hledání ztraceného pirátského pokladu. Adresa: Adventure Minigolf Kunratice, Areál U Kunratické spojky, 140 00, Praha 4 GPS: 50.000076N, 14.491732E Kontakty: tel: +420 244 913 084, info@adventureminigolf.cz web: http://www.praguecityline.cz/prahou-za-zabavou/adventure-minigolf-kunratice Otevřeno: Po – Čt: 13.00 – 22.00, Pá: 13.00 - 24.00, So - Ne: 11.00 - 22.00

………………………………………………………………………………………………………………………

KE STAŽENÍ: TURISTICKÉ PRŮVODCE OKOLÍ

………………………………………………………………………………………………………………………

-

Zajímavé odkazy
P
amátky Praha 1: - zde
Památky Praha 2
: - zde
Památky Praha 3: -zde
Pražský hrad: -zde
Královská cesta: -zde
Staroměstské náměstí: -zde
Karlův most:-zde
Letná: - zde
Židovská Praha: -zde
Petřín: -zde
Kampa: -zde

Vyšehrad: -zde
Pražské zahrady a parky: -zde
Rubrika osobnosti Prahy: - zde

Jagellonska_banner-230-230

TIP - perfektní místo k letnímu pobytu v Praze

Hledáte pro sebe nebo své známé pěkné a levné ubytování v centru Prahy? Ubytujeme Vás od 350,-Kč za osobu / noc ve vlastním apartmánu s kuchyní, koupelnou, samostatným WC a free WIFI. Vybrat si můžete 2-lůžkové i vícelůžkové apartmány.

» Pokračování »


apple_museum_banner_-2017_-230_230

Apple Muzeum

Navštivte Apple muzeum a prohlédněte si největší soukromou sbírku produktů společnosti Apple na světě. Přijďte do pražské Pop Art Gallery a zažijte neobyčejný životní příběh výjimečného vizionáře Steva Jobse – génia, který dokázal ovlivnit celé lidstvo a změnit svět.

» Pokračování »


Kralik_logo_adresa

Rodinná kavárna a restaurace Králík v rádiu

Králík v rádiu, jedinečná restaurace pro rodiny s dětmi. Každý den jiné menu ve stylu malých francouzských restaurací. Vy jíte, my hlídáme. Přijďte se skvěle najíst

» Pokračování »


foto na leták scooter 2017_mala_upoutavka

Absolutní svoboda pohybu – přijďte vyzkoušet elektrickou koloběžku HUGO Bike

Prozkoumejte překrásná místa v Praze na luxusní elektrické koloběžce HUGO Bike. Po setkání s vaším průvodcem a krátkým tréninkem se můžete vydat na okouzlující prohlídku ulic a památek, jako je slavný Karlův most, Židovské město, Staré město a mnoho dalších míst

» Pokračování »


Klub-přátel_mala_upoutavka

Pražské muzeum pověstí a strašidel

Vstupte do světa pražských pověstí a setkejte se tváří v tvář s duchy a přízraky staré Prahy! Zveme vás do světa plného humoru, poezie a tajemna prostřednictvím interaktivní expozice, která osloví nejen děti, ale i studenty, dospělé a seniory, stejně jako celé rodiny či školní výpravy.

» Pokračování »


slevovy-kupon-tisk-data_preview

Toboga Fantasy - JEDINEČNÝ ZÁBAVNÍ PARK PRO CELOU RODINU ZA KAŽDÉHO POČASÍ

Byli jste už v Toboga Fantasy? TOBOGA Fantasy je obrovská dětská herna s mnoha atrakcemi pro děti i dospělé. Toto jedinečné zábavní centrum je svou nabídkou, plochou a rozsahem v České republice ojedinělé.

» Pokračování »


Riddle Twist - Xaverius

XAVERIUS - Co když obraz sv. Xaveria opravdu skrývá cestu k pokladu ?

Máte rádi inteligentní zábavu? Přijďte rozkrýt starou pražskou záhadu do Riddle Twist! Reálné únikové-quest hry od Riddle Twist jsou jiné než cokoliv, co už jste zažili. Byly navrženy pro dobrodruhy, pro ty, kteří chtějí pořádnou výzvu, pro ty, co se nebojí nepoznaného a hlavně pro radost a zábavu!

» Pokračování »

« « Historická budova Národního muzea – rekonstrukce | Motokáry Černý most » »

Můžete nám zanechat komentář, nebo odkázat na tento článek pomocí trackbacku.

Zanechat komentář