Toboga Fantasy

Kluziště na Ovocném trhu

Kluziste na ovocnem trhu

Přijďte si zdarma zabruslit na Ovocný trh. V centru Prahy opět vyrostlo kluziště, kde si můžete vychutnat jednu z oblíbených zimních radovánek – bruslení. O víkendech na Vás čekají zajímavé akce.

Ovocný trh v centru Prahy je opět zaplněn ledovou plochou, která do těchto míst každoročně přiláká mnoho bruslařských nadšenců. Přijďte si také zabruslit na zamrzlou plochu, která dosahuje celkových rozměrů 14 x 30 metrů. Zimní kluziště je návštěvníkům k dispozici od 6. prosince do 31. ledna, a to každý den od 10:00 do 22:00. Každý víkend bude Vaše bruslení doprovozeno zajímavými akcemi, jako jsou koncerty, divadelní představení či dokonce lední revue. A to vše zcela zdarma.
Pokud zrovna nevlastníte brusle, nezoufejte. Právě pro Vás je zde připravena půjčovna, kde si za malý poplatek můžete brusle zapůjčit. Výtěžek půjčovny putuje na dobročinné účely.

Mapa Praha 1

Turistická trasa PRAGUE CITY LINE Praha 1

Toulejte se Prahou 1, stáhněte si turistického průvodce a poznejte Prahu sami! Tato památka je součástí turistické naučné a poznávací trasy Prague City Line Praha 1. Klikněte zde a dostanete se na trasu.

» Pokračování »

Kontakty:
+420 236 001 111
posta@cityofprague.cz

Vstupné:
zdarma

Spojení:
Metro: A, B – Můstek
Tram: 3, 9, 14, 24, 51, 52, 54, 55, 56, 58 – Václavské náměstí

 

« « Stříbrné vánoční dny Praha | Aktuální výstavy v muzeu AMoYA – Muzeum mladého umění » »

Můžete nám zanechat komentář, nebo odkázat na tento článek pomocí trackbacku.

Zanechat komentář