Úniková hra Questerland

questerland01

Provozujeme centrum únikových her. Každá hra představuje strhující dobrodružství, jehož cílem je splnit zadaný úkol – quest a uniknout během 60 minut ze zavřené místnosti. Během hry musíte prozkoumat různé skrýše, řešit logické hádanky a šifry a nakonec uniknout, přitom hodiny tikají.

Zažijte s přáteli, rodinou, kolegy s práce nebo ve dvojici s partnerem strhující dobrodružství – unikněte do 60 minut ze zamčené místnosti! Ke splnění tohoto na první pohled vcelku jasného úkolu musíte prozkoumat různé skrýše i neobyčejná zařízení, přijít na správné řešení šifer, puzzlů a hádanek a nakonec najít tajné dveře nebo jiný způsob, jak se dostat ven. Je to výzva, přijměte ji a skvěle se bavte!

………………………………………………………………………………………………………………………

A jakou hru byste si rádi zahráli? Prohlédněte si naši herní fotogalerii:

………………………………………………………………………………………………………………………

………………………………………………………………………………………………………………………

NAŠE HRY :

………………………………………………………………………………………………………………………

Únikové hry -Questerland Hra Va-Bank:

Když se rozhodnete vyloupit banku, musíte být připraveni opravdu na všechno. Stačí jediné chybné rozhodnutí a situace se začne vyvíjet zcela jinak, než by měla. V této tematické hře vás čeká napínavý úkol se spoustou nečekaných zvratů a překvapení. Je jen na vás jak se s nimi vyrovnáte. Zda budete každý krok pečlivě rozmýšlet dopředu, anebo budete improvizovat na místě. Tak jako tak budou mít vaše rozhodnutí společný cíl – dostat se ze zamčené místnosti včas. Po celou dobu hry budete v kontaktu s operátorem, který bude sledovat váš postup na kamerovém systému. Pokud budete mít s hrou problémy, můžete se operátora zeptat a on vám napoví.

Únik z čarodějnické školy Magie a Kouzel Únikové hry -Questerland
Nejnovější elektronické technologie a velkorysý rozpočet hry vám dovolí čarovat kouzelnými hůlkami, mluvit s živými obrazy, slyšet hlasy duchů, ovládat světlo, prostě dělat zázraky. Na pohádkovém zámku plném tajemství a záhad se budete cítit jako opravdové čaroději, jako Harry Potter. Je to kouzelné dobrodružství pro dospělé a jejich děti. Únik z čarodějnické školy Magie a Kouzel je první interaktivní hra. Všechny úkoly se plni za pomoci kouzelných hůlek a kouzel.

l Únikové hry -Questerland Apokalypsa Zombie 2213:
Potom vo propukla epidemie svět obsadili zombie. Lidstvo se ukrývá v síti bunkrů. V jednom z bunkrů profesor vyvinul vakcínu pro zničení zombie viru, ale spojení s nimi bylo přerušeno.

………………………………………………………………………………………………………………………

KONTAKT:

………………………………………………………………………………………………………………………

Adresa:
Mánesova 54 ,
120 00, Praha 2

GPS: 50.0775786N, 14.4425856E
GPS: N 50°4.65472′, E 14°26.55513′

Kontakt:
email:info@questerland.cz
web: www.questerland.cz
tel: 774458073

Dopravní spojení:
Metrem do stanice Jiřího z Poděbrad a odtud pak 500m Mánesovou ulicí směr centrum.
Pojedete tramvají číslo 11 nebo 31 do stanice Vinohradská tržnice, odtud pak pěšky 20m Budečskou ulicí, zahnete vpravo na první křižovatce v ulici Budečská do ulice Mánesova. Poté pokračujte 15m.

Dopravní spojení:
Vyhledání spojení: klikněte zde
Informace o pražské dopravě: klikněte zde
Informace o pražské hromadné dopravě: klikněte zde

Našli jste v článku chybu ?  Napište nám do komentáře pod článkem a nebo na email: info@praguecityline.cz. Děkujeme

………………………………………………………………………………………………………………………

MAPA:

………………………………………………………………………………………………………………………

loading map - please wait...

Úniková hra Questerland 50.077582, 14.442593 Úniková hra Questerland Provozujeme centrum únikových her. Každá hra představuje strhující dobrodružství, jehož cílem je splnit zadaný úkol – quest a uniknout během 60 minut ze zavřené místnosti. Adresa: Úniková hra Questerland, Mánesova 54, 120 00, Praha 2 GPS: 50.077582N, 14.442593E Kontakty: tel: +420 774 458 073, info@questerland.cz web: http://www.praguecityline.cz/prazske-pamatky/unikova-hra-questerland Otevřeno: Po – Ne: dle domluvy

………………………………………………………………………………………………………………………

KE STAŽENÍ: TURISTICKÉ PRŮVODCE OKOLÍ

………………………………………………………………………………………………………………………

Turistický průvodce Prague City Line - Praha 2

  Turistický průvodce Prague City Line - Praha 2 (velikost souboru: 5,3 MiB)

Aktualizování: 8.12.2016 - Tištěný průvodce ve formátu PDF, který vás provede po turisticko-naučné trase Praguecityline Praha 2. Praha 2 je zcela výjimečným místem. Propojuje se zde dávná středověká historie s novodobými urbanistickými počiny sklonku 19.století. Trasa Prahou 2 je značena přímo v ulicích Prahy

Turistický průvodce Prague City Line - Praha 2 ( english version)

  Turistický průvodce Prague City Line - Praha 2 ( english version) (velikost souboru: 15,1 MiB)

Aktualizováno: 5.1.2016 - In the guide will find a map. The map shows tourist route. This route we recommend as the best way through Prague 2, you will see all the most important. In the map are marked stops at major sights, the description in the text guide.

Turistický průvodce Prague City Line - Praha 3

  Turistický průvodce Prague City Line - Praha 3 (velikost souboru: 13,4 MiB)

Aktualizováno: 15.8.2016 - Turistický průvodce ve formátu PDF vás provede po pražském Žižkově, který jeho obyvatelé milují a všechny návštěvníky příjemně překvapí svojí specifickou atmosférou. V průvodci najdete přehlednou mapu, popis zajímavostí a památek a také slevové kupóny do restaurací a zajímavých míst.

Tourist Guide Prague City Line - Area Prague 3 - english version

  Tourist Guide Prague City Line - Area Prague 3 - english version (velikost souboru: 13,0 MiB)

Aktualizováno: 16.8.2016 - Prague´s Žižkov stretches in the town district Praha 3 close to the centre and today we will introduce this quarter to you. We will also tell you about interesting history of Žižkov and its landmarks which make it a popular tourist location. Due to the vibrant night life and also its many cafés, bars and restaurants Žižkov is called Prague´s Montmartre.

Map of tourist route Prague City Line - Area Prague 3 - english version

  Map of tourist route Prague City Line - Area Prague 3 - english version (velikost souboru: 1,6 MiB)

Aktualizováno: 7.11.2015 - Map of the tourist route Prague City Line Prague 3. This route we recommend as the best way through Prague 3, you will see all the most important. In this map you will find vouchers. Print it or show at a restaurant in your mobile or tablet and enjoy the discount!

Mapa k turistické trase Prague City Line Praha 2

  Mapa k turistické trase Prague City Line Praha 2 (velikost souboru: 1,3 MiB)

Mapa k turistické trase Prague City Line Praha 2 vás provede po krásách Prahy 2, kde se propojuje dávná středověká historie s novodobými urbanistickými počiny sklonku 19.století.

Mapa k turistické trase Prague City Line Praha 3

  Mapa k turistické trase Prague City Line Praha 3 (velikost souboru: unknown)

Aktualizováno: 18.8.2016 - Mapa k turistické trase PRAGUE CITY LINE Praha 3. Projděte si pražský Žižkov a zažijte neopakovatelnou atmosféru této specifické čtvrti Prahy a nezapomeňte využít slevové kupóny ! Vytiskněte si oboustranný list A4 složte si z něho trasu, popis památek a hlavně slevové kopóny

 

Zajímavé odkazy
P
amátky Praha 1: - zde
Památky Praha 2
: - zde
Památky Praha 3: -zde
Pražský hrad: -zde
Královská cesta: -zde
Staroměstské náměstí: -zde
Karlův most:-zde
Letná: - zde
Židovská Praha: -zde
Petřín: -zde
Kampa: -zde

Vyšehrad: -zde
Pražské zahrady a parky: -zde
Rubrika osobnosti Prahy: - zde

Klub-přátel_mala_upoutavka

Pražské muzeum pověstí a strašidel

Vstupte do světa pražských pověstí a setkejte se tváří v tvář s duchy a přízraky staré Prahy! Zveme vás do světa plného humoru, poezie a tajemna prostřednictvím interaktivní expozice, která osloví nejen děti, ale i studenty, dospělé a seniory, stejně jako celé rodiny či školní výpravy.

» Pokračování »« « „Pravou, levou – hravou Prahou“ se Stověžatými příběhy | První paintball vyladěný pro děti a mladistvé » »

Můžete nám zanechat komentář, nebo odkázat na tento článek pomocí trackbacku.

Zanechat komentář