Síť únikových her LostRooms

Cnwj9adMtsw-mm

Navštivte největší síť oblíbených únikových her v Praze provozovanou společností LOSTROOMS. Únikové místnosti nebo jak se jim říká „únikovky“, se v Praze objevili relativně nedávno, teprve před pár lety, přes to se již staly velmi populární zábavou. Kde jinde byste se mohli natolik ponořit do zajímavého příběhu a získat novou zkušenost?

Na rozdíl od počítačových her na únikovku může jít s přáteli nebo kolegy a bavit se společně! Obecný princip únikovek je zavřít se do místnosti, ze které musíte uniknout za omezený čas (obvykle 60 minut). Na cestě ven z místnosti na Vás čeká obrovská škála hádanek a šifer. Pouze vyřešením těchto hádanek, můžete zvládnout únikovku a dostat se na svobodu. Nemusíte se bát, že byste snad únikovku nezvládli, v průběhu celé hry v případě jakýchkoliv potíží Vám pomůže zkušený operátor.

Lost_Rooms_Carodejnice1

! Dnes můžete hrát po Praze nejrůznější únikovky, ale nejznámější je síť her společnosti LOSTROOMS.cz, která se během roku stala největší v Praze a celé České republice. Celkem máme v Praze 9 herních místností na 4 pobočkách.

………………………………………………………………………………………………………………………

A jakou hru byste si rádi zahráli? Prohlédněte si naši herní fotogalerii:

………………………………………………………………………………………………………………………

………………………………………………………………………………………………………………………

NAŠE HRY :

………………………………………………………………………………………………………………………

Lost_Rooms_Hotel_le_MaraisHotel la Marais: Záhadnou vraždu v pokoji pařížského hotelu mohou rychle odhalit jen ti nejlepší agenti CIA. Abyste stihli utéct z místa zločinu během 60 minut, musíte být plní důvtipu, všímat si detailů a zapojit logické myšlení.

Lost_Rooms_AdvokatAdvokát: Na první pohled se náhodné setkání s důvěryhodným spolucestujícím může zdát v pořádku. Ale co si má člověk počít tehdy, když zjistí, že jeho nový známý se ve skutečnosti vydává za někoho úplně jiného, než o sobě říká? Jeho zpočátku nevinná prosba Vás vtáhne do děje detektivního příběhu obestřeného záhadou.

Lost_Rooms_PortalPortál: Zatímco se všichni hádali o existenci paralelního světa, starý vědec přišel se strhujícím objevem: nejen že paralelní svět dokázal, ale také se do něj úspěšně dostal díky portálu, který si sám zhotovil. Jeho zařízení je však velmi nestabilní, a proto náš geniální badatel riskuje, že zůstane v neznámé dimenzi jednou provždy. Vy, jako jeho učňové, se pro něj musíte vydat a zavčasu se vrátit zpět!

Lost_Rooms_Cerny_pokojČerný pokoj: Ani úplná tma nemůže být překážkou pro dobře sladěný tým. Musíte věřit svým smyslům a spolehnout se na své přátele – jen tak dokážete překonat strach ze tmy a projít touto doslova nevídanou zkouškou, kterou Vám přináší svět únikových her.

Lost_Rooms_CarodejniceČarodějnice: Uvařit divotvorný lektvar nevyčerpatelného štěstí dokáže jen ta nejmocnější čarodějnice. Ještě že se s jednou takovou znáte osobně! Bohužel se ukázalo, že vám odmítá pomoct, a proto se musíte s úkolem vypořádat sami podle její starodávné receptury.

Lost_Rooms_Velky_treskVelký třesk: Odvážný vědecký pokus Doktora K se vymkl kontrole: gravitace se změnila, lidé chodí po zdech a každou chvíli může dojít k opravdovému velkému třesku! Tým přátel má pouhou hodinu, aby odvrátil možné katastrofické následky, zvrátil průběh experimentu a ještě zachránil Penny, která zůstala v zamčené laboratoři.

Lost_Rooms_UtekÚtěk z vězení: Jste uvězněni kvůli podezření ze spáchání těžkého zločinu. Byl to ale naprostý podvod. Všichni přímé a nepřímé důkazy jsou proti Vám. Do té doby, co jste ve vězení, nemáte žádnou šanci zvrátit průběh vyšetřování a obhájit své čestné jméno. Jediným řešením je útěk. Za hodinu Vás převezou do věznice se zvýšenou ostrahou, proto máte omezený čas, abyste dokázali utéct.

Lost_Rooms_Za_hranicemi_vedyZa hranicemi vědy: Jste uvězněni kvůli podezření ze spáchání těžkého zločinu. Byl to ale naprostý podvod. Všichni přímé a nepřímé důkazy jsou proti Vám. Do té doby, co jste ve vězení, nemáte žádnou šanci zvrátit průběh vyšetřování a obhájit své čestné jméno. Jediným řešením je útěk. Za hodinu Vás převezou do věznice se zvýšenou ostrahou, proto máte omezený čas, abyste dokázali utéct.

Lost_Rooms_Skola_silent_hillŠkola Silent Hill: Na kraji opuštěného městečka Silent Hill stojí Škola, které se tamní obyvatelé vyhýbají jako čert kříži. Za jejími zdmi se dějí prapodivné věci – proslýchá se, že tam naříká duch školáka, který zemřel za záhadných okolností. Shodou náhod jste se ocitli nedaleko Silent Hillu a chystáte se navštívit místní Školu, abyste se na vlastní oči přesvědčili, že místní přízrak není výplod choré fantazie místních čumilů. Jakmile vstoupíte do školní třídy, kde bylo nalezeno chlapcovo tělo, setkáte se s řadou zkoušek. Abyste jimi prošli, musíte fungovat jako sehraný tým, logicky přemýšlet a být neustále ve střehu.

………………………………………………………………………………………………………………………

KONTAKT:

………………………………………………………………………………………………………………………

Adresy poboček a dopravní spojení:

Žitomírská 38, Praha 10 (Hry: Hotel la Marais, Černý pokoj, Čarodějnice)

Tel: +420 776 744 406, Email: office@lostrooms.cz

MHD: metrem: linkou A do stanice Flóra tramvají: linkou 22 nebo 4 do zastávky Ruská linkou 10 nebo 16 do zastávky Orionka autobusem: linkou 135 do zastávky Slovinská Možnosti parkování na místě mohou být omezené. !

Mečislavova 18, Praha 4 (Hry: Advokát, Zpátky do školy)

Tel: +420 777 360 557 Email: mecislavova@lostrooms.cz

MHD: tramvají: linkou 6, 11 nebo 18 do zastávky nám. Bratří Synků linkou 7, 13 nebo 24 do zastávky Otakarova autobusem: linkou 193 do zastávky nám. Bratří Synků Vlakem: do stanice Praha-Vršovice (po Praze stačí platná jízdenka MHD) Parkování v přilehlých ulicích zdarma. !

Opatovická 18, Praha 1 (Hry: Portál, Za hranicemi vědy)

Tel: +420 777 434 533 Email: opatovicka@lostrooms.cz

MHD: metrem: linkou B do stanice Národní třída tramvají: linkou 22, 9 nebo 18 do zastávky Národní třída Parkování v přilehlých ulicích zdarma. !

Web: www.lostrooms.cz

Dopravní spojení:
Vyhledání spojení: klikněte zde
Informace o pražské dopravě: klikněte zde
Informace o pražské hromadné dopravě: klikněte zde

Našli jste v článku chybu ?  Napište nám do komentáře pod článkem a nebo na email: info@praguecityline.cz. Děkujeme

………………………………………………………………………………………………………………………

MAPA:

………………………………………………………………………………………………………………………

loading map - please wait...

Lost Rooms_únikové místnosti Žitomírská: 50.071174, 14.458216
Lost Rooms_únikové místnosti Mečislavova: 50.064590, 14.444382
Lost Rooms_únikové místnosti Opatovická: 50.079596, 14.418309

………………………………………………………………………………………………………………………

KE STAŽENÍ: TURISTICKÉ PRŮVODCE OKOLÍ

………………………………………………………………………………………………………………………

Turistický průvodce Prague City Line - Praha 1 - historické centrum

  Turistický průvodce Prague City Line - Praha 1 - historické centrum (velikost souboru: 6,8 MiB)

Aktualizováno: 14.10.2018 - Tištěný průvodce ve formátu PDF + nově se SLEVOVÝMI KUPÓNY vás provede historickým centrem Prahy 1. Asi nikde jinde nenajdete takovou koncentraci historických památek a míst, kde na vás dýchá historie a romantika dávno zašlých časů. Málo kde můžete chodit po stejných cestách jako Franz Kafka, Wolfgang Amadeus Mozart, pražský Golem, Jaroslav Hašek nebo klukovská parta z Foglarových Rychlých šípů.

Tourist guide Prague City Line - Area Prague 1 - Old City Centre - english version

  Tourist guide Prague City Line - Area Prague 1 - Old City Centre - english version (velikost souboru: 7,1 MiB)

Updated: 30.10.2018 - Prague 1 still belongs to one of the most attractive parts of the whole Prague. Probably nowhere else you can find such a concentration of historic monuments and places where the history and romance of bygone times are all around you. + DISCOUNT COUPONS

Turistická bezbariérová trasa PRAHOU -  PRAŽSKÝMI SADY

  Turistická bezbariérová trasa PRAHOU - PRAŽSKÝMI SADY (velikost souboru: 2,7 MiB)

Tato trasa je publikována jako součást série bezbariérových tras Prahou, které jsou vhodné pro bezbariérové cestování. Trasa vede touto oblastí: Chotkovy sady - Letenské sady - Stromovka – Výstaviště - Nádraží Holešovice

 

Zajímavé odkazy
P
amátky Praha 1: - zde
Památky Praha 2
: - zde
Památky Praha 3: -zde
Pražský hrad: -zde
Královská cesta: -zde
Staroměstské náměstí: -zde
Karlův most:-zde
Letná: - zde
Židovská Praha: -zde
Petřín: -zde
Kampa: -zde

Vyšehrad: -zde
Pražské zahrady a parky: -zde
Rubrika osobnosti Prahy: - zde

Klub-přátel_mala_upoutavka

Pražské muzeum pověstí a strašidel

Vstupte do světa pražských pověstí a setkejte se tváří v tvář s duchy a přízraky staré Prahy! Zveme vás do světa plného humoru, poezie a tajemna prostřednictvím interaktivní expozice, která osloví nejen děti, ale i studenty, dospělé a seniory, stejně jako celé rodiny či školní výpravy.

» Pokračování »« « Locked in Prague | Toboga Fantasy » »

Můžete nám zanechat komentář, nebo odkázat na tento článek pomocí trackbacku.

2 reakce u článku “Síť únikových her LostRooms”

  1. johannes napsal:

    dobrý review, chystám se tam příště s nějakou teambuildingovou aktivitou. :) myslím, že na utužování vztahů a odkrytí skvělých potenciálů je to pravé kokosové :)

  2. David Kompelík napsal:

    Byli jste někdo někdy tady? https://questerland.cz/ – chystáme se tam s rodinou ale nevím jakou přesně si vybrat aby nás to bavilo nejvíc.

Zanechat komentář