Bobová dráha v Praze nabízí jedinečný adrenalinový zážitek

Bobová dráha

Zažijte adrenalinový zážitek na jedinou bobovou dráhu v Praze. Téměř kilometr dlouhá nerezová dráha je lákadlem pro každého, kde touží jak po rychlé adrenalinové jízdě, nebo po klidné projížďce. Kromě jízdy na bobové dráze čeká na návštěvníky také lanový park, lanová skluzavka, a pro nejmenší dětský lanový park.

Bobová dráha Adrenalinový zážitek s větrem v zádech
Bobová dráha
na pražském Proseku je vůbec první bobovou dráhou v Praze. Dráha byla postavena v roce 2003 a dodnes patří mezi oblíbená volnočasová centra. Po nasednutí na bob se před vámi otevírá vzrušující jízda, během které zažijete spoustu zábavy. Na bobu tak vyrazíte po určené nerezové dráze plné zatáček, skokánků, nebo naopak rovinek, kde můžete pustit brzdu a nechat se unášet rychlou jízdou. Za pomoci radaru, který je umístěn v závěrečné části dráhy, si každý jezdec na bobu může změřit, jakou rychlostí právě jede. V prudkých zatáčkách jsou vedledráhy umístěny značky, které závodníky upozorňují, aby brzdili. Je tedy pouze na vás, jak rychle trasu prosvištíte. Ale pozor! Vždy je to na vlastní nebezpečí.

Klidná vyhlídková jízda Bobová dráha
Bobová dráha
je určena také pro ty z vás, kdo naopak po adrenalinovém zážitku příliš netouží, a upřednostňují raději klidnou jízdu. Za pomoci brzdy, která je umístěna uprostřed vozítka, může každý z jezdců regulovat rychlost jízdy podle své potřeby. Pokud tedy zvolíte pomalejší jízdu, můžete se během vyhlídkové projížďky kochat panoramatickým výhledem na pražskou čtvrť Vysočany s nedalekou O2 Arénou přilehlé vinice anebo chráněné území Proseckých skal. Bobovou dráhu si tam projedete klidným tempem, a vychutnáte si tam krásy okolní krajiny.

Na své si přijdou také děti Bobová dráha - restaurace Bobovka
V areálu Bobové dráhy
je také mnoho příležitostí, kde si mohou děti užít spoustu zábavy. Děti od osmi let mohou jezdit samostatně na bobové dráze. Ti menší jsou na dráhu vpuštěni pouze v doprovodu dospělé osoby. Dále bylo v areálu otevřeno dětské lanové centrum, dětské hřiště se spoustou skluzavek a prolézaček či horolezecká stěna.

………………………………………………………………………………………………………………………

Aktuální pořádané akce:

………………………………………………………………………………………………………………………

Žádné Události

………………………………………………………………………………………………………………………

FOTOGALERIE:

………………………………………………………………………………………………………………………

………………………………………………………………………………………………………………………

KONTAKT:

………………………………………………………………………………………………………………………

Adresa:
Prosecká 906/34b,
Praha 9, 190 00

GPS: 50.114552,14.488909

Otevírací doba:
duben – září denně 10 – 22 hodin,
říjen – březen po – pá 12 – 20 hodin. So, ne, svátky 10 – 22 hodin.

Kontakt:
tel.: 284 840 520,
fax: 284 840 521,
www.bobovadraha.cz

e-mail: info@bobovadraha.cz

Spojení:
Metro: C – Prosek (odtud BUS č.140, 185 do zastávky Kelerka)

Dopravní spojení:
Vyhledání spojení: klikněte zde
Informace o pražské dopravě: klikněte zde
Informace o pražské hromadné dopravě: klikněte zde

………………………………………………………………………………………………………………………

MAPA:

………………………………………………………………………………………………………………………

loading map - please wait...

Bobová dráha 50.114232, 14.489061 Bobová dráha Zažijte adrenalinový zážitek na jedinou bobovou dráhu v Praze. Téměř kilometr dlouhá nerezová dráha je lákadlem pro každého, kde touží jak po rychlé adrenalinové jízdě, nebo po klidné projížďce. Adresa: Bobová dráha Prosecká 906/34b, 190 00, Praha 9 GPS: 50.114232N, 14.489061E Kontakty: tel: +420 284 840 520, info@bobovadraha.cz web: http://www.praguecityline.cz/prahou-za-zabavou/bobova-draha-v-praze-nabizi-jedinecny-adrenalinovy-zazitek Otevřeno: duben - září denně 10.00 - 22.00, říjen - březen Po - Pá: 12.00 - 20.00, So, Ne: 10.00 - 22.00

………………………………………………………………………………………………………………………

KE STAŽENÍ: TURISTICKÝ PRŮVODCE OKOLÍ

………………………………………………………………………………………………………………………

-

Zajímavé odkazy
P
amátky Praha 1: - zde
Památky Praha 2
: - zde
Památky Praha 3: -zde
Pražský hrad: -zde
Královská cesta: -zde
Staroměstské náměstí: -zde
Karlův most:-zde
Letná: - zde
Židovská Praha: -zde
Petřín: -zde
Kampa: -zde

Vyšehrad: -zde
Pražské zahrady a parky: -zde
Rubrika osobnosti Prahy: - zde

Klub-přátel_mala_upoutavka

Pražské muzeum pověstí a strašidel

Vstupte do světa pražských pověstí a setkejte se tváří v tvář s duchy a přízraky staré Prahy! Zveme vás do světa plného humoru, poezie a tajemna prostřednictvím interaktivní expozice, která osloví nejen děti, ale i studenty, dospělé a seniory, stejně jako celé rodiny či školní výpravy.

» Pokračování »« « Zoologická zahrada hlavního města Prahy – seznámení se zahradou | Výstava kresleného humoru života…tak jak jej vidí Pavel Kantorek » »

Můžete nám zanechat komentář, nebo odkázat na tento článek pomocí trackbacku.

Zanechat komentář