Ubytování Jagellonská

ÚNIKOVÁ HRA THE CHAMBER

obalka-certifikat-final-pokus

Přední provozovatel únikových her v Praze otevírá dlouho očekáváné hry nové generace. Čeká na vás špičková atmosféra, strhující příběhy a dosud neviděné hádanky. Originální týmová zábava na Vás čeká v samém srdci Prahy!

Únikové hry jsou fenoménem současnosti. The Chamber je fenoménem únikových her. Však jejich „Tajemná pracovna“ byla jedna z prvních únikových her v Praze, a ačkoli vznikla jako projekt nadšenců, její úspěch brzy vedl k dalšímu rozvoji tohoto konceptu. Po neméně úspěšném „Hackerovo doupěti“ se tvůrci rozhodli že posunou hranice dále. V současnosti odehráli přes 150 únikových her od USA po Rusko, zařadili se mezi nejzkušenější hráče na světě, a pustili se do vývoje atmosféricky dokonalých, rozsáhlejších a technologicky vyspělých her, kde zcela zapomenete na svět okolo, a prožijete filmový zážitek hodný těch pravých hrdinů.. Po dlouhém čekání a vývoji se konečně dočkáváme otevření prvních dvou her tohoto typu – „Středověkého žaláře“ a „Karla IV.“

pracovna2_500

Hra „Karel IV.“ je jedinečná už jen svým umístěním – nachází se ve sklepních prostorách Novoměstské radnice na Karlovu Náměstí. Tyto prostory ze 14.století jsou jedny z posledních v Praze, které se dochovaly v původním stavu, a dosud byly veřejnosti zpřístupněny sporadicky. Historie tu na hráče dýchá ze všech stran, zvláště když si uvědomí, že před staletími se tu Karel IV. velice pravděpodobně nejednou ukázal. Vznikla zde unikátní „únikovka“ pro celou rodinu, na jejímž vývoji se podíleli přední odborníci na dobu Karlovu, takže veškeré vybavení bylo zhotoveno na míru s nejvyšší možnou mírou autenticity, známou dosud jen z některých středověkých hradů.

Příběh hry je založen na reálných událostech. Hráči jsou zde v pozici Karlovo nejbližších přátel, kteří se po jeho náhlém zmizení vydali po stopách, které jim zanechal, aby přišli na kloub této nešťastné události, a také nalezli jeho tajný poklad, který zde nechal pro případ nouze. Úkol to nebude jednoduchý, jelikož Karel se ujistil, aby na jeho tajemství nepřišel jen tak někdo…

Hra je vhodná jak pro zkušené hráče, tak pro rodiny s dětmi, hlavně pro její, takřka pohádkovou atmosféru.

V další čerstvě otevřené hře – Středověkém žaláři, se ocitnete v kůži nešťastníků, kteří byli neprávem odsouzeni za odpadlictví od víry středověkou inkvizicí. Jste uvrženi do temného vězení, odkud budete za hodinu odvedeni na popraviště. Zvládnete se za pomoci svého selského rozumu a důvtipu dostat z vězení dříve, než si pro vás přijde kat? Čeká na Vás spousta překážek, hádanek a nečekaných zvratů. Atmosféra žaláře Vás plně vtáhne do děje a bude se vás držet ještě dlouho poté. Ve hře byl plně promítnut inovativní přístup tvůrců, takže žádné luštění hádanek na papíře a otevírání číselných zámků nečekejte. V Žaláři „hraje“ celý prostor, a nic není jak se zdá, takže buďte velmi pozorní!

Únikové hry The Chamber slibují jedinečný zážitek s důrazem na atmosféru a originalitu hádanek. Zapotí se tak jak zkušení hráči, tak lidé únikovými hrami nepolíbení. Přejeme příjemnou zábavu!

P.S. Během několika týdnů bude hotova také další úniková hra z dílen The Chamber, nazvaná „Dům duchů“. Tato má dle slov tvůrců patřit mezi nejděsivější na světě a pro jejíž hraní bude zapotřebí podepsat revers. Brrr…

The Chamber Escape Game

Bílkova 21, Praha 1 Staré město

Email: info@thechamber.cz

Telefonní číslo: 777 779 005

 

Přijďte si zahrát hlavní roli v napínavém trileru, hororu nebo filmu. Nažhavte své mozkové závity.

Dopravní spojení:
Vyhledání spojení: klikněte zde
Informace o pražské dopravě: klikněte zde
Informace o pražské hromadné dopravě: klikněte zde

Našli jste v článku chybu ?  Napište nám do komentáře pod článkem a nebo na email: info@praguecityline.cz. Děkujeme

Zajímavé odkazy
P
amátky Praha 1: - zde
Památky Praha 2
: - zde
Památky Praha 3: -zde
Pražský hrad: -zde
Královská cesta: -zde
Staroměstské náměstí: -zde
Karlův most:-zde
Letná: - zde
Židovská Praha: -zde
Petřín: -zde
Kampa: -zde

Vyšehrad: -zde
Pražské zahrady a parky: -zde
Rubrika osobnosti Prahy: - zde

 

 

 

 

« « ZÁBAVNÍ VĚDECKÝ PARK- VIDA | Muzeum českého granátu » »

Můžete nám zanechat komentář, nebo odkázat na tento článek pomocí trackbacku.

1 reakce u článku “ÚNIKOVÁ HRA THE CHAMBER”

  1. Daniel Cahel napsal:

    Únikové hry hrajeme docela často, dá se říci, že jsme nadšenci. Zdaleka nejlepšími hrami kde jsme byli jsou The Chamber. Rozdíl oproti ostatním hrám kde jsme byli, je obrovský – atmosféra, rekvizity, speciální efekty. Celkově je to zážitek na zcela jiné úrovni než většina ostatních „levných“ her.

Zanechat komentář