Prague Cake Festival

prague cake festival-49-e

Prague Cake Festival pro milovníky dortů a dezertů

Již 17. 09. 2016 se pražský hotel Pyramida promění v ráj prvotřídních dortů, dezertů, delikates a sladkostí. Na druhém ročníku Prague Cake Festivalu si na své přijdou milovníci dortové klasiky, ale i ti, kteří se nebojí vyzkoušet nové chutě. Festivalu se zúčastní 25 cukrářů, kteří budou prezentovat rozmanitý sortiment výrobků. Návštěvníci akce budou moci ochutnat klasické dorty jako sacher, red velvet, čokoládový nebo krémový dort. Prague Cake Festival přinese návštěvníkům možnost mezinárodního kulinářského zážitku – budou moci na jednom místě ochutnat francouzské éclaires a makronky, tradiční anglické koláče, rakouský sacher, americké donuty, tradiční ruské dorty, české rakvičky a špičky nebo japonské frushi. Kromě tradičních zákusků se mohou návštěvníci těšit na nejnovější trendy jako koblížky ze třtinového cukru, ručně malované perníčky, brownies nebo cakepops. Nejrozmanitější sortiment pravděpodobně ocení milovníci cupcakes – mini zákusků s různými příchutěmi, náplněmi a originálním zdobením, které si na první pohled zamilujete. Na své si přijdou i příznivci zdravé výživy, raw stravy, veganské stravy či lidé s bezlepkovou dietou – ti všichni budou moci ochutnat své oblíbené výrobky v netradičních podobách u různých cukrářů. Kromě báječných zákusků budete také moci potěšit své chuťové pohárky báječnou domácí kávou z rodinné pražírny, poctivou ovocnou šťávou, nebo domácí limonádou. V rámci doprovodného programu se mohou návštěvníci těšit vedle spousty soutěží také na živé zdobení perníčků, dortů, cupcakes, modelování figurek nebo na výrobu pralinek.

V ceně základní vstupenky je vstup do prostor od 10.30 hod., doprovodný programa 7 degustačních porcí, které mohou návštěvníci ochutnat od libovolných vystavovatelů. Základní vstupenku je možné zakoupit v předprodeji v síti GoOut za 200 Kč, na místě pak v hotovosti za 250 Kč. Studenti, senioři a ZTP mají slevy na vstupenky koupené na místě, cena bude 200 Kč jako v předprodeji. VIP vstupenka zahrnuje vstup do prostor již od 10.00, doprovodný program, welcome drink a 12 degustačních porcí. Počet VIP vstupenek je omezen a je možné je koupit pouze v předprodeji za 370 Kč. Mimo degustací mohou návštěvníci zakoupit zboží přímo od vystavovatelů za zvýhodněné festivalové ceny. Kromě toho čeká návštěvníky bohatý doprovodný program, který se bude točit, jak jinak, kolem světa dortů a sladkostí. Návštěvníci se budou moci zapojit do spousty soutěží o sladké ceny a spoustu aktivit chystáme i pro naše nejmenší návštěvníky.

Více informací o festivalu a zúčastněných firmách můžete sledovat pravidelně na Facebooku akce, instagramu nebo na webové stránce www.praguecakefestival.cz.

Kdy a kde:
Sobota 17.09.2016 od 10:30 do 20:00 hodin

Adresa:
Hotel Pyramida
Bělohorská 24, Praha 6

GPS: 50.0858461N, 14.3802353E

Kontakty:
praguecakefestival@gmail.com
http://praguecakefestival.cz

Spojení:
Tramvaj 22, 25, zastávka Malovanka

Dopravní spojení:
Vyhledání spojení: klikněte zde
Informace o pražské dopravě: klikněte zde
Informace o pražské hromadné dopravě: klikněte zde

Našli jste v článku chybu ?  Napište nám do komentáře pod článkem a nebo na email: info@praguecityline.cz. Děkujeme

Zajímavé odkazy
P
amátky Praha 1: - zde
Památky Praha 2
- zde
Památky Praha 3: -zde
Pražský hrad: -zde
Královská cesta: -zde
Staroměstské náměstí: -zde
Karlův most:-zde
Letná: - zde
Židovská Praha: -zde
Petřín: -zde
Kampa: -zde

Vyšehrad: -zde
Pražské zahrady a parky: -zde 
Rubrika osobnosti Prahy: - zde

Jagellonska_banner-230-230

TIP - perfektní místo k letnímu pobytu v Praze

Hledáte pro sebe nebo své známé pěkné a levné ubytování v centru Prahy? Ubytujeme Vás od 350,-Kč za osobu / noc ve vlastním apartmánu s kuchyní, koupelnou, samostatným WC a free WIFI. Vybrat si můžete 2-lůžkové i vícelůžkové apartmány.

» Pokračování »


Pražský hrad - Královska zahrada

Pražské zahrady a parky

Praha nabízí mnoho zahrad a parků. Některé jsou okrasné a nabízejí úžasnou podívanou. Jiné jsou oázou klidu a pohody. Je velice důležité občas odejít z ruchu velkoměsta do zahrady a parku a uvědomit si jak je příroda krásná

» Pokračování »


Kralik_logo_adresa

Rodinná kavárna a restaurace Králík v rádiu

Králík v rádiu, jedinečná restaurace pro rodiny s dětmi. Každý den jiné menu ve stylu malých francouzských restaurací. Vy jíte, my hlídáme. Přijďte se skvěle najíst

» Pokračování »


foto na leták scooter 2017_mala_upoutavka

Absolutní svoboda pohybu – přijďte vyzkoušet elektrickou koloběžku HUGO Bike

Prozkoumejte překrásná místa v Praze na luxusní elektrické koloběžce HUGO Bike. Po setkání s vaším průvodcem a krátkým tréninkem se můžete vydat na okouzlující prohlídku ulic a památek, jako je slavný Karlův most, Židovské město, Staré město a mnoho dalších míst

» Pokračování »


Klub-přátel_mala_upoutavka

Pražské muzeum pověstí a strašidel

Vstupte do světa pražských pověstí a setkejte se tváří v tvář s duchy a přízraky staré Prahy! Zveme vás do světa plného humoru, poezie a tajemna prostřednictvím interaktivní expozice, která osloví nejen děti, ale i studenty, dospělé a seniory, stejně jako celé rodiny či školní výpravy.

» Pokračování »


slevovy-kupon-tisk-data_preview

Toboga Fantasy - JEDINEČNÝ ZÁBAVNÍ PARK PRO CELOU RODINU ZA KAŽDÉHO POČASÍ

Byli jste už v Toboga Fantasy? TOBOGA Fantasy je obrovská dětská herna s mnoha atrakcemi pro děti i dospělé. Toto jedinečné zábavní centrum je svou nabídkou, plochou a rozsahem v České republice ojedinělé.

» Pokračování »


Riddle Twist - Xaverius

XAVERIUS - Co když obraz sv. Xaveria opravdu skrývá cestu k pokladu ?

Máte rádi inteligentní zábavu? Přijďte rozkrýt starou pražskou záhadu do Riddle Twist! Reálné únikové-quest hry od Riddle Twist jsou jiné než cokoliv, co už jste zažili. Byly navrženy pro dobrodruhy, pro ty, kteří chtějí pořádnou výzvu, pro ty, co se nebojí nepoznaného a hlavně pro radost a zábavu!

» Pokračování »

 

« « Foodparade – festival, který Vám bude chutnat | Trilopark – jedinečné dinosauří dílny » »

Můžete nám zanechat komentář, nebo odkázat na tento článek pomocí trackbacku.

Zanechat komentář