Locked In Prague

První paintball vyladěný pro děti a mladistvé

RCR - JUNIOR PAINTBALL, Foto 1m

Společnost Paintballgame.cz představuje projekt nazvaný JUNIOR PAINTBALL. V České republice se jedná o ojedinělou službu, která má za cíl poskytnout sportovní vyžití dětem a mladistvým, a díky zábavné formě je dostat od televize a počítačových her. Základním rozdílem mezi všeobecně známou kolektivní zábavou, kterou představuje paintball, a dětským paintballem, je primárně důraz kladený na nadstandardní bezpečnost, lehčí značkovače pro komfortnější manipulaci a menší kuličky.

 Stránka Zábava v Praze více čtěte zde

Dlouhou dobu bylo pro děti hraní paintballu velmi problematické díky těžkým a nekomfortním značkovačům a kuličkám kalibr 68, které pro ně byly mnohdy příliš bolestivé. Projekt JUNIOR PAINTBALL problém řeší tím, že přináší nové technologie uzpůsobené právě pro děti a mladistvé, ale zároveň i pro veřejnost, která si doposud na paintball netroufala.

Společnost, která za projektem stojí, si na svá bedra vzala nelehký úkol, a to, aby splnila očekávaný cíl a zároveň získala na svou stranu rodiče, kteří v současné době, kdy je všude hodně násilí, považují paintball za nebezpečnou a militantní hru.

rcr-junior-paintball-foto-3m Celá realizace projektu probíhala pod drobnohledem profesionálních sportovních hráčů, kteří reprezentují ČR v zahraničí a zároveň vedou paintballovou akademii pro děti a mládež. Základem se stalo zachování stejné porce zábavy při použití sportovních značkovačů s váhou 0,9 kg (standardní značkovače mají okolo 1,7 kg) a malých kuliček .50 CAL. Ty mají o více jak 60% nižší dopadovou energii oproti standardním .68 CAL. Dalo by se tedy říct, že junior paintball nebolí.

„Kalibr 50, který je v zámoří již delší dobu běžným standardem se k nám dostává s několikaletým zpožděním, a tak jsme schopni uvést v život paintball pro děti teprve nyní. Myslím si, že to rozhodně bude převratná změna i co se týče úhlu pohledu veřejnosti na tento sport,“ říká vedoucí projektu Jakub Sochor.

rcr-junior-paintball-foto-2m Ze statistik výzkumné studie prováděné v USA, která je kolébkou tohoto sportu vychází, že pravděpodobnost zranění je 0,3 na 1000 obyvatel v roce, což řadí paintball k nejbezpečnějším sportům vůbec, a to pouze za použití standardních bezpečnostních prvků a dodržování pravidel. Junior paintball však posouvá hranice bezpečnosti ještě mnohem dále díky zařazení celo-hlavových ochranných masek, kombinéz se speciálně vyztuženým krčním límcem a v neposlední řadě ochrannou vestou do základního vybavení. „Samozřejmostí jsou kombinézy a rukavice v dětských velikostech,“ dodává technický specialista Bc. Petr Šedivý.

Více informací zde

………………………………………………………………………………………………………………………

FOTOGALERIE:

………………………………………………………………………………………………………………………

………………………………………………………………………………………………………………………

KONTAKT:

………………………………………………………………………………………………………………………

Adresa:
Pálkařská 225, Praha 4 – Krč

 GPS: 50°2’4.22″, 14°26’9.84″

Kontakt:
+420 777 099 099
info@paintballgame.cz
www.paintballgame.cz

Spojeni MHD:
Bus 170 stanice – Na Vrstevnici

Dopravní spojení:
Vyhledání spojení: klikněte zde
Informace o pražské dopravě: klikněte zde
Informace o pražské hromadné dopravě: klikněte zde

Našli jste v článku chybu ?  Napište nám do komentáře pod článkem a nebo na email: info@praguecityline.cz. Děkujeme

………………………………………………………………………………………………………………………

MAPA:

………………………………………………………………………………………………………………………

loading map - please wait...

Junior Paintball 50.033591, 14.434237 Junior Paintball Základním rozdílem mezi všeobecně známou kolektivní zábavou, kterou představuje paintball, a dětským paintballem, je primárně důraz kladený na nadstandardní bezpečnost, lehčí značkovače pro komfortnější manipulaci a menší kuličky. Adresa: Junior Paintball, Pálkařská 225, 140 00, Praha 4 GPS: 50.033591N, 14.434237E Kontakty: tel: +420 777 099 099, info@paintballgame.cz web: http://www.praguecityline.cz/kulturni-zivot-v-praze/prvni-paintball-vyladeny-pro-deti-a-mladistve Otevřeno:

………………………………………………………………………………………………………………………

KE STAŽENÍ: TURISTICKÉ PRŮVODCE OKOLÍ

………………………………………………………………………………………………………………………

-

Zajímavé odkazy
P
amátky Praha 1: - zde
Památky Praha 2
: - zde
Památky Praha 3: -zde
Pražský hrad: -zde
Královská cesta: -zde
Staroměstské náměstí: -zde
Karlův most:-zde
Letná: - zde
Židovská Praha: -zde
Petřín: -zde
Kampa: -zde

Vyšehrad: -zde
Pražské zahrady a parky: -zde
Rubrika osobnosti Prahy: - zde

Prague_Boat-hodinova-plavba-po-vltave

A co takhle vyplout ?

Plavby po Vltavě s Prague Boats a Pražskou Paroplavbou. Pro všechny romantiky, milovníky plaveb, všechny, kdo se chtějí podívat na Prahu z jiného úhlu, mají rádi vůni vody nebo jednoduše nechtějí při poznávání šlapat pěšky máme skvělou nabídku na plavbu po Vltavě.

» Pokračování »


Vinobrani Uvodni

Vinobraní nejen v Praze

Navštivte nejvyužívanější stránku o Vinobraní. Najdete zde akce, které se k oslavě vína konají. S příchodem podzimu nastává doba, ke které neodmyslitelně patří slavnosti vína zvané Vinobraní. Na slavnosti se připravují vinaři z celé republiky, aby nabídli milovníkům vína to nejlepší ze své produkce.

» Pokračování »


den-deti-je-tu-a-s-nim-sleva-na-hracky-v-drevenem-svete-hracek-na-francouzske

Využívejte naše slevy, vždyť PRAHA není DRAHÁ

Slevy na zajímavé pražské akce, nebo na místa, o kterých si myslíte, že je stojí za to navštívit.

» Pokračování »


Muzeum Kouzlo starych casu 1

Neminout - Muzeum Kouzlo starých časů

Chcete vstoupit do romantického a obdivovaného viktoriánského a edwardiánského období po roce 1850 ? Obdivovali jste někdy kostýmy z filmů třeba viktoriánské Anglie ? Ty nekonečné proudy skvěle oblečených šlechticů, služek ... Tak zde uvidíte originály, perfektně koncipované do obrazů doby a příběhů....

» Pokračování »


Prague City Line - průvodce

Užijte si památky a život v Praze - Stahujte turistické průvodce a mapy ZDARMA !

Poznejte nejkrásnější památky a místa v Praze. Poznejte pražský život i na méně známých místech. Užijte si s připravenými slevovými kupóny v turistických průvodcích a mapách. STAHUJTE ZDARMA !

» Pokračování »


DinoParkZije-230x230px-sRgb

DINOPARK ŽIJE !

Na střechu Galerie Harfa se usadilo kolem padesáti prehistorických živočichů. Vypadá to, jako by se zde zastavil čas v Druhohorách. Neváhejte, a podnikněte společně s celou rodinou výlet do doby asi před 235 miliony let.

» Pokračování »


puzzle room

Úniková hra Puzzle Room

Rádi se bavíte a zažíváte něco úplně nového a vzrušujícího? To a mnohem víc na vás čeká v jedinečné únikové hře PUZZLE ROOM, která má velmi blízko k televiznímu pořadu Pevnost Boyard.

» Pokračování »

« « Úniková hra Questerland | Den Evropy 2016 » »

Můžete nám zanechat komentář, nebo odkázat na tento článek pomocí trackbacku.

Zanechat komentář