2018 Prague Candy Festival

První paintball vyladěný pro děti a mladistvé

RCR - JUNIOR PAINTBALL, Foto 1m

Společnost Paintballgame.cz představuje projekt nazvaný JUNIOR PAINTBALL. V České republice se jedná o ojedinělou službu, která má za cíl poskytnout sportovní vyžití dětem a mladistvým, a díky zábavné formě je dostat od televize a počítačových her. Základním rozdílem mezi všeobecně známou kolektivní zábavou, kterou představuje paintball, a dětským paintballem, je primárně důraz kladený na nadstandardní bezpečnost, lehčí značkovače pro komfortnější manipulaci a menší kuličky.

 Stránka Zábava v Praze více čtěte zde

Dlouhou dobu bylo pro děti hraní paintballu velmi problematické díky těžkým a nekomfortním značkovačům a kuličkám kalibr 68, které pro ně byly mnohdy příliš bolestivé. Projekt JUNIOR PAINTBALL problém řeší tím, že přináší nové technologie uzpůsobené právě pro děti a mladistvé, ale zároveň i pro veřejnost, která si doposud na paintball netroufala.

Společnost, která za projektem stojí, si na svá bedra vzala nelehký úkol, a to, aby splnila očekávaný cíl a zároveň získala na svou stranu rodiče, kteří v současné době, kdy je všude hodně násilí, považují paintball za nebezpečnou a militantní hru.

rcr-junior-paintball-foto-3m Celá realizace projektu probíhala pod drobnohledem profesionálních sportovních hráčů, kteří reprezentují ČR v zahraničí a zároveň vedou paintballovou akademii pro děti a mládež. Základem se stalo zachování stejné porce zábavy při použití sportovních značkovačů s váhou 0,9 kg (standardní značkovače mají okolo 1,7 kg) a malých kuliček .50 CAL. Ty mají o více jak 60% nižší dopadovou energii oproti standardním .68 CAL. Dalo by se tedy říct, že junior paintball nebolí.

„Kalibr 50, který je v zámoří již delší dobu běžným standardem se k nám dostává s několikaletým zpožděním, a tak jsme schopni uvést v život paintball pro děti teprve nyní. Myslím si, že to rozhodně bude převratná změna i co se týče úhlu pohledu veřejnosti na tento sport,“ říká vedoucí projektu Jakub Sochor.

rcr-junior-paintball-foto-2m Ze statistik výzkumné studie prováděné v USA, která je kolébkou tohoto sportu vychází, že pravděpodobnost zranění je 0,3 na 1000 obyvatel v roce, což řadí paintball k nejbezpečnějším sportům vůbec, a to pouze za použití standardních bezpečnostních prvků a dodržování pravidel. Junior paintball však posouvá hranice bezpečnosti ještě mnohem dále díky zařazení celo-hlavových ochranných masek, kombinéz se speciálně vyztuženým krčním límcem a v neposlední řadě ochrannou vestou do základního vybavení. „Samozřejmostí jsou kombinézy a rukavice v dětských velikostech,“ dodává technický specialista Bc. Petr Šedivý.

Více informací zde

………………………………………………………………………………………………………………………

FOTOGALERIE:

………………………………………………………………………………………………………………………

………………………………………………………………………………………………………………………

KONTAKT:

………………………………………………………………………………………………………………………

Adresa:
Pálkařská 225, Praha 4 – Krč

 GPS: 50°2’4.22″, 14°26’9.84″

Kontakt:
+420 777 099 099
info@paintballgame.cz
www.paintballgame.cz

Spojeni MHD:
Bus 170 stanice – Na Vrstevnici

Dopravní spojení:
Vyhledání spojení: klikněte zde
Informace o pražské dopravě: klikněte zde
Informace o pražské hromadné dopravě: klikněte zde

Našli jste v článku chybu ?  Napište nám do komentáře pod článkem a nebo na email: info@praguecityline.cz. Děkujeme

………………………………………………………………………………………………………………………

MAPA:

………………………………………………………………………………………………………………………

loading map - please wait...

Junior Paintball 50.033591, 14.434237 Junior Paintball Základním rozdílem mezi všeobecně známou kolektivní zábavou, kterou představuje paintball, a dětským paintballem, je primárně důraz kladený na nadstandardní bezpečnost, lehčí značkovače pro komfortnější manipulaci a menší kuličky. Adresa: Junior Paintball, Pálkařská 225, 140 00, Praha 4 GPS: 50.033591N, 14.434237E Kontakty: tel: +420 777 099 099, info@paintballgame.cz web: http://www.praguecityline.cz/kulturni-zivot-v-praze/prvni-paintball-vyladeny-pro-deti-a-mladistve Otevřeno:

………………………………………………………………………………………………………………………

KE STAŽENÍ: TURISTICKÉ PRŮVODCE OKOLÍ

………………………………………………………………………………………………………………………

-

Zajímavé odkazy
P
amátky Praha 1: - zde
Památky Praha 2
: - zde
Památky Praha 3: -zde
Pražský hrad: -zde
Královská cesta: -zde
Staroměstské náměstí: -zde
Karlův most:-zde
Letná: - zde
Židovská Praha: -zde
Petřín: -zde
Kampa: -zde

Vyšehrad: -zde
Pražské zahrady a parky: -zde
Rubrika osobnosti Prahy: - zde

Jagellonska_banner-230-230

TIP - perfektní místo k letnímu pobytu v Praze

Hledáte pro sebe nebo své známé pěkné a levné ubytování v centru Prahy? Ubytujeme Vás od 350,-Kč za osobu / noc ve vlastním apartmánu s kuchyní, koupelnou, samostatným WC a free WIFI. Vybrat si můžete 2-lůžkové i vícelůžkové apartmány.

» Pokračování »


apple_museum_banner_-2017_-230_230

Apple Muzeum

Navštivte Apple muzeum a prohlédněte si největší soukromou sbírku produktů společnosti Apple na světě. Přijďte do pražské Pop Art Gallery a zažijte neobyčejný životní příběh výjimečného vizionáře Steva Jobse – génia, který dokázal ovlivnit celé lidstvo a změnit svět.

» Pokračování »


banner 50x50px

Prague Candy Festival 2018

Proměníme Pragovku ve sladký ráj, buďte u toho! Všichni mlsouni mají sraz 12. - 13.5. v Pragovce na třetím ročníku Prague Candy Festivalu. Nepromeškejte tuto sladkou příležitost!

» Pokračování »


Prague Boats 1

Vyhlídkové plavby po Vltavě

Zcela výjimečné pohledy na Prahu, nejlepší místa na fotografování, slavné historické památky ze zcela jiného úhlu pohledu, komfortní prostředí lodí, nejmodernější flotila v Praze. Zkuste to !

» Pokračování »


Reklama_PCL_STAHUJ_pruvodce_prahou_cz

Užijte si památky a život v Praze - Stahujte turistické průvodce a mapy ZDARMA !

Poznejte nejkrásnější památky a místa v Praze. Poznejte pražský život i na méně známých místech. Užijte si s připravenými slevovými kupóny v turistických průvodcích a mapách. STAHUJTE ZDARMA !

» Pokračování »


Faer_House_230x230

Prague Fear House - Dům hrůzy

Navštivte první Dům hrůzy ve střední Evropě. Máte rádi horory a adrenalin? Tak právě pro vás je tady. Zažijete napětí ze strašidelné prohlídky. Součástí Domu hrůzy je také strašidelný bar, kde si můžete v klidu vychutnat kávu nebo drink.

» Pokračování »


Puzzle_Room_230x230

Úniková hra Puzzle Room

Rádi se bavíte a zažíváte něco úplně nového a vzrušujícího? To a mnohem víc na vás čeká v jedinečné únikové hře PUZZLE ROOM, která má velmi blízko k televiznímu pořadu Pevnost Boyard.

» Pokračování »

« « Úniková hra Questerland | Den Evropy 2016 » »

Můžete nám zanechat komentář, nebo odkázat na tento článek pomocí trackbacku.

Zanechat komentář