Železná opona – Nejlepší uniková hra v Praze

RCR_ŽELEZNÁ OPONA, Fotografie 4

Úniková hra Železná Opona je týmový zážitek. Pamatujete pevnost Boyard? Komnaty plné pavouků a hadů? Ty Vás zde sice nečekají, ale můžete se těšit na místnost plnou hádanek a logických, mechanických i elektronických rébusů, které překonáte jedině jako tým! Vše, co potřebujete, je chuť hrát a vyhrát. A místo otce Fura na vás dohlídne Nukleární Lenin.

 Stránka Zábava v Praze více čtěte zde

Úniková hra Železná opona Hra Železná opona vychází z prostředí alternativní reality, v níž nikdy nepadl komunismus a pověstná Železná opona tak stále stojí. Úkolem skupiny hráčů o počtu 2-5 lidí je dostat se během 60 minut z výslechové místnosti StB tak, že vyřeší skryté hádanky a puzzly. Úspěšné vyluštění ve spojení s týmovou prací jim pak otevírá cestu z místnosti ven.

Autory Železné opony jsou ex-šéfredaktor kultovního herního časopisu SCORE Jan Vrobel a dvojice filmařů ze sdružení Krutart Martin Jůza a Filip Veselý. „Coby filmoví vypravěči dennodenně pracujeme s vedením pozornosti diváka a spojení s ostříleným herním kritikem Honzou Vroblem dalo, podle mého, to nejlepší zázemí pro tvorbu únikové hry,“ popisuje svou atrakci Jůza a Veselý. „Při vytváření hry jsme se jednoduše inspirovali svými oblíbenými videohrami a herním designem – pracujeme tak s vedením pozornosti hráče pomocí světla či zvuku a vyžadujeme od něj pouze logické přemýšlení a nic víc. Je to poctivá zábava bez žádných úchylek. Užije si ji jak parta kamarádů, tak rodina. Železná opona je rozhodně nejlepší úniková hra v Praze,“ dodává Vrobel a má pro to několik důvodů.

Úniková hra Železná opona Krom herního zážitku, který je skutečně velmi propracovaný, má každá skupina po hře možnost ještě zhruba půlhodinu vydechnout a občerstvit se v příjemném retro posezení. „Pokecat trochu o hře je přirozená reakce každého, kdo ji projde. Nesnášel jsem na konkurenci, že vás hned po hře vykopnou ven a berou dovnitř další skupinu. U nás je to větší relax a hru tak můžete v pohodlí s pivkem v ruce strávit,“ popisuje Veselý. Navíc každá skupina odejde se skvělou fotkou a odznakem, který zobrazuje jakým stylem hru prošli – bez nápověd, v páru, v rekordním čase apod.

Železná opona je únikovka co má vkus a styl. Přijďte si ji taky vyzkoušet!

………………………………………………………………………………………………………………………

A jakou hru byste si rádi zahráli? Prohlédněte si naši herní fotogalerii:

………………………………………………………………………………………………………………………

………………………………………………………………………………………………………………………

KONTAKT:

………………………………………………………………………………………………………………………

Adresa:
Úniková hra Železná Opona
Koubkova 1848/7, 120 00 Praha 2

GPS: 50.0721725N, 14.4317147E

Otevírací doba:
Po – Ne od 15:15 do 22:00

Kontakt:
Telefon: 775 627 108
E-mail: iwanna@escapeironcurtain.cz
Facebook: https://www.facebook.com/IronCurtainCZ
Web: www.escapeironcurtain.cz

Dopravní spojení:
Metro trasa C – stanice I.P.Pavlova
Dále ulicí Lublaňská do ulice Koubkova
Tram č. 11 zastávka Bruselská

Dopravní spojení:
Vyhledání spojení: klikněte zde
Informace o pražské dopravě: klikněte zde
Informace o pražské hromadné dopravě: klikněte zde

Našli jste v článku chybu ?  Napište nám do komentáře pod článkem a nebo na email: info@praguecityline.cz. Děkujeme

………………………………………………………………………………………………………………………

MAPA:

………………………………………………………………………………………………………………………

loading map - please wait...

Úniková hra Železná opona 50.072176, 14.431722 Úniková hra Železná opona Pamatujete pevnost Boyard? Komnaty plné pavouků a hadů? Ty Vás zde sice nečekají, ale můžete se těšit na místnost plnou hádanek a logických, mechanických i elektronických rébusů, které překonáte jedině jako tým!  Adresa: Úniková hra Železná opona, Koubkova 1848/7, 120 00, Praha 2 GPS: 50.072176N, 14.431722E Kontakty: tel: +420 775 627 108, iwanna@escaperioncurtain.cz web: http://www.praguecityline.cz/sluzby/zabava-v-praze/zelezna-opona-nejlepsi-unikova-hra-v-praze Otevřeno: Po – Ne: 15.15 – 22.00

………………………………………………………………………………………………………………………

KE STAŽENÍ: TURISTICKÉ PRŮVODCE OKOLÍ

………………………………………………………………………………………………………………………

Turistický průvodce Prague City Line - Praha 2

  Turistický průvodce Prague City Line - Praha 2 (velikost souboru: 5,3 MiB)

Aktualizování: 8.12.2016 - Tištěný průvodce ve formátu PDF, který vás provede po turisticko-naučné trase Praguecityline Praha 2. Praha 2 je zcela výjimečným místem. Propojuje se zde dávná středověká historie s novodobými urbanistickými počiny sklonku 19.století. Trasa Prahou 2 je značena přímo v ulicích Prahy


Mapa k turistické trase Prague City Line Praha 2

  Mapa k turistické trase Prague City Line Praha 2 (velikost souboru: 1,3 MiB)

Mapa k turistické trase Prague City Line Praha 2 vás provede po krásách Prahy 2, kde se propojuje dávná středověká historie s novodobými urbanistickými počiny sklonku 19.století.

 

Zajímavé odkazy
P
amátky Praha 1: - zde
Památky Praha 2
: - zde
Památky Praha 3: -zde
Pražský hrad: -zde
Královská cesta: -zde
Staroměstské náměstí: -zde
Karlův most:-zde
Letná: - zde
Židovská Praha: -zde
Petřín: -zde
Kampa: -zde

Vyšehrad: -zde
Pražské zahrady a parky: -zde
Rubrika osobnosti Prahy: - zde

 

Klub-přátel_mala_upoutavka

Pražské muzeum pověstí a strašidel

Vstupte do světa pražských pověstí a setkejte se tváří v tvář s duchy a přízraky staré Prahy! Zveme vás do světa plného humoru, poezie a tajemna prostřednictvím interaktivní expozice, která osloví nejen děti, ale i studenty, dospělé a seniory, stejně jako celé rodiny či školní výpravy.

» Pokračování »
« « VIDA! Věda je zábava | Muzeum Karla Zemana – interaktivní svět fantazie » »

Můžete nám zanechat komentář, nebo odkázat na tento článek pomocí trackbacku.

Zanechat komentář