Plzeňská restaurace „U zeleného stromu“

u-zeleneho-stromu-3

9-disabledTento tradiční pražský restaurant s dlouholetou tradicí najdete v samém srdci Prahy v těsné blízkosti Betlémské kaple, v domě na rohu Betlémského náměstí a Husovy ulice. Nabízíme Vám příjemné posezení ve stylovém prostředí pivnice, která je členěna na tři výčepy a rozdělena na prostory „Tankovny, Šalandy, Formanky a Betléma“ – takže každý si u nás najde své místečko. Kapacita naší restaurace je až 350 míst.
Sklepní prostory a salonky jsou ideální možností pro pořádání svatebních hostin, oslav narozenin, obchodních i jiných společenských setkání. Můžeme Vám nabídnout posezení na letních zahrádkách ve dvoře nebo přímo na Betlémském náměstí. Samozřejmostí je bohatý jídelní lístek specializovaný na staročeskou kuchyni. Mezi nejoblíbenější jídla naší kuchyně patří pečená kachna, pečené koleno, uzené koleno a plzeňský guláš. Nápojům kraluje plzeňské pivo, které je točeno z pivních tanků.

Pivní tanky jsou zárukou vysoké kvality plzeňského piva, které není ničím sycené. Dostanete ho na stůl tak, jak ho v plzeňském pivovaru pro Vás vyrobili. Jestli Vás výše uvedené láká, těšíme se na Vaši návštěvu.

Kontakt:

110 00 Praha 1
Betlémské náměstí 6 – vedle Beltémské kaple
Tel: +420 222 222 184
E-mail: info@uzelenehostromu.cz
Web: www.restaurantuzelenehostromu.cz

Otevřeno | Po-Ne | 12:00-24:00

…………………………………………………………………………………………………………………………

Menu

…………………………………………………………………………………………………………………………

Galerie fotografií:

 

« « Intercatering | Vánoční trhy v Praze » »

Můžete nám zanechat komentář, nebo odkázat na tento článek pomocí trackbacku.

Zanechat komentář