Léčebné lázně Jáchymov – první radonové lázně světa

Aqua5

Jáchymovská radonová kúra získala na pátém ročníku Lázeňského festivalu, který se uskutečnil v Karlových Varech, hlavní cenu za nejlepší léčebný, relaxační či preventivní produkt. Léčebné lázně Jáchymov a.s. se tak staly Lázeňskou společností roku 2008. V odborné porotě zasedli zástupci Sdružení lázeňských míst ČR a vládní agentury Czech Tourism. Tradiční jáchymovská kúra je díky svému jedinečnému efektu stěžejním programem Léčebných lázní Jáchymov a. s.

Ve světě je naprostým unikátem, nejen proto, že je téměř beze změny nabízena již více než sto let, ale také pro vydatnost svého přírodního zdroje – radonové vody, která nemá ve světě konkurenci.

1. Léčení
Trápí Vás bolesti zad a kloubů? Chcete pro své zdraví udělat něco navíc? Přijeďte se léčit unikátním léčivým zdrojem.

2. Relax a wellness
Tajemství opravdového odpočinku spočívá v aktivní relaxaci, která přináší úlevu od napětí, posiluje a harmonizuje celý organismus.

3. Žhavé novinky
Připravili jsme pro vás zbrusu nový programy – ŠTÍHLÁ A FIT, VÁNOČNÍ PROGRAMY a další…

O kvalitě a efektivitě léčebného produktu svědčí i fakt, že neustále přibývá jak pojištěneckých, tak samopláteckých pobytů. Kvalita jáchymovské lázeňské péče byla vyzdvižena také Evropskou lázeňskou asociací ESPA, udělením certifikátu EuropespaMed. I v době omezování nákladů z veřejného zdravotního pojištění vysílají zdravotní pojišťovny do Jáchymova nezměněné počty klientů, což je lékařskou veřejností vnímáno jako nesporný důkaz kvality zdejší lázeňské péče.

Jáchymovské lázně jsou se svou 21 denní radonovou kúrou i pod tlakem prostředí garantem tradice českého léčebného lázeňství. Zatímco většina lázeňských zařízení přechází k tvorbě produktových balíčků, Tradiční jáchymovská kúra nabízí individuální péči každému klientovi. Od vstupního vyšetření lékařem, sestavení individuálního léčebného plánu, průběžné kontroly zdravotního stavu až po závěrečnou propouštěcí zprávu a doporučení.

…………………………………………………………………………………………………………………………

stránky společnosti on-line

…………………………………………………………………………………………………………………………

Kontakt:

Léčebné lázně Jáchymov

T. G. Masaryka 415, 362 51 Jáchymov
Tel.: +420 353 833 333
Fax: +420 353 834 567
E-mail: info@laznejachymov.cz
Web: www.laznejachymov.cz


« « IROA – Individuální úprava aut na ruční ovládání pro tělesně postižené | Altech – kompletní řešení bezbariérového přístupu » »

Můžete nám zanechat komentář, nebo odkázat na tento článek pomocí trackbacku.

Zanechat komentář