Altech – kompletní řešení bezbariérového přístupu

82

Altech, spol. s r.o. vznikla v dubnu roku 1992. Jsme česká společnost, která se od počátku své existence zabývá návrhem, výrobou a prodejem kompenzačních a rehabilitačních pomůcek pro imobilní osoby. Vlastní výrobu těchto produktů rozšiřujeme o dovoz zahraničních výrobků a o poradenství v otázkách bezbariérovosti, přičemž úzce spolupracujeme s externími spolupracovníky z řad imobilních občanů. Efektivně tak reagujeme na neustále se zvyšující požadavky trhu.

V současnosti nabízíme široký sortiment produktů a pro jejich funkční odlišnosti dokážeme navrhnout optimální řešení podle individuálního přání a priorit zákazníka. Našim nosným programem je výroba a montáž šikmých a svislých schodišťových plošin. Výrobky jsou zhotovovány na zakázku dle přání a potřeb klienta (mobilita a hmotnost zařízení, jednoduchost ovládání, nízké pořizovací a provozní náklady, stavební úpravy, atd.).

„Jako největší český výrobce schodišťových plošin pro imobilní spoluobčany naše výrobky nejenom prodáváme, ale kvalitním záručním i pozáručním servisem zajišťujeme i jejich dlouholetou spolehlivost. Silné vlastní vývojové centrum umožňuje plnit individuální požadavky zákazníků a vyrábět originální zařízení vysoké technické úrovně a kvality.“

Ing. Antonín Machala, jednatel

Stal se Vám úraz?
Stal/-a jste se imobilní?
Jste tělesně postižený/á?
Jste odkázán/-a na pomoc druhých?
Zhoršíla se Vaše schopnost pohybu?
Potřebujete překonat výškovou bariéru?
Hledáte kompenzační pomůcky/zařízení pro handicapované?

PAK JSME ZDE PRO VÁS!!!

Altech v dnešní době zaujímá jedno z předních míst ve výrobě těchto produktů v Evropě. Cca 60% objemu výroby je určeno na export, především do zemí západní Evropy, ale samozřejmě i na Slovensko. Na slovenském trhu jsou výrobky uváděné do provozu prostřednictvím firmy Ares, spol. s r.o.

Vzhledem k dlouhodobé tradici, znalosti problematiky a především silnému zázemí zajišťujeme neustálý rozvoj a tím poskytujeme maximální záruky. Kvalitní zpracování, spolehlivost, užitná hodnota výrobků a kvalita servisních služeb je to, proč jsou naši klienti spokojeni a nadále se k nám s důvěrou vracejí a to je taky hlavní snahou všech pracovníků společnosti Altech.

…………………………………………………………………………………………………………………………

stránky společnosti on-line

…………………………………………………………………………………………………………………………

Kontakty:

ALTECH, spol. s r.o.
Průmyslová 1146
686 01 Uherské Hradiště
tel.: 572 420 511
web:www.altech-uh.cz

Pobočka a servisní středisko Praha
Starochodovská 1110
140 00 Praha 4 – Chodov
Volejte ZDARMA 800 303 304

Prodejní oddělení
tel.: 572 420 515
fax: 572 420 590
Volejte ZDARMA 800 303 304
altech.sales@aeromec.cz

Servisní oddělení
tel.: 572 420 574
mobil: 731 510 086
altech.servis@aeromec.cz


« « Léčebné lázně Jáchymov – první radonové lázně světa | Lázně Libverda » »

Můžete nám zanechat komentář, nebo odkázat na tento článek pomocí trackbacku.

Zanechat komentář