Výstava Maroko brána západu

Datum konání:
2.2.2012 - 29.2.2012 : 10:00 - 18:00

Místo:
Mánes - výstavní síň

Kategorie


Ve dnech od 2.2. 2012  do 29.2.2012  se uskuteční fotografická výstava fotografa Jan Foltána pod názvem „Maroko – Brána západu“, a to ve výstavní síni Mánes

 Soutěž o 2 lístky na výstavu Maroko – Brána západu - klikněte zde

Výstava Maroko brána západu Fotografování je pro Jana Foltána něco, čím může sdělovat, jak vidí svět kolem sebe a na druhé straně je to způsob, jak může pomáhat tam, kde je to potřeba. V prvé části výstavy představí své tradiční fotografie, které jsou zaměřeny především na lidské tváře, portréty a dále na přírodu a abstrakta. Druhá část fotografií je představení snímků z dětského utečeneckého tábora UNHCR v Rabatu. Třetí část fotografií je představení tvůrčí fotografické činnosti dětí z Klinice dětské hematologie a onkologie FN v Motole, které jsou vedeny Klubem interaktivního domu, o. p. s., který dlouhodobě pomáhá právě těmto dětem.

Patronaci nad výstavou přijal významný fotograf prof. Jindřich Štreit, spisovatel a zakladatel magazínu Koktej Josef Formánek a herec Národního divadla Miroslav Donutil.

Více informací o výstavě zde

Více informací o Janu Foltánovi  na www.janfoltan.cz

Kdy a kde:
2.2.2012 – 29.2.2012

Výstavní síň Mánes
Masarykovo nábřeží 250,
110 00 Praha 1
Telefon: 224 932 938
Fax: 224 934 318
E-mail: info@ncvu.cz manes@ncvu, cz manes@galeriemanes.cz

Spojení:
Tram č. 14 stanice Jiráskovo náměstí
Bus č. 176 – stanice Jiráskovo náměstí

 

 

 

Mapa:

Loading Map....