KIDDŮM – Zjistěte, jak věci fungují!

KIDDUM_Foto_4

Mimoškolní kroužky v současné době nabízejí celou řadu možností. Zjistěte víc o metodice LEGO Education. Programy LEGO EDUCATION se specializují na děti 2-12 let a zahrnují systém integrovaného vzdělávání ale i matematiku, fyziku, mechaniku, informační technologie, stavbu a robotiku. Zapomeňte ale na jednotlivé předměty. Děti se učí všechny vědy pěkně pohromadě – tak jak fungují. Samy si všechno prozkoumají.

  KIDDŮM Zatímco tříletí a čtyřletí objevují svět kolem sebe: rodinu, zvířata, jídlo apod., pětiletí a šestiletí už začnou pomalu řešit, k čemu a jak fungují nejrůznější stroje a mechanismy, nebo k čemu je například ozubené kolo, a co přesně potřebují, abych něco roztočili nebo jinak rozpohybovali. V pravý čas se tak rozběhne proces řešení problémů, které dětem lektor postupně předkládá.

Postupujte krok po kroku
LEGO Education následně pokračuje s programy robotiky, které jsou stále oblíbenější po celém světě. Programy První robot začínají se sedmiletými dětmi. Cokoliv si děti sestaví, může být propojeno s počítačem USB kabelem a celý mechanismus jsme snadno schopni naprogramovat.  Od základních mechanismů se tak postupně dostáváme k už sofistikovaným a multifunkčním robotům s gyroskopem, čidly na pohyb, nebo barvu. Postavit si děti mohou třeba robotického psa, který štěká, přiběhne na zapískání apod. Od osmi let děti využívají sady Mindstorms, které pro ně znamenají výzvu každičkého aspektu své práce: od tvořivosti po preciznost.

KIDDŮM Praktičnost a reálný život nade vše!
Každá ze sad LEGO Education všechny aktivizuje a okamžitě zapálí jejich zájem. Učí se tím, že si vše osahají, učí se tím, že si vše vyzkouší, učí se tím, že vše zažijí. Prvním a jediným místem v České republice, které se zaměřuje na využití metodiky LEGO Education je naše vzdělávací centrum KIDDŮM. Kurzy jsou vedeny certifikovanými lektory, a probíhají jak v rámci vzdělávacího centra v dopoledních a odpoledních hodinách a o víkendech, tak ve spolupráci se školami. Státní i soukromé školy rádi využijí názornosti sad LEGO Education a organizují hodiny matematiky nebo fyziky u nás.

Díky LEGO Education se děti hrají, aniž by si uvědomovali, co všechno si domu odnesou.

………………………………………………………………………………………………………………………

FOTOGALERIE:

………………………………………………………………………………………………………………………

………………………………………………………………………………………………………………………

KONTAKT:

………………………………………………………………………………………………………………………

Adresa:
KIDDŮM
Jičínská 2348/10,
130 00 Praha 3 – Vinohrady

GPS: 50.0775806N, 14.4612008E

Kontakt:
Telefon: 775 553 133
E-mail: info@kiddum.cz
Facebook: https://www.facebook.com/Kiddum-916201918426794
Web: www.kiddum.cz

Dopravní spojení:
Metro trasa A – stanice Flora
Tram č. 5, 10, 11, 13, 16, 51, 55,  – zastávka Flora
Bus č. 136, 175 – zastavka Flora
Tram: 5, 9, 26, 55 -zastávka Olšanské náměstí

Dopravní spojení:
Vyhledání spojení: klikněte zde
Informace o pražské dopravě: klikněte zde
Informace o pražské hromadné dopravě: klikněte zde

Našli jste v článku chybu ?  Napište nám do komentáře pod článkem a nebo na email: info@praguecityline.cz. Děkujeme

………………………………………………………………………………………………………………………

MAPA:

………………………………………………………………………………………………………………………

loading map - please wait...

KIDDŮM 50.077584, 14.461208 Kiddům Mimoškolní kroužky v současné době nabízejí celou řadu možností. Zjistěte víc o metodice LEGO Education. Programy LEGO EDUCATION se specializují na děti 2-12 let a zahrnují systém integrovaného vzdělávání ale i matematiku, fyziku, mechaniku, informační technologie, stavbu a robotiku. Adresa: Kiddům, Jičínská 2348/10, 130 00, Praha 3 GPS: 50.077584N, 14.461208E Kontakty: tel: +420 775 553 133, info@kiddum.cz web: http://www.praguecityline.cz/sluzby/zabava-v-praze/kiddum-zjistete-jak-veci-funguji Otevřeno:

 

………………………………………………………………………………………………………………………

KE STAŽENÍ: TURISTICKÉ PRŮVODCE OKOLÍ

………………………………………………………………………………………………………………………

  • Turistický průvodce PRAGUE CITY LINE – Praha 3
Turistický průvodce Prague City Line - Praha 3

  Turistický průvodce Prague City Line - Praha 3 (velikost souboru: 13,4 MiB)

Aktualizováno: 15.8.2016 - Turistický průvodce ve formátu PDF vás provede po pražském Žižkově, který jeho obyvatelé milují a všechny návštěvníky příjemně překvapí svojí specifickou atmosférou. V průvodci najdete přehlednou mapu, popis zajímavostí a památek a také slevové kupóny do restaurací a zajímavých míst.

Tourist Guide Prague City Line - Area Prague 3 - english version

  Tourist Guide Prague City Line - Area Prague 3 - english version (velikost souboru: 13,0 MiB)

Aktualizováno: 16.8.2016 - Prague´s Žižkov stretches in the town district Praha 3 close to the centre and today we will introduce this quarter to you. We will also tell you about interesting history of Žižkov and its landmarks which make it a popular tourist location. Due to the vibrant night life and also its many cafés, bars and restaurants Žižkov is called Prague´s Montmartre.

  • Samostatná mapa k trase PRAGUE CITY LINE – Praha 3
Mapa k turistické trase Prague City Line Praha 3

  Mapa k turistické trase Prague City Line Praha 3 (velikost souboru: unknown)

Aktualizováno: 18.8.2016 - Mapa k turistické trase PRAGUE CITY LINE Praha 3. Projděte si pražský Žižkov a zažijte neopakovatelnou atmosféru této specifické čtvrti Prahy a nezapomeňte využít slevové kupóny ! Vytiskněte si oboustranný list A4 složte si z něho trasu, popis památek a hlavně slevové kopóny

 

Zajímavé odkazy
P
amátky Praha 1: - zde
Památky Praha 2
: - zde
Památky Praha 3: -zde
Pražský hrad: -zde
Královská cesta: -zde
Staroměstské náměstí: -zde
Karlův most:-zde
Letná: - zde
Židovská Praha: -zde
Petřín: -zde
Kampa: -zde

Vyšehrad: -zde
Pražské zahrady a parky: -zde
Rubrika osobnosti Prahy: - zde

Klub-přátel_mala_upoutavka

Pražské muzeum pověstí a strašidel

Vstupte do světa pražských pověstí a setkejte se tváří v tvář s duchy a přízraky staré Prahy! Zveme vás do světa plného humoru, poezie a tajemna prostřednictvím interaktivní expozice, která osloví nejen děti, ale i studenty, dospělé a seniory, stejně jako celé rodiny či školní výpravy.

» Pokračování »
« « iQLANDIA – Science centrum, které ukazuje vědu v jiném světle | Klausová synagoga je spojená s životem rabbiho Löwa » »

Můžete nám zanechat komentář, nebo odkázat na tento článek pomocí trackbacku.

Zanechat komentář