Adventure minigolf – zábava se vším všudy

Adventure minigolf_02

Užijte si adventure minigolf na osmnáctijamkovém, mezinárodně certifikovaném a zřejmě nejlepším indoorovém minigolfovém hřišti v ČR, které je postaveno a vybaveno tak, aby navozovalo dojem hry v přírodě zároveň s komfortem, který poskytují pouze interiéry budov.

Stránka Zábava v Praze více čtěte zde

Hřiště je umístěno přímo v prostorách O2 areny  v Praze se snadnou dostupností u stanice Metra a MHD Českomoravská. Parkováním zdarma přímo v přilehlém obchodním centru Harfa. Hřiště je vhodné pro všechny věkové skupiny. Plnohodnotně si hru užije, jak čtyřleté dítě, tak senior v pokročilém věku. Jednotlivé dráhy jsou pokryté umělou trávou a smí se po nich chodit. Terénní nerovnosti (vyvýšeniny, prohlubně, “písečné” překážky, kameny atp.) tvoří herní překážky. Celý dojem ze hry je mnohem přírodnější a přirozenější, než je tomu u minigolfu. Neváhejte a přijďte si zahrát za každého počasí po celý rok.

Součástí minigolfu je kavárna s barem, kde jsou připraveny nejrůznější nápoje či drinky. Točené pivo je samozřejmostí. Tým Adventure minigolfu se snaží připravovat stále nové nápoje a především z čerstvých surovin. V této době je u nich “hitem“ domácí citronáda či oranžáda. O kvalitě minigolfu svědčí i fakt, že jeho majitelem je 16 násobný mistr České republiky a vicemistr světa v minigolfu – Martin Ječný. Jelikož se jedná o majitele, který na svém hřišti tráví velké množství času, můžete se s ním běžně potkat, určitě Vám rád poradí, jak zdolat jamky, např. na jeden úder nebo se s Vámi podělí o zážitky, které v průběhu 20 leté kariéry v minigolfu nasbíral. Mezi nejlepší služby Adventure minigolfu patří narozeninové party pro děti a firemní večírky pro firmy, které jsou dle slov Martina Ječného stále více využívány. Za zmínku stojí, že jako dopravní prostředek na toaletu slouží koloběžky, které jsou ve velké oblibě u všech návštěvníků. Neváhejte a přijďte si zahrát za každého počasí po celý rok.

………………………………………………………………………………………………………………………

Aktuální pořádané akce:

………………………………………………………………………………………………………………………

Žádné Události

………………………………………………………………………………………………………………………

FOTOGALERIE:

………………………………………………………………………………………………………………………

………………………………………………………………………………………………………………………

KONTAKT:

………………………………………………………………………………………………………………………

Adresa:
Adventure Golf Praha s.r.o.
Českomoravská 2345/17,
190 93 Praha 9 (O2 Arena)

GPS: 50.1036911N, 14.4933339E

Otevírací doba:
Po – Pá: 13:00 – 22:00 hod.
So – Ne: 10:00 – 22:00 hod.
Poslední hra začíná vždy hodinu před zavírací dobou.

Kontakt:
Telefon: 606 068 069
E-mail: rezervace@a-minigolf.cz
Web: www.a-minigolf.cz

Dopravní spojení:
Adventure minigolf je dopravně napojeno na stanici metra Českomoravská, autobusový terminál, tramvajové linky v ulici Českomoravská (případně Sokolovská) a železniční nádraží Praha Libeň. Vzdáleno od historického centra Prahy a to 8 minut autem, 5 stanic metrem – trasa metra B a 15 minut tramvají.

Autem je možné vjet do dvoupodlažního podzemního parkoviště, které má kapacitu 1 600 parkovacích míst a návštěvníci jej můžou využívat zdarma.

Metro: Trasa B – Stanice Českomoravská, O2 arena
Bus: linky 151, 158, 375 –Českomoravská, O2 arena
Tram: 8, 25 – zastávka Multiaréna Praha
Auto: Parkováním zdarma přímo v přilehlém obchodním centru Harfa Do podzemních garáží vjezd z ulice Českomoravská nebo Ocelářská

………………………………………………………………………………………………………………………

MAPA:

………………………………………………………………………………………………………………………

loading map - please wait...

Adventure minigolf O2 aréna 50.104718, 14.493767 Adventure minigolf O2 aréna Užijte si adventure minigolf na osmnáctijamkovém, mezinárodně certifikovaném a zřejmě nejlepším indoorovém minigolfovém hřišti v ČR Adresa: Adventure minigolf O2 Aréna Českomoravská 2345/17, 190 00, Praha 9 GPS: 50.104718N, 14.493767E Kontakty: tel: +420 606 068 069, rezervace@a-minigolf.cz web: http://www.praguecityline.cz/sluzby/zabava-v-praze/adventure-minigolf-zabava-se-vsim-vsudy Otevřeno: Po - Pá: 13.00 - 22.00, So - Ne: 10.00 - 22.00

………………………………………………………………………………………………………………………

KE STAŽENÍ: TURISTICKÝ PRŮVODCE OKOLÍ

………………………………………………………………………………………………………………………

-

Zajímavé odkazy
P
amátky Praha 1: - zde
Památky Praha 2
: - zde
Památky Praha 3: -zde
Pražský hrad: -zde
Královská cesta: -zde
Staroměstské náměstí: -zde
Karlův most:-zde
Letná: - zde
Židovská Praha: -zde
Petřín: -zde
Kampa: -zde

Vyšehrad: -zde
Pražské zahrady a parky: -zde
Rubrika osobnosti Prahy: - zde

Klub-přátel_mala_upoutavka

Pražské muzeum pověstí a strašidel

Vstupte do světa pražských pověstí a setkejte se tváří v tvář s duchy a přízraky staré Prahy! Zveme vás do světa plného humoru, poezie a tajemna prostřednictvím interaktivní expozice, která osloví nejen děti, ale i studenty, dospělé a seniory, stejně jako celé rodiny či školní výpravy.

» Pokračování »« « Plzeňská restaurace „U Pinkasů“ | Kavárna Coffee no54tu » »

Můžete nám zanechat komentář, nebo odkázat na tento článek pomocí trackbacku.

Zanechat komentář