Prague River Town

rivertown-21

9-disabledObchodní centrum River Town Prague, dříve Holešovická tržnice, patří mezi největší prodejní komplexy v Praze. Rozprostírá se na ploše 110 000 metrů čtverečních a je tvořeno historicky chráněnými objekty z 19. století. Dříve pražská jatka dnes slouží zákazníkům nejen z Prahy a České republiky, ale díky pestré nabídce zboží se tržnice stala oblíbeným cílem nákupů i zákazníků z celé Evropy.

„Vedle nákupů nabízí River Town Prague svým návštěvníkům i kvalitní italskou restauraci Golem, oblíbený Mc’Donalds a řadu stánků s rychlým občerstvením. V blízké budoucnosti se plánuje rozšíření nabídky o další restaurace, kavárny, bary a diskotéku“

River Town Prague se nachází na území Prahy 7, na samém břehu řeky Vltavy s výborným spojením do centra města, které je vzdáleno jen pár minut jízdy autem či městskou hromadnou dopravou. Ročně zde nakoupí více jak 12 miliónů zákazníků, kteří oceňují rozpětí nabídky zboží – na své si zde přijdou náročnější zákazníci, ale i ti, kteří chtějí kvalitní zboží za nízké ceny. Velmi oblíbený je i zdejší zeleninový trh s širokou denní nabídkou čerstvé zeleniny a ovoce.

Kontakt:
Bubenské nábřeží 306
170 04 Praha 7
Tel: +420 220 800 945
e-mail: info@rivertownprague.cz
Web: www.rivertownprague.cz

…………………………………………………………………………………………………………………………

kontakt on-line

…………………………………………………………………………………………………………………………

« « Halloween | Obchodní centrum Metropole Zličín » »

Můžete nám zanechat komentář, nebo odkázat na tento článek pomocí trackbacku.

Zanechat komentář