Obchodní centrum Metropole Zličín

Metropole Zlicin - nahledovy02

Metropole Zličín byla jedním z prvních multifunkčních komplexů v České republice a do dnešního dne patří stále k těm nejoblíbenějším. Svým návštevníkům poskytujeme spoustu příležitostí, jak se dobře pobavit, nabízíme velký výběr značkového zboží a kvalitních lužeb. Naším cílem je připravit pro všechny klidné a příjemné prostředí, ve kterém nejen najdou vše, co potřebují či po čem touží, ale ve kterém zároveň mohou strávit svůj volný čas s rodinou či přáteli v pohodě a bez stresu.

Akce a události pro veřejnost:
Žádné Události

Skladbu obchodů se snažíme přizpůsobit přání a potřebám našich návštěvníků. Naším prvořadým zájmem je, aby každý v Metropoli Zličín našel to, co hledá. V naší nabídce jsou nejžádanější módní značky, obuv, módní doplňky, dárkové a dekorační předměty, potraviny zastoupené hypermarketem Interspar, nábytek a bytové doplňky, elektronika, sportovní vybavení a další zboží.

Metropole Zlicin - Interier04

Více informací o Nákupním centru Metropole Zličín naleznete zde

Adresa:
Řevnická 1
155 21 Praha 5

Kontakt
Tel: +420 226 081 540
e-mail: metropole@metropole.cz
Web:
www.metropole.cz

Otevírací doba:
9:00 – 24:00

Spojení:

MHD
Metra trasa B – konečná stanice Zličín a dále  už jen 100 metrů procházky pod střechou

Autem:
Metropoli Zličín najdete  hned u Rozvadovské spojky směrem na Plzeň (E50). Nejlépe Vás k  navede sjezd na nákupní zónu u Chrášťan.  A s parkováním si nelamte hlavu, je zde  pro Vás připraveno více než 2000 parkovacích míst.

Meziměstský autobus:
Nejste-li přímo z hlavního města, využijte meziměstské dopravy. Kousek  se nacházejí konečné stanice meziměstských autobusů směr Kladno, Plzeň, Rakovník a další. Pohodlně se k Metropoli  dostanete také z ruzyňského letiště, a to autobusovou linkou číslo 100.

 

« « Prague River Town | Petřín – romantická trasa » »

Můžete nám zanechat komentář, nebo odkázat na tento článek pomocí trackbacku.

3 reakce u článku “Obchodní centrum Metropole Zličín”

  1. nada mikesova napsal:

    Prosím o sdělení, zda letos-v roce 2012 se chystá velikonoční akce pro děti ve volném prostoru v Metropoli Zličín, jako v loňském roce. Velké díky za odpověď. N. Mikešová

  2. Veronika Floriánová napsal:

    Chtěla bych se zeptat jak a jestli má Metropole obchod s waveboardama,kdyby jo tak jak se prosím jmenuje???!!!

  3. petra napsal:

    Tuto informaci zjistíme a zveřejníme ji. Redakce PragueCityLine

Zanechat komentář