Archiv "Praha 9":

Dopravbí značka P+R

28. 2. 2022

Parkoviště P+R Rajská Zahrada

Aktualizováno 28.2.2022

Adresa:
Cíglerova
100 00 Praha 14 – Černý Most

GPS: 50.1069072N, 14.5622267E » Pokračování »

Bageterie Boulevard

Bageterie Boulevard

Typ kuchyně: fast food
Adresa: BB Národní třída, BB Koruna, BB Železná, BB Vodičkova, BB Na Poříčí, BB Francouzská, BB NC Atrium Flora, BB NC Arkády Pankrác, BB NC Metropole Zličín, BB Dejvická, BB Letná, BB Thámova, BB Sokolovská, BB Centrum Černý Most, BB NC Eden
Najdete v turistickém průvodci: Prague City Line Praha 1

» Pokračování »

hoffmanuv-dvur-1

Hoffmanův dvůr

Hoffmanův dvůr je nedínou součástí vydavatelství Inzertspoj spol. s r.o. Objekt je vhodný pro pořádání firemních a společenských akcí. Má dva samostatné vjezdy – brány pod celkovým uzamčením. Je dělen na horní a dolní nádvoří s průčelím na zadní zahradní plochu, kde je také možnost parkování automobilů. Dvůr je upraven a vydlážděn dlažbou. Součástí objektu je přední zahradní plocha, kde se nachází bazén s vyhřívanou vodou a altány. Zadní zahradní plochu je mžno využít pro konání zahradní garden party, koncertů, rautů, sporotovišť – minogolf, petangue apod. Celý dvůr je ve večerních horinách nasvícen. » Pokračování »

arlington-1

Hotel Arlington ***, ubytování Praha 9

9-disabledHotel se nachází v klidné části Prahy 9 – Vysočanech, ulice Kurta Konráda 22, v bezprostřední blízkosti víceúčelové sportovní haly – Sazka Arena ( 2 minuty chůze ). Patří do kategorie tří hvězdičkový hotel a ječlenem profesního sdružení Asociace hotelů a restaurací České republiky o.s. V březnu 2004 hotel prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Pětipatrová budova disponuje 26 dvou a tří lůžkovými pokoji a 1 pokojem pro invalidy. Máme WIFI připojení na interneto zdarma. » Pokračování »