Archiv "Praha 6":

Bageterie Boulevard

Bageterie Boulevard

Typ kuchyně: fast food
Adresa: BB Národní třída, BB Koruna, BB Železná, BB Vodičkova, BB Na Poříčí, BB Francouzská, BB NC Atrium Flora, BB NC Arkády Pankrác, BB NC Metropole Zličín, BB Dejvická, BB Letná, BB Thámova, BB Sokolovská, BB Centrum Černý Most, BB NC Eden
Najdete v turistickém průvodci: Prague City Line Praha 1

» Pokračování »

intercatering-6

Intercatering

9-disabledVřelá pohostinost s moderní kuchyní patří k filosofii naší firmy. Intercatering pozorně naslouchá přáním svých klientů, aby jakoukoliv společenskou událost proměnil v nezapomenutelný zážitek. Stejně jako tým našich zkušených kuchařů vytváří ze základních surovin nádherné a rozmanité pokrmy, tak i my přetváříme Vaše představy v sérii jedinečných a okouzlujících dojmů. Ať už se jedná o malé posezení u vína anebo galavečeři pro stovky hostů, splníme Vaše přání do posledního detailu. » Pokračování »

hotel-zlata-praha

Hotel Zlatá Praha ****, ubytování Praha 6

Hotel je svým romantickým a harmonicky laděným interiérem vhodný nejen pro náročné turisty, ale i pro konání svatebních hostin, pořádání firemních večírků, konferencí a jiných kulturních akcí. Je příjemné navštívit rušné velkoměsto a přitom bydlet v klidném, tichém prostředí pod starými kaštany. Ráno si udělat krátkou procházku, v poledne se naobědvat v naší stylové restauraci a přesto být za 15 minut v centru. Tento komfort si můžete dovolit pouze u nás. V hotelu Zlatá Praha na Vás čeká milý personál, perfektní služby a příjemné prostředí, to vše za atraktivní ceny. » Pokračování »

Hotel terrace three

Hotel Praha *****, ubytování Praha 6

Neobvyklá modernistická křivka protínající osm hektarů zahrady a lesního porostu vystavěná do vrcholku kopce v jedné z nejkrásnějších pražských rezidenčních čtvrtí – to je Hotel Praha, nabízející 136 mimořádně rozměrných pokojů, včetně 52 malých apartmá, všechny s vlastní terasou s neopakovatelným pohledem na Prahu a Pražský hrad. Architektura ranných 80-tých let je čistá, elegantní a nabízí jedinečnou atmosféru a luxus. Hotel prošel v minulých letech rozsáhlou renovací. Přestože se Hotel Praha nachází ve velkém městě, rozlehlý pozemek na vrcholku kopce zajišťuje naprosté bezpečí, neobvyklou a přátelskou pohodu-naprostý mír a klid. » Pokračování »