Hotel Praha *****, ubytování Praha 6

Hotel terrace three

Neobvyklá modernistická křivka protínající osm hektarů zahrady a lesního porostu vystavěná do vrcholku kopce v jedné z nejkrásnějších pražských rezidenčních čtvrtí – to je Hotel Praha, nabízející 136 mimořádně rozměrných pokojů, včetně 52 malých apartmá, všechny s vlastní terasou s neopakovatelným pohledem na Prahu a Pražský hrad. Architektura ranných 80-tých let je čistá, elegantní a nabízí jedinečnou atmosféru a luxus. Hotel prošel v minulých letech rozsáhlou renovací. Přestože se Hotel Praha nachází ve velkém městě, rozlehlý pozemek na vrcholku kopce zajišťuje naprosté bezpečí, neobvyklou a přátelskou pohodu-naprostý mír a klid.

Hotel Praha hostil nespočet vážených hostů (členy královských rodin, vedoucí politiky, filmové a hudební hvězdy) z celého světa již od roku 1981. Hotel Praha nabízí a organizuje na svých 2700m² konferenčních prostor významná zasedání i prestižní společenské akce. O úspěch těchto akcí se stará profesionální tým zkušených pracovníků hotelu. Prioritou naší práce je budování dlouhodobých vztahů s obchodními partnery a především poskytování kvalitních služeb té nejvyšší úrovně pro naše spokojené hosty, kteří se k nám s důvěrou a láskou pravidelně vracejí.

dsc_1694

Pokoje

Hotel Praha Vám nabízí tři kategorie ubytování – Junior Suite (60m2), Double Superior Room (47m²), Double Standard Room (27m²) a Family Suite. Mimo to nabízíme jeden z největších hotelových pokojů v Praze – Prezidentské apartmá (370 m2).

Konferenční prostory

Nejen v rámci České republiky je Hotel Praha pověstný organizováním a pořádáním konferencí, tiskových konferencí, seminářů, různých školení, gala večerů a svateb. Byli jsme již dvakrát hostiteli summitu NATO za účasti stovek oficiálních delegátů. Mezi našimi pracovníky jsou zkušení organizátoři s mnoholetými zkušenostmi. Naši kuchaři pro Vás zajistí stravování od drobného občerstvení až po rauty pro 1500 hostů. Hotelový areál navíc nabízí bezpečné venkovní parkování pro přibližně 130 vozidel.

Kontakt:

166 35 Praha 6
Sušická 20
Tel: +420 224 341 111, Fax: +420 224 311 218
E-mail: htlpraha@htlpraha.cz
Web: www.htlpraha.cz

…………………………………………………………………………………………………………………………

Booking on-line

…………………………………………………………………………………………………………………………

Galerie fotografií:


« « Martin Patřičný – dřevěné obrazy | Hotel Zlatá Praha ****, ubytování Praha 6 » »

Můžete nám zanechat komentář, nebo odkázat na tento článek pomocí trackbacku.

Zanechat komentář