Prague City Line Praha 2: NOVÝ tištěný průvodce

Praha 2, kterou Vám chceme představit v této publikaci je zcela výjimečným místem. Propojuje se zde dávná středověká historie města s novodobými urbanistickými počiny sklonku 19.století. Žily zde významné osobnosti české historie a řada vysokých škol dává naději, že se odkaz těchto lidí neztratí.

obalka-plc-praha-2Dějiny Prahy 2 jsou plné historických událostí, které ovlivňovaly život celé země i úsměvných historek pro osvěžení. A pokud máte radši přírodu než historii, četné zdejší parky Vás přivítají svojí krásou a malebností. Zkrátka je o co stát. Pojďte tedy s námi poznávat Prahu 2 po naší naučně poznávací trase Prague City Line, kterou jsme pro Vás připravili.

Publikace je k dostání ZDARMA. Pokud je zaslána na objednávku poštou je k jejímu získání nutné uhradit poplatek za dobírku dle sazebníku České pošty ve výši od 95.-Kč (dle hmotnosti zásilky).

Pro zájemce o publikace Prague City Line je další a preferovanou možností odběru zaplacení poštovného ve výši 55.-Kč přímo na číslo našeho účtu: 4200145675/6800 a zásilka vám bude odeslána bez dobírky. Volbu této možnosti nám potvrďte při objednávce.

Datum vydání publikace: 19.12.2008

Technické parametry publikace: ISBN 978-80-254-3540-3

Provedení: barevná, rozsah 48 stran

Publikace je ke stažení ve formátu PDF zde.

Mapa Prague City Line Praha 2(1,5MB,PDF)

Náhled:Prague City Line Praha 2(450kB,PDF)

Objednávka tištěné verze zde


PRINCIP PROJEKTU PRAGUE CITY LINE

Turistický informační a orientační systém PRAGUE CITY LINE je nový pražský turistický systém, který Vás provází jednotlivými pražskými městskými částmi. Představuje originální kombinaci klasického tištěného průvodce, orientačních značek PRAGUE CITY LINE přímo v ulicích města a internetového informačního portálu www.praguecityline.cz, který Vás seznamuje s kulturními novinkami a zajímavostmi Prahy.

TRASA PRAGUE CITY LINE PRAHA 2

Trasa Prague City Line je tvořena stříbrnými uličními pozemními značkami s označením Prague City Line umístěnými v oblasti obrubníků chodníků. Trasa tvoří ucelený okruh dlouhý 6,5 km, který Vás seznámí s nejvýznamnějšími místy Prahy 2.

V ulicích jsou použity dva typy stříbrných značek Prague City Line:

Orientační směrové

Orientační popisné

Orientační směrové značky jsou vytvořeny formou několika na sebe navazujících šipek Prague City Line a jsou určeny pouze pro určení dalšího směru trasy.
Orientační popisné značky označují vybrané památky, které jsou na trase Prague City Line. Tyto popisné značky jsou vytvořeny formou kruhové značky s vyznačením čísla památky. Tato značka je vždy umístěna na trase v bezprostřední blízkosti vybraného památkového objektu, jemuž je stejné konkrétní číslo přiřazeno i v psaném turistickém průvodci. Podrobnější popis označeného objektu je pak obsažen právě v doprovodném psaném turistickém průvodci Prague City Line.

Přejeme Vám hezký pobyt, dobrou zábavu a věříme, že se do našeho města budete rádi vracet. A pokud vás budou zajímat další informace o Praze napište nám na e-mailovou adresu admen@admen.cz)

Váš Prague City Line

« « Vinohradské vinobraní 20.9.2008 – Vyhodnocení soutěže Prague City Line | Bezbariérový Pražský hrad » »

Můžete nám zanechat komentář, nebo odkázat na tento článek pomocí trackbacku.

1 reakce u článku “Prague City Line Praha 2: NOVÝ tištěný průvodce”

  1. [...] Více o památkách Prahy 2 naleznete v tištěném turistickém průvodci PRAGUE CITY LINE PRAHA 2 [...]

Zanechat komentář