Archiv "Kde nakupovat":

Metropole Zlicin - nahledovy02

Obchodní centrum Metropole Zličín

Metropole Zličín byla jedním z prvních multifunkčních komplexů v České republice a do dnešního dne patří stále k těm nejoblíbenějším. Svým návštevníkům poskytujeme spoustu příležitostí, jak se dobře pobavit, nabízíme velký výběr značkového zboží a kvalitních lužeb. Naším cílem je připravit pro všechny klidné a příjemné prostředí, ve kterém nejen najdou vše, co potřebují či po čem touží, ale ve kterém zároveň mohou strávit svůj volný čas s rodinou či přáteli v pohodě a bez stresu. » Pokračování »

rivertown-21

Prague River Town

9-disabledObchodní centrum River Town Prague, dříve Holešovická tržnice, patří mezi největší prodejní komplexy v Praze. Rozprostírá se na ploše 110 000 metrů čtverečních a je tvořeno historicky chráněnými objekty z 19. století. Dříve pražská jatka dnes slouží zákazníkům nejen z Prahy a České republiky, ale díky pestré nabídce zboží se tržnice stala oblíbeným cílem nákupů i zákazníků z celé Evropy. » Pokračování »

babylon-6

Centrum Babylon Liberec – ZÁBAVA PRO CELOU RODINU

Hotelový, kongresový, zábavní a nákupní komplex CENTRUM BABYLON LIBEREC Vám nabízí: Ubytování v luxusním HOTELu**** BABYLON – hotel certifikovaný » Pokračování »