Muzeum kostek 2019

Svatováclavská vinice – Pražský hrad

Adresa:
Staré zámecké schody 251
Praha 1
Ceská republika


Zažijte vinobraní v jednom z nejkrásnějších a nejstarších vinohradů v Čechách. Svatováclavské vinobraní na Pražském hradě tradičně přiláká milovníky dobrého vína, neboť právě zde budete mít možnost se seznámit s víny od našich významných vinařství. Jedinečný prožitek z vinobraní umocní i okouzlující výhled na historické jádro staré Prahy.
Poslední zářijový víkend bude na Pražském hradě patřit slavnosti vína. Svatováclavské vinobraní přináší nejen dobré víno, ale i veselu a pohodovou atmosféru. Přímo na Pražském hradě se totiž nachází jeden z nejkrásnějších a nejstarších vinohradů v Čechách, jehož počátky sahají až do 10. století. Vinohrad byl pojmenován na počest jeho zakladatele a patrona České země, svatého Václava.
Návštěvníci vinohradu budou mít možnost se v rámci Svatováclavského vinobraní seznámit s víny od našich významných vinařství. Uvidíte unikátní autentický ruční lis na lisování hroznů. Nezapomenutelným zážitkem je překrásný výhled na historické centrum Prahy, který můžete obohatit sklenkou výborného vína. V celém areálu bude nabízena doplňková gastronomie, masa na rožni a grilu, sýry, paštiky a ostatní pochutiny hodící se k vínu.
Více informací naleznete zde. 

 

Adresa:

Staré zámecké schody 251
118 00 Praha 1

 

Kontakty:

257 219 079
info@irubikon.com
www.villarichter.cz
www.svatovaclavskavinice.cz

 

Vstupné: 100 Kč
Poznámka ke vstupnému: Vstupné zahrnuje 50 ,- Kč vstup + plastový pohárek ve tvaru sklenky + 3 Tolary na základní ochutnávku.

Bezbariérovost: Ano

 

Spojení:

Tram: 12, 18, 20, 22, 57 - Malostranská

Metro:  A - Malostranská

Mapa:

Loading Map....

Pořádané akce

  • V tomto místě není bohužel zatím plánována žádná událost