Půjčovna lodiček a šlapadel Slovanka

jcovna lodi a slapadel Slovanka02

Adresa:
Slovanský ostrov
Praha 1
Ceská republika


Půjčovnu lodiček Slovanka naleznete v historickém centru Prahy na Slovanském ostrově. Tato půjčovna s dlouholetou tradicí nabízí svým zákazníkům možnosti zapůjčení nejrůznějších druhů lodiček a šlapadel, občerstvení a příjemné posezení nad hladinou Vltavy. V naší nabídce plavidel naleznete tradiční pramičky s vesly, pohodlná šlapadla nejrůznějších velikostí a tvarů a také naší šlapací labuť. Pro ty, kteří dávají přednost pohodlnější a méně namáhavé plavbě, nabízíme lodičky s motorem a malé motorové čluny. Naše plavidla jsou vhodná pro zamilované páry, rodiny s dětmi, party přátel a také obchodní schůzky. Nabízíme plavidla pro 1-6 osob, můžete si je půjčit na hodinu a více. Dětem a neplavcům půjčujeme plovací vesty, na cestu si můžete zakoupit občerstvení. Naším bonbónkem jsou noční plavby – lodičky a šlapadla s petrolejovou lucerničkou.

 

Vychutnejte si romantickou plavbu po Vltavě v historickém srdci Prahy, kochejte se pohledem na Pražský hrad, Karlův most, Sovovy mlýny, palác Žofín, Tančící dům, Malou stranu a imposantní historická nábřeží. Využijte jedinečné možnosti poznat Prahu z hladiny Vltavy.

Stránka Prahou po Vltavě - více čtěte zde

………………………………………………………………………………………………………………………

Adresa

………………………………………………………………………………………………………………………

Slovanský ostrov – Žofín
110 00 Praha 1

GPS: 50.0793436N, 14.4122267E
GPS:
50°4’45.637″N, 14°24’44.016″E

Směrem od Národního divadla je to asi 100 metrů.

 

………………………………………………………………………………………………………………………

KE STAŽENÍ: TURISTICKÝ PRŮVODCE OKOLÍ

………………………………………………………………………………………………………………………

Turistický průvodce Prague City Line - Praha 1 - historické centrum

  Turistický průvodce Prague City Line - Praha 1 - historické centrum (velikost souboru: 6,8 MiB)

Aktualizováno: 14.10.2018 - Tištěný průvodce ve formátu PDF + nově se SLEVOVÝMI KUPÓNY vás provede historickým centrem Prahy 1. Asi nikde jinde nenajdete takovou koncentraci historických památek a míst, kde na vás dýchá historie a romantika dávno zašlých časů. Málo kde můžete chodit po stejných cestách jako Franz Kafka, Wolfgang Amadeus Mozart, pražský Golem, Jaroslav Hašek nebo klukovská parta z Foglarových Rychlých šípů.

Tourist guide Prague City Line - Area Prague 1 - Old City Centre - english version

  Tourist guide Prague City Line - Area Prague 1 - Old City Centre - english version (velikost souboru: 7,1 MiB)

Updated: 30.10.2018 - Prague 1 still belongs to one of the most attractive parts of the whole Prague. Probably nowhere else you can find such a concentration of historic monuments and places where the history and romance of bygone times are all around you. + DISCOUNT COUPONS

………………………………………………………………………………………………………………………

 

Mapa:

Loading Map....

Pořádané akce

  • V tomto místě není bohužel zatím plánována žádná událost