Obchodní centrum Letňany

Adresa:
Veselská 663
Praha 9
Ceská republika


Obchodní centrum Letňany patří mezi největší obchodní centrum Prahy. Najdete zde prakticky vše co může obchodní centrum nabídnout. Je zde 150 obchodů všech známých světových značek na ploše přes 125 000 m2, kde si každý při nakupování najde obchod, který mu vyhovuje. Největší zastoupení v centru mají obchody s módou a módními doplňky. Obchodní centrum nabízí také bohatý výběr obuvi, sportovního zboží, hraček a zboží pro zdraví a krásu.

Zábava i odpočinek v obchodním centru
Vedle příjemného a stylového nakupování nabízí obchodní centrum také multikino CINEMA CITY, aquacentrum, zimní stadion a kryté tenisové kurty pro aktivní trávení volného času. Při nakupování v obchodním centru oceníte dětský koutek Letňánek pro ty nejmenší s pravidelným programem.

Nakonec nesmíme opomenout zmínit největší obchodní dům  s nábytkem KIKA v České republice a pokud Vám bude ještě něco chybět, najdete to v hypermarketu TESCO, který je otevřený nonstop.

Adresa a kontakt:
Obchodní centrum Letňany
Veselská 663, Praha 9
recepce: +420 221 741 111 (Po – Pá, 8:00 – 17:00 hod.)
e-mail:recepce.ocl@oc-letnany.cz

Otevírací doba:
Otevřeno každý den: 10.00 – 21.00

Hypermarket Tesco – NonStop

Kudy do obchodního centra:

Autem
Obchodní centrum Letňany je vzdáleno 9 km od centra Prahy u výpadovky na Teplice. Řidiči zde najdou pohodlné a bezpečné parkování pro 3 200 vozidel.
Příjezdová mapa do obchodního centra Letňany klikněte zde

Autobusy
Zákazníky dopravují do Obchodního centra Letňany bezplatné autobusové linky OCL a TESO. Autobusová linka OCL je obsluhována ze stanice metra linka  B Letňany a zákazníky sem dopraví zdarma za 5 minut. TESO linky dopravují zákazníky zdarma dále z Čakovic, Kbel, Bohnic, Kobylis, Ďáblic a Proseka.

Doprava autobusy městské hromadné dopravy do zastávky Tupolevova je zajištěna linkami:
ze stanice metra linka C Nádraží Holešovice a linka B Černý Most: 186
ze stanice metra linka B stanice Palmovka:  Bus 140
ze stanice metra linka B Vysočanská a Skalka linka A:  Bus 195

 

Mapa:

Loading Map....

Pořádané akce

  • V tomto místě není bohužel zatím plánována žádná událost