Muzeum kostek 2019

Náměstí Republiky

Adresa:
Náměstí republiky 1
Praha 1
Ceská republika


Od čtvrtka 7. do neděle 10. června se na Náměstí Republiky představí speciality z Francie, Španělska, Itálie a Řecka, festival bude pokračovat v září na Kampě
Festival středomořských chutí a vůní – pod tímto názvem se letos představí již pátý ročník akce, kterou Praha pravidelně hostí již od roku 2008 (první ročníky proběhly pod názvem Festival francouzských chutí a vůní). Návštěvníky kulinářské akce i letos čekají pochoutky z celé oblasti Středozemního moře.
„Stejně jako v minulých letech bude festival výjimečný tím, že za návštěvníky vyrazíme přímo do ulic,“ uvedl ředitel pořádající agentury KAZAK Communication Thomas Bouton. „Abyste na vlastní kůži zažili nefalšovanou středomořskou atmosféru, stačí přijít na Náměstí Republiky a vybrat si z nepřeberného množství tradičních a originálních produktů Středomoří.“
Festival bude probíhat každý den mezi 10:00 a 20:00 a i letos bude nabídka bohatá – na stáncích najdete mnoho druhů vín, paštik, šunek, kvalitních sýrů, olivových olejů, čerstvých těstovin, uzenin a dalších lahůdek. Přímo na místě pak budete moci ochutnat například tradiční barbecue nebo čerstvé italské těstoviny. Festival je tak neopakovatelnou příležitostí, jak na jednom místě ochutnat nebo zakoupit to nejlepší z nepřeberné nabídky středomořských lahůdek.
O atmosféru se přímo na místě postarají hudebníci hrající jazz (Jazz Trio s Matoušem Kobylkou, Charlotte Fairman & přátelé), latinskoamerickou (Atarés, Los amigos, Pragason) a středomořskou hudbu (DUDU). Jejich koncerty proběhnou každý den vždy od 14:00 do 20:00 hodin.
 

Kdy a kde:
Od čtvrtka 7. do neděle 10. června
Náměstí Republiky Praha

 Spojení:
Metro linka: B
Tramvaje číslo: 5, 8, 14, 26, 51, 54, 56

 

 

Mapa:

Loading Map....

Pořádané akce

  • V tomto místě není bohužel zatím plánována žádná událost