DDM hl. města Prahy – Karlínské spektrum

hp photosmart 720

Adresa:
Karlínské náměstí 7
Praha 8
Ceská republika


Karlínské Spektrum je rozsahem svých aktivit největším střediskem DDM hl. m. Prahy zřizovaným hlavním městem Prahou. Je druhým nejstarším zařízením svého druhu na území České republiky a v letošním roce slaví již 64. narozeniny. Za tuto dobu ušlo velký kus cesty, obstálo v nelehkých zkouškách a životních etapách a vykonalo mnoho užitečného nejen pro děti a mládež. Tuto dnes již bezpečnou cestu vyšlapali především lidé Karlínského Spektra. Právě jim patří velký dík za úspěch, který toto středisko na poli volného času sklízí.

Dnes je Karlínské Spektrum moderním, profesionálním, multifunkčním zařízením poskytujícím prostor pro organizování tradičních i trendových zájmových činností a projektů se zaměřením na všechny věkové kategorie. Je bohaté a pestré svou nabídkou aktivit, forem a metod práce, dynamické svou schopností tuto nabídku přizpůsobovat vaší poptávce, elegantní svou image, žádoucí a vyhledávané pro partnerství v různých projektech škol, školských zařízení, občanských sdružení, státních institucí i soukromých firem a je i příjemné a pozitivní svou firemní kulturou.

Zájmové aktivity jsou organizovány ve vlastních objektech, a to v budově Karlínského Spektra DDM hl. m. Prahy a v areálu Loděnice Vltava.

Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy je největším volnočasovým střediskem v Praze, jehož zřizovatelem je hlavní město Praha. V rámci Domu dětí a mládeže pracuje přes 300 zájmových kroužků a 6 otevřených klubů pro mládež. Další jeho činností je pořádání letních a zimních táborů, akcí pro širokou veřejnost, soutěží a poradenských a vzdělávacích aktivit.

Adresa:
Dům dětí a mládeže hl. m. PrahyKarlínské Spektrum
Karlínské náměstí 7, 180 00 Praha 8

GPS: 50.0908722N, 14.4487200E
GPS: 50°5’27.140″N, 14°26’55.392″E

Kontakt:
tel: 222 333 888
email: spektrum@ddmpraha.cz
web: www.ddmpraha.cz

Spojení:
metro B- stanice Křižíkova (Karlínské náměstí, velká žlutá budova přímo za kostelem na Karlínském náměstí)
tram: 3, 8, 52 – zastávka Karlínské náměstí (Karlínské náměstí, velká žlutá budova přímo za kostelem na Karlínském náměstí)

 

Mapa:

Loading Map....

Pořádané akce

  • V tomto místě není bohužel zatím plánována žádná událost