Muzeum kostek 2019

Hotel Hilton

Adresa:
Pobřežní 311/1
Praha
Ceská republika


Dovolujeme si vás pozvat na Mezinárodní vánoční bazar. V hotelu Hilton Prague tak vyroste obrovské tržiště, kde budou k dostání netradiční vánoční dárky z celého světa. Akce bude zahajovat první dáma České republiky, paní Livia Klausová. Mezinárodní bazar budou provázet i mezinárodní koledy, jazzová vystoupení, indický tradiční tanec či malování hennou. Výtěžek poputuje českým charitám.
V pražském hotelu Hilton se zanedlouho uskuteční Mezinárodní vánoční bazar. Kongresový sál hotelu se promění v obrovské mezinárodní tržiště, na kterém budou k dostání zcela netradiční vánoční dárky z takřka celého světa. Akce bude zahájena v 10:00 první dámou České republiky, paní Livií Klausovou. K dostání zde budou například nejrůznější šperky, hedvábí, kašmír, bižuterii, kosmetiku, hračky, ale i potraviny, vína, sýry, koření a mnoho a mnoho dalšího.
Multikulturní atmosféru umocní doprovodný program. Těšit se můžete na mezinárodní koledy, jazzové vystoupení, indický tradiční tanec, malování hennou, apod. Celou akci připravují diplomaté z více než 40 zemí světa, výtěžek rozdělují českým charitám.
Více informací naleznete zde.

Adresa:
Pobřežní 311/1
Praha

Kontakty:
 http://www.dsaprague.org/

Vstupné: 100 Kč (vstupenky jsou slosovatelné v tombole)
Bezbariérovost: Ano

 Spojení:
Tram: 3, 8, 52 - Florenc
Bus:  133, 207, 509- Florenc
Metro: B, C - Florenc

Mapa:

Loading Map....

Pořádané akce

  • V tomto místě není bohužel zatím plánována žádná událost