Fashion Arena Prague Outlet Štěrboholy

fashion Arena

Adresa:
Zamenhofova 440
Praha 10 - Štěrboholy
Ceská republika


Fashion Arena Prague Outlet je největší outletové centrum v České republice. Užijte si u nás nákupy za skvělé ceny. Ze široké nabídky oblíbených a ověřených značek na jednom místě si vybere každý!

Fantastické ceny:
Fashion Arena Prague Outlet nabízí značkové zboží vždy o 30–70 % výhodněji; ceny o 30 % nižší než původní ceny výrobků jsou garantovány. Do outletových obchodů se dostávají neprodané kolekce ze standardních obchodů a nadvýroba. V některých případech vyrábějí značky pro outletové obchody speciální kolekce složené z nejpopulárnějších kousků. Outletové obchody pak mají tyto zásoby prodat, a proto nabízejí výrazné slevy oproti cenám původním a na již snížené outletové ceny poskytují další slevy; úspora je tedy zaručena při každém nákupu. Zboží je označeno cenou původní a cenou outletovou či akční, a vy tak okamžitě víte, kolik jste ušetřili. Dodržování cenových pravidel pravidelně kontrolujeme.

Atraktivní nabídka:
Na jednom místě výhodně nakoupíte módu, sportovní vybavení, obuv, kožené zboží, zavazadla a doplňky, spodní prádlo, šperky, kosmetiku, hračky, knihy i potřeby pro domácnost. Fashion Arena Prague Outlet uspokojí všechny vaše nároky!

Mapa centra:
Outlet centrum Sterboholy

Ověřené značky:
Vybírat můžete ve 101 outletových obchodech ověřených a oblíbených značek. Sortiment je skutečně pestrý, a to i díky tomu, že outletové obchody provozují sami výrobci značek nebo jejich výhradní zástupci. Garance a záruční podmínky pro zboží nabízené v outletu jsou stejné jako v běžných obchodech. Každý obchod má u pokladny k dispozici reklamační řád a jeho zjednodušenou verzi; pokud vám zboží nevyhovuje, můžete jej jednoduše vrátit či vyměnit. Neváhejte se obrátit na prodavače, kteří vám vždy ochotně pomohou.

Cíl vašich nákupů:
Fashion Arena Prague Outlet je se 101 obchody největší outletové centrum v České republice, které dnes navštěvuje téměř každý druhý obyvatel Prahy ve věku 15–65 let a každý třetí Středočech. Rozvíjejte i vy své umění nakupovat – vybírejte z nejširší nabídky značek za skvělé ceny, nakupujte ve Fashion Arena Prague Outlet!

Restaurace, občerstvení a kavárny:
Nezapomeňte se během nákupů občerstvit či si jen tak posedět u kávy, dortíku nebo čerstvé zmrzliny. Zastavte se v našich restauracích a kavárnách v prvním patře centra nebo přímo na pěší zóně!

Více informací zde

[zdroj informací www.fashion-arena.cz ]

Otevírací doba:
Celý areál je pro vás otevřen každý den od 10:00 do 20:00.

Adresa:
Fashion Arena  Prague Outlet Štěrboholy
Zamenhofova 440
108 00, Praha 10 – Štěrboholy

GPS: 50.0761583N, 14.5393583E
GPS: 50°4’34.170″N, 14°32’21.690″E

Kontakt:
telefon: +420 234 657 100
fax: +420 234 657 111
e-mail: info@fashion-arena.cz
www: www.fashion-arena.cz

Spojení:

Autem:
Jižní spojka (E65/E67, směr Mladá Boleslav, Hradec Králové), dále po Průmyslové ulici (Praha 10; E55, směr Teplice) na světelné křižovatce u spalovny Malešice doprava.

Parkoviště s 1200 parkovacími místy se nachází přímo ve středu centra a je zcela zdarma. Z horní (otevřené) i dolní (kryté) úrovně se rychle a pohodlně dostanete ke kterémukoli obchodu v centru.

MHD:
metro trasa A - stanice Depo Hostivař, poté využít autobus  Fashion Arena (zastávka je přímo na autobusovém nádraží)
Bus Fashion Arena vás pohodlně a zdarma dopraví přímo do Fashion Areny; odjíždí každou půlhodinu a jízda trvá pouhých 8 minut.

Autobus:
Linka 183, zastávka Zamenhofova nebo Spalovna Malešice (stanice je v těsné blízkosti centra)

Tramvaj:
Linka 7, zastávka Na Homoli (cca 10 minut chůze)

Mapa:

Loading Map....

Pořádané akce

  • V tomto místě není bohužel zatím plánována žádná událost