Muzeum kostek 2019

Hororová Noční bojovka v parku Hostivař

Hororová Noční bojovka v parku Hostivař

Datum konání:
27.10.2018 : 18:00 - 23:00

Místo:
Hostivařský lesopark

Kategorie


Poslední víkend před halloweenskou nocí se Hostivařský lesopark promění v ráj hororů. Máte-li odvahu, přijďte vyzkoušet naši hororovou Noční bojovku. Vydejte se po setmění na tajemnou trasu vyznačenou lucernami. Setkejte se s nejznámějšími postavami kultovních hororových filmů. Zažijte na vlastní kůži situace, které jste dosud znali pouze z televize. Řiďte se nápovědami a vyzkoušejte, zda dokážete přežít.

Noční bojovka je adrenalinová zážitková akce. Zažijte na vlastní kůži atmosféru kultovních hororů. Seberte odvahu a vydejte se do tmy na námi připravenou trasu plnou překvapení.Vaším úkolem bude přežít setkání s postavami, které jste dosud znali pouze z filmů, nebo Vašich nejhorších nočních můr. K tomu Vám pomohou indicie, které cestou získáte. Na Vás bude, abyste v kritickém okamžiku zachovali chladnou hlavu, překonali strach, vyhodnotili situaci a udělali to správné rozhodnutí.Objednejte si Noční bojovku jako zpestření pro Váš firemní team-building, soukromou oslavu, nebo svatbu. Přijedeme za Vámi a přizpůsobíme tuto zážitkovou akci Vašemu prostředí.Noční bojovku pořádáme také ve spolupráci s městskými a obecními úřady v rámci různých akcí, jako jsou např. pálení čarodějnic, posvícení, oslavy výročí založení města, vítání léta apod.

NocniBojovka

NOČNÍ BOJOVKA-PRŮBĚH

Akce začíná vždy po setmění. V místě startu stojí náš černý stánek, u kterého se účastníci registrují a získávají vstupní informace. Na trasu vysíláme jednotlivce, nebo doporučujeme maximálně pětičlenné skupinky. Mezi skupinkami jsou několikaminutové intervaly.Po vpuštění na trasu účastníci sledují světélka lucerniček, která jim ukazují správný směr. Cestou získávají nápovědy, jak přežít setkání s různými hororovými postavami, které se na trase vyskytují. Podle toho, jak jsou úspěšní, se v cíli dozvědí, zda absolvovali Noční bojovku úspěšně. Trasa je plná strašidelných rekvizit a překvapivých okamžiků, proto si každý účastník odnese především silný zážitek. Noční bojovka bývá různě dlouhá, v závislosti na prostředí, které je k dispozici. Obecně však nebývá delší než jeden kilometr.

NocnoBojovka2017

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Noční bojovky se každý účastní na vlastní nebezpečí. Pořadatel nenese odpovědnost za jakoukoliv fyzikou nebo psychickou újmu na zdraví. Nedoporučujeme ji slabším povahám, osobám se slabým srdcem a dětem mladším 12– ti let doporučujeme doprovod rodičů. Noční bojovku také nedoporučujeme těhotným ženám a osoby pod vlivem alkoholu či jiných omamných látek.Při vysokém počtu účastníků, jsme nuceni vás vysílat na trasu v kratších intervalech, aby se dostalo na všechny. Noční bojovku tedy procházejte pokud možno plynule a s ohledem na skupinky před vámi, i za vámi. Pokud jste rychlejší a doháníte skupinku před vámi, zpomalte. Naopak se snažte nezůstávat na místě a všemi nástrahami projít bez prodlevy. Přestože chápeme, že sebrat odvahu a vstoupit do neznámého objektu někdy chvíli trvat může, buďte stateční a dlouho neotálejte. Účastnící za vámi to jistě ocení.

VSTUPNÉ je 100,- Kč na osobu a hradí se před vstupem na trasu u černého označeného stánku Noční bojovky.

REZERVUJTE SI SVOU ÚČAST PŘEDEM.

Na trasu můžete vyrazit ve skupinkách, které budeme vypouštět v několikaminutových intervalech. Silně proto doporučujeme si předem rezervovat čas vašeho startu na e-mailu petra@nocnibojovka.cz. Do předmětu napište Noční bojovka Hostivař a do textu název vaší skupinky a počet jejích členů. Obratem vám zašleme přibližný čas, kdy vás na trasu vypravíme.

Bez rezervace hrozí, že budete muset dlouho čekat, než se pro vás uvolní místo.Vstup na trasu je na vlastní nebezpečí a doporučujeme ho osobám starším 12 – ti let. Mladším v doprovodu dospělého.

Více informací naleznete zde

………………………………………………………………………………………………………………………

Adresa:

………………………………………………………………………………………………………………………

Hostivařský Lesopark
10200, Hostivař

GPS: 50.0371994N, 14.4776850E
GPS: 50.0390264N, 14.5430472E

Kontakt

E-mail:info@nocnibojovka.cz
Tel:+420 737 566 569

………………………………………………………………………………………………………………………

Dopravní spojení:

………………………………………………………………………………………………………………………

Bus č: 240, 154 – Newtonova
Bus č. 183, 125, 154, 175, 254 – Řepčická/Livornská/Nové Petrovice

………………………………………………………………………………………………………………………

Dopravní spojení:

………………………………………………………………………………………………………………………
Vyhledání spojení: klikněte zde
Informace o pražské dopravě: klikněte zde
Informace o pražské hromadné dopravě: klikněte zde

Našli jste v článku chybu ?  Napište nám do komentáře pod článkem a nebo na email: info@praguecityline.cz. Děkujeme

Zajímavé odkazy
P
amátky Praha 1: - zde
Památky Praha 2
: - zde
Památky Praha 3: -zde
Pražský hrad: -zde
Královská cesta: -zde
Staroměstské náměstí: -zde
Karlův most:-zde
Letná: - zde
Židovská Praha: -zde
Petřín: -zde
Kampa: -zde

Vyšehrad: -zde
Pražské zahrady a parky: -zde
Rubrika osobnosti Prahy: - zde

Jagellonska_banner-230-230

TIP - perfektní místo k letnímu pobytu v Praze

Hledáte pro sebe nebo své známé pěkné a levné ubytování v centru Prahy? Ubytujeme Vás od 350,-Kč za osobu / noc ve vlastním apartmánu s kuchyní, koupelnou, samostatným WC a free WIFI. Vybrat si můžete 2-lůžkové i vícelůžkové apartmány.

» Pokračování »


apple_museum_banner_-2017_-230_230

Apple Muzeum

Navštivte Apple muzeum a prohlédněte si největší soukromou sbírku produktů společnosti Apple na světě. Přijďte do pražské Pop Art Gallery a zažijte neobyčejný životní příběh výjimečného vizionáře Steva Jobse – génia, který dokázal ovlivnit celé lidstvo a změnit svět.

» Pokračování »


Kralik_logo_adresa

Rodinná kavárna a restaurace Králík v rádiu

Králík v rádiu, jedinečná restaurace pro rodiny s dětmi. Každý den jiné menu ve stylu malých francouzských restaurací. Vy jíte, my hlídáme. Přijďte se skvěle najíst

» Pokračování »


foto na leták scooter 2017_mala_upoutavka

Absolutní svoboda pohybu – přijďte vyzkoušet elektrickou koloběžku HUGO Bike

Prozkoumejte překrásná místa v Praze na luxusní elektrické koloběžce HUGO Bike. Po setkání s vaším průvodcem a krátkým tréninkem se můžete vydat na okouzlující prohlídku ulic a památek, jako je slavný Karlův most, Židovské město, Staré město a mnoho dalších míst

» Pokračování »


Klub-přátel_mala_upoutavka

Pražské muzeum pověstí a strašidel

Vstupte do světa pražských pověstí a setkejte se tváří v tvář s duchy a přízraky staré Prahy! Zveme vás do světa plného humoru, poezie a tajemna prostřednictvím interaktivní expozice, která osloví nejen děti, ale i studenty, dospělé a seniory, stejně jako celé rodiny či školní výpravy.

» Pokračování »


slevovy-kupon-tisk-data_preview

Toboga Fantasy - JEDINEČNÝ ZÁBAVNÍ PARK PRO CELOU RODINU ZA KAŽDÉHO POČASÍ

Byli jste už v Toboga Fantasy? TOBOGA Fantasy je obrovská dětská herna s mnoha atrakcemi pro děti i dospělé. Toto jedinečné zábavní centrum je svou nabídkou, plochou a rozsahem v České republice ojedinělé.

» Pokračování »


Riddle Twist - Xaverius

XAVERIUS - Co když obraz sv. Xaveria opravdu skrývá cestu k pokladu ?

Máte rádi inteligentní zábavu? Přijďte rozkrýt starou pražskou záhadu do Riddle Twist! Reálné únikové-quest hry od Riddle Twist jsou jiné než cokoliv, co už jste zažili. Byly navrženy pro dobrodruhy, pro ty, kteří chtějí pořádnou výzvu, pro ty, co se nebojí nepoznaného a hlavně pro radost a zábavu!

» Pokračování »

 

Mapa:

Loading Map....