Muzeum kostek 2019

Prague Halloween! Trick-or-Treat for Charity

Prague Halloween! Trick-or-Treat for Charity

Datum konání:
31.10.2019 : 16:00 - 20:00

Místo:
Náměstí Míru

Kategorie


Zveme vás k oslavě Halloweenu, k návštěvě svých domovů a k otevření vaši domovů ostatním. Všichni, kdo se chtějí zúčastnit, musí do 24.října vyplnit dotazník. Poté naplánujeme trasy a vy obdržíte itinerář se seznamem domů a bytů, ve kterých se můžete zastavit, i s návodem, jak podpořit hostitele. Jde o charitativní akci, takže koledníci něco dostanou, ale zároveň i něco dají.Aby koledování (trick-or-treating) fungovalo, musíme mít dostatečný počet domácností, v nichž se mohou děti po cestě zastavit a zároveň dostatečný počet dětí. Každé dítě (v doprovodu rodiče) by mělo v každé domácnosti přispět do „halloweenského košíku“ hostitele přispět nejméně 10 korunami. Po skončení dáme všechno dohromady a pošleme SOS dětské vesničce ve Chvalčově, který poskytuje rodinné zázemí a domov dětem, které nemají rodiče nebo o něž se rodiče nemohou postarat.

Loni jsme vybrali přes 32 tisíc korun!Peníze z halloweenského Trick-o-Treatování se použily na podporu rekreačních aktivit a letních táborů pro děti z Brna, Karlových Varů a Chvalcova. Například děti z SOS vesničky ve Chvalcově navštívily ráj trampolín a saun ve Sport a Relax areálu v Boženově. Děti z několika SOS vesniček spolu s potřebnými rodinami si mohly vyzkoušet adrenalinové lezectví a zip linové dráhy ve sportovním parku Komec v Brně. Dalších 15 dětí se zúčastnili denního letního tábora plného dobrodružství u Karlových Varů. SOS vesničky tyto peníze také využily k uspořádání narozeninových oslav pro děti a na zplacení školních obědů pro děti, jejichž rodiče si to nemohli dovolit.

Vyberme tento rok 60 tisíc korun a pomozme ještě více dětem.

Více na https://www.sos-vesnicky.cz/

Dotazník k vyplnění pro zájemce o účast je zde:

https://forms.gle/W5ZHDgRAh2RPC4qv5

Tento rok máme nové a vzrušující překvapení! Strašidelný dům!

Cafe Svihanka (www.cafesvihanka.cz) skvěle nabídla, že bude působit jako Halloween Central, se šesti patry triků nebo léčebných zastávek a strašidelnou zábavou! Navíc váš dar na charitu vám přinese horký nápoj a dva dary poskytují vašemu dítěti báječný punč!Další informace jsou v dotazníku. Před akcí dostanete e-mail s vysvětlením, jak správně koledovat. Hlídejte si prosím i schránku se spamem. Naše e-mailová adresa je Dinah.Spritzer@gmail.com

………………………………………………………………………………………………………………………

KE STAŽENÍ: TURISTICKÝ PRŮVODCE OKOLÍ

………………………………………………………………………………………………………………………

Turistický průvodce Prague City Line - Praha 2

  Turistický průvodce Prague City Line - Praha 2 (velikost souboru: 5,3 MiB)

Aktualizování: 8.12.2016 - Tištěný průvodce ve formátu PDF, který vás provede po turisticko-naučné trase Praguecityline Praha 2. Praha 2 je zcela výjimečným místem. Propojuje se zde dávná středověká historie s novodobými urbanistickými počiny sklonku 19.století. Trasa Prahou 2 je značena přímo v ulicích Prahy

Mapa k turistické trase Prague City Line Praha 2

  Mapa k turistické trase Prague City Line Praha 2 (velikost souboru: 1,3 MiB)

Mapa k turistické trase Prague City Line Praha 2 vás provede po krásách Prahy 2, kde se propojuje dávná středověká historie s novodobými urbanistickými počiny sklonku 19.století.

………………………………………………………………………………………………………………………

Adresa a Kontakt:
………………………………………………………………………………………………………………………

Náměstí Míru
120 00 Praha 2, Vinohrady

GPS: 50.0768783N, 14.4423358E
GPS: 50°4’36.762″N, 14°26’32.409″E

Kontakt Vinohradský pavilon:
E-mail:Dinah.Spritzer@gmail.com
Telefon:+420 286 017 701
Facebook:www.facebook.com
…………………………………………………………………………………………

Dopravní spojení městskou hromadnou dopravou:

………………………………………………………………………………………………………………………

Na základě zkušeností a připomínek návštěvníků se v letošním roce snažíme posílit dopravu na linkách, které byly značně přetíženy. Především jde o zastávkové spoje PID s Prahou a okolními obcemi (linky 369, 471 a 474). Vlakové spojení s Prahou by mělo standardně probíhat každé dvě hodiny. Opět chystáme vypravení historické vlakové soupravy tažené lokomotivou 749 lidově zvanou Bardotka. Konkrétní návrhy jízdních řádů budou zveřejněny v průběhu července. Lze však očekávat, že budou průběžně aktualizovány podle stavu rekonstrukcí místních komunikací, drážních výluk a mostu přes Labe. Doufáme, že komfort dopravy a dostupnost na akci budou pro návštěvníky letošního vinobraní dostačující.

………………………………………………………………………………………………………………………

Popis hromadné dopravy v Praze:

………………………………………………………………………………………………………………………
Vyhledání spojení: klikněte zde
Informace o pražské dopravě: klikněte zde
Informace o pražské hromadné dopravě: klikněte zde

Našli jste v článku chybu ?  Napište nám do komentáře pod článkem a nebo na email: info@praguecityline.cz. Děkujeme

………………………………………………………………………………………………………………………

Zajímavé odkazy – čtěte také:

………………………………………………………………………………………………………………………
P
amátky Praha 1: - zde
Památky Praha 2
- zde
Památky Praha 3: -zde
Pražský hrad: -zde
Královská cesta: -zde
Staroměstské náměstí: -zde
Karlův most:-zde
Letná: - zde
Židovská Praha: -zde
Petřín: -zde
Kampa: -zde

Vyšehrad: -zde
Pražské zahrady a parky: -zde 
Rubrika osobnosti Prahy: - zde

Jagellonska_banner-230-230

TIP - perfektní místo k letnímu pobytu v Praze

Hledáte pro sebe nebo své známé pěkné a levné ubytování v centru Prahy? Ubytujeme Vás od 350,-Kč za osobu / noc ve vlastním apartmánu s kuchyní, koupelnou, samostatným WC a free WIFI. Vybrat si můžete 2-lůžkové i vícelůžkové apartmány.

» Pokračování »


apple_museum_banner_-2017_-230_230

Apple Muzeum

Navštivte Apple muzeum a prohlédněte si největší soukromou sbírku produktů společnosti Apple na světě. Přijďte do pražské Pop Art Gallery a zažijte neobyčejný životní příběh výjimečného vizionáře Steva Jobse – génia, který dokázal ovlivnit celé lidstvo a změnit svět.

» Pokračování »


Kralik_logo_adresa

Rodinná kavárna a restaurace Králík v rádiu

Králík v rádiu, jedinečná restaurace pro rodiny s dětmi. Každý den jiné menu ve stylu malých francouzských restaurací. Vy jíte, my hlídáme. Přijďte se skvěle najíst

» Pokračování »


foto na leták scooter 2017_mala_upoutavka

Absolutní svoboda pohybu – přijďte vyzkoušet elektrickou koloběžku HUGO Bike

Prozkoumejte překrásná místa v Praze na luxusní elektrické koloběžce HUGO Bike. Po setkání s vaším průvodcem a krátkým tréninkem se můžete vydat na okouzlující prohlídku ulic a památek, jako je slavný Karlův most, Židovské město, Staré město a mnoho dalších míst

» Pokračování »


Klub-přátel_mala_upoutavka

Pražské muzeum pověstí a strašidel

Vstupte do světa pražských pověstí a setkejte se tváří v tvář s duchy a přízraky staré Prahy! Zveme vás do světa plného humoru, poezie a tajemna prostřednictvím interaktivní expozice, která osloví nejen děti, ale i studenty, dospělé a seniory, stejně jako celé rodiny či školní výpravy.

» Pokračování »


slevovy-kupon-tisk-data_preview

Toboga Fantasy - JEDINEČNÝ ZÁBAVNÍ PARK PRO CELOU RODINU ZA KAŽDÉHO POČASÍ

Byli jste už v Toboga Fantasy? TOBOGA Fantasy je obrovská dětská herna s mnoha atrakcemi pro děti i dospělé. Toto jedinečné zábavní centrum je svou nabídkou, plochou a rozsahem v České republice ojedinělé.

» Pokračování »


Riddle Twist - Xaverius

XAVERIUS - Co když obraz sv. Xaveria opravdu skrývá cestu k pokladu ?

Máte rádi inteligentní zábavu? Přijďte rozkrýt starou pražskou záhadu do Riddle Twist! Reálné únikové-quest hry od Riddle Twist jsou jiné než cokoliv, co už jste zažili. Byly navrženy pro dobrodruhy, pro ty, kteří chtějí pořádnou výzvu, pro ty, co se nebojí nepoznaného a hlavně pro radost a zábavu!

» Pokračování »

Mapa:

Loading Map....