Muzeum kostek 2019

Hrnčířské a řemeslné vánoční trhy 2018 v Holešovicích

Datum konání:
30.11.2018 - 2.12.2018 : 10:00 - 18:00

Místo:
Pražské výstaviště v Holešovicích

Kategorie


Vánoční hrnčířské a řemeslné trhy v Praze 7 – Výstaviště. Na Výstavišti v Praze Holešovicích v Pravém křídle Průmyslového paláce představí nejlepší ze své tvorby na 150 vystavovatelů z Čech, Moravy, Slovenska, Maďarska, Polska a Německa.

Stránka vše o Vánočních akcích v Praze více čtěte zde

V Pravém křídle Průmyslového paláce vám opět představí to nejlepší ze své tvorby na 150 vystavovatelů, řemeslníků. Máte možnost nakoupit své dárky tradičně přímo u výrobců, což je nejen nejlepším důkazem o původu ruční výroby výrobku, ale s autorem si můžete také popovídat o technologii výroby, či dodatečně objednat další originály ve stejném stylu.Nemáte, či nevíte co na stromeček? Přijďte si koupit, či se jen inspirovat. Ráj ozdob.Opravdu jen na Výstavišti najdete ty nejrozmanitější, ručně vyráběné vánoční ozdoby, jako tradiční perličkové ozdoby z Poniklé, slaměné ozdoby a dekorace z Rovečné, skleněné foukané, či ozdoby z lehaného skla, textilní, šité, háčkované či plstěné, papírové vystřihované ozdoby a samozřejmě i letos typické a nejvíce oblíbené ozdoby z keramiky. Točené zvonečky či modelované ozdoby a dekorace našich i zahraničních předních keramiků.

Vanocni trhy v Holesovicich

Neboť i letos bezkonkurenční výběr ozdob, dekorací a dárků nabídne hrnčířské řemeslo a keramika – a to opravdu vše, přes různé styly, tvary, barvy a technologie výroby. Keramika točená na kruhu, hrnky, talíře, mísy, svícny, vánoční dekorace, betlémy, sochy, plastiky, mozaiky, vázy, šperky a jiná umělecky cenná díla.Dále zde najdete výrobky sklářů – repliky historického skla, foukané sklo, lehané sklo, vinuté perle, fusing, vitráže, výrobky ze dřeva – od dlabaných mís, dubových zelňáků, přes krásné vyřezávané betlémy, hudební nástroje, hračky, až po masivní nábytek. Tkané výrobky – ručně tkané ubrusy, přehozy a koberečky, textil – lněné, bavlněné či hedvábné bytové doplňky, hračky, oděvy a oděvní doplňky, lidové krajky, kožené výrobky, brašnáři a to nejen tradiční, lidové, ale i design mladých návrhářů, kteří na tradici výroby volně navazují.

Hrncirska remesla

Vše o: parku  Stromovka a Výstavišti čtete zde

Bezkonkurenční výběr také letos samozřejmě nabídne keramika – točená na kruhu, hrnky, talíře, mísy, svícny, vánoční dekorace, sochy, plastiky, mozaiky, vázy, šperky a jiná umělecky cenná díla. Dále zde najdete výrobky sklářů – repliky historického skla, foukané sklo, lehané sklo, vinuté perle, fusing, vitráže, výrobky ze dřeva – od dlabaných mís, přes krásné vyřezávané betlémy, hudební nástroje, hračky až po masivní nábytek, tkané výrobky – ručně tkané ubrusy, přehozy a koberečky, textil – lněné, bavlněné či hedvábné bytové doplňky, hračky, oděvy a oděvní doplňky, lidové krajky, ale i design mladých návrhářů, kteří na tradici výroby volně navazují. Zajímavé budou výrobky z kůže – a to jak drobné peněženky, pásky, kabely, tak i například ručně šité kožené boty.

VÁNOČNÍ TRHY probíhají souběžně s HRNČÍŘSKÝMI A ŘEMESLNÝMI TRHY! Zde se setkáte nejen s hrnčíři, ale i s řemeslníky a ctiteli starodávných řemesel a tradic, kteří Vám kromě prodeje svých výrobků nabídnou i ukázky své tvorby.

Vstupné 25 Kč
Poznámka:Děti do 10 let zdarma.

Více informací zde

………………………………………………………………………………………………………………………

Adresa a Kontakt:

………………………………………………………………………………………………………………………

Areál Výstaviště Praha Holešovice
Průmyslový palác
170 00 Praha 7

GPS: 50.107052, 14.430842
GPS:50°6’22.963″N, 14°25’48.096″E

Tel.:+420 220 103 112

Email:info@incheba.cz

………………………………………………………………………………………………………………………

Dopravní spojení městskou hromadnou dopravou a autem

………………………………………………………………………………………………………………………

Parkování:
V Areálu Výstaviště Praha – Holešovice je k dispozici na 1000 parkovacích míst jak uvnitř areálu, tak na jeho hranici.

Spojení:
Metrem trasy C do stanice “Nádraží Holešovice”. Odtud asi 15 minut pěšky, případně jednu stanici tramvají (linky 12, 24 a 17 do zastávky “Výstaviště Holešovice” a odtud pěšky asi 5 minut.

………………………………………………………………………………………………………………………

Popis hromadné dopravy v Praze

………………………………………………………………………………………………………………………

Vyhledání spojení: klikněte zde
Informace o pražské dopravě: klikněte zde
Informace o pražské hromadné dopravě: klikněte zde

………………………………………………………………………………………………………………………

Zajímavé odkazy – čtěte také:

………………………………………………………………………………………………………………………

Památky Praha 1: - zde
Památky Praha 2: - zde
Památky Praha 3: -zde
Pražský hrad: -zde
Královská cesta: -zde
Staroměstské náměstí: -zde
Karlův most:-zde
Letná: - zde
Židovská Praha: -zde
Petřín: -zde
Kampa: -zde

Vyšehrad: -zde
Pražské zahrady a parky: -zde
Rubrika osobnosti Prahy: - zde

Jagellonska_banner-230-230

TIP - perfektní místo k letnímu pobytu v Praze

Hledáte pro sebe nebo své známé pěkné a levné ubytování v centru Prahy? Ubytujeme Vás od 350,-Kč za osobu / noc ve vlastním apartmánu s kuchyní, koupelnou, samostatným WC a free WIFI. Vybrat si můžete 2-lůžkové i vícelůžkové apartmány.

» Pokračování »


apple_museum_banner_-2017_-230_230

Apple Muzeum

Navštivte Apple muzeum a prohlédněte si největší soukromou sbírku produktů společnosti Apple na světě. Přijďte do pražské Pop Art Gallery a zažijte neobyčejný životní příběh výjimečného vizionáře Steva Jobse – génia, který dokázal ovlivnit celé lidstvo a změnit svět.

» Pokračování »


Kralik_logo_adresa

Rodinná kavárna a restaurace Králík v rádiu

Králík v rádiu, jedinečná restaurace pro rodiny s dětmi. Každý den jiné menu ve stylu malých francouzských restaurací. Vy jíte, my hlídáme. Přijďte se skvěle najíst

» Pokračování »


foto na leták scooter 2017_mala_upoutavka

Absolutní svoboda pohybu – přijďte vyzkoušet elektrickou koloběžku HUGO Bike

Prozkoumejte překrásná místa v Praze na luxusní elektrické koloběžce HUGO Bike. Po setkání s vaším průvodcem a krátkým tréninkem se můžete vydat na okouzlující prohlídku ulic a památek, jako je slavný Karlův most, Židovské město, Staré město a mnoho dalších míst

» Pokračování »


Klub-přátel_mala_upoutavka

Pražské muzeum pověstí a strašidel

Vstupte do světa pražských pověstí a setkejte se tváří v tvář s duchy a přízraky staré Prahy! Zveme vás do světa plného humoru, poezie a tajemna prostřednictvím interaktivní expozice, která osloví nejen děti, ale i studenty, dospělé a seniory, stejně jako celé rodiny či školní výpravy.

» Pokračování »


slevovy-kupon-tisk-data_preview

Toboga Fantasy - JEDINEČNÝ ZÁBAVNÍ PARK PRO CELOU RODINU ZA KAŽDÉHO POČASÍ

Byli jste už v Toboga Fantasy? TOBOGA Fantasy je obrovská dětská herna s mnoha atrakcemi pro děti i dospělé. Toto jedinečné zábavní centrum je svou nabídkou, plochou a rozsahem v České republice ojedinělé.

» Pokračování »


Riddle Twist - Xaverius

XAVERIUS - Co když obraz sv. Xaveria opravdu skrývá cestu k pokladu ?

Máte rádi inteligentní zábavu? Přijďte rozkrýt starou pražskou záhadu do Riddle Twist! Reálné únikové-quest hry od Riddle Twist jsou jiné než cokoliv, co už jste zažili. Byly navrženy pro dobrodruhy, pro ty, kteří chtějí pořádnou výzvu, pro ty, co se nebojí nepoznaného a hlavně pro radost a zábavu!

» Pokračování »

Mapa:

Loading Map....